TOPO Centras

Apskatīt statistiku

TOPO Centras - Sūdzības un atsauksmes

Riņķadancis TOPO centrā

TOPO Centrs - Bezkaunīgie meli

Bezkaunīgie meli Esmu ljoti "paarsteigta" par apkalposhanu topa centraa! Man jau vairaak kaa 2vas nedeeljas netiek no garantijas atdots monitors! Veikala direktors bezkauniigi sola to visu laiku atvest! Uzraxtiiju parasiibas pieteiku, kuru vinji, protams, pazaudeeja! Vairaak reizes soliija, ka buus gatavs! Man jau ir apriebies iet uz to veikalu!!

B Baiba 09.09.2007
Komentāri 2 Datori

TOPO Centrs -

Esmu ljoti "paarsteigta" par apkalposhanu stopa centraa! man jau vairaak kaa 2vas nedeeljas netiek no garantijas atdots monitord! Veikala direktors bezkauniigi sola to visu laiku atvest! uzraxtiiju parasiibas pieteiku, kuru vinji ,protams, pazaudeeja! Vairaak reizes soliija, ka buus gats! man jau ir apriebies iet uz to veikalu!!

B Baiba 09.09.2007
Komentāri 0 Datori

TOPO Centrs -

Ne pokupajte v etom magazine,ne klujte na skidki !!! Oni obmans4iki! Sdal po garantii im digitalnij fotoapparat,oni derzali ego 3 mesaca,a potom podmenili na drugoj,ispraviv daze serijnij nomer i hoteli vsu4it,horoso,4to zametil !

Topo Centrs - Cēsīs - Atbaidoša apkalpošanas kultūra

Atbaidoša apkalpošanas kultūra Ja nevēlaties bojāt garastāvokli, neapmeklējiet Topo Centra veikalu Cēsīs. Apmeklētāju apkalpošanas kultūra ir vienkārši atbaidoša. Mana meita vēlējās pasūtīt mp3 atskaņotāja austiņas. Pie tam atskaņotājs bija pirks šajā veikalā un austiņas ātri sabojājās.

TOPO Centrs -

Ja esat iegadajusies datoru saja veikala, tad parbaudiet vai taja ir tiesi tadas dalas, kadas ir rakstitas uz ceka!

J Jānis Ozols 21.08.2007
Komentāri 3 Datori

TOPO Centrs -

Iegādājos TOPO CENTRĀ el. tējkannu. Izrādījās, tā ir brāķis - tek! Nesu atpakaļ aiznākamā dienā un lūdzu lai apmaina pret lietojamu. Tai vietā lai atvainotos un apmainītu, mani aizsūtīja uz garantijas servisa centru Buļļu ielā 51 (paskatieties pilsētas kartē!), lai remontēju. Centrs strādā 9-17:00 darba dienās. Kad biju izbrīvējis darbā laiku un nogādājis tējkannu, pēc dažām dienām izrādījās, ka "defekts nav konstatēts", viss esot kārtībā. Braucu pakaļ. Mājās konstatēju, ka tējkanna joprojām...

TOPO Centrs -

ja esat iegādājies datoru pārbaudiet vai tas kas ir datorā atbilst dokumentos.piem(RAM, Video-card, CD, Sound-card utt.)

TOPO Centrs -

Nu jaa tikko izlasiju visus rakstus par TOPO centru, man tieshi tagad saplisa printers ko pirku topo centraa, tagad vairs nevaru izskirties vai nest uz garantijas remontu vai nee.

Topo Centrs - Daugavpils -

Kupila moja sestra na dnjah v etom magazine kompjuter. Zaplatila 500 Ls. Prinesla domoj, vizvala mastera ctobi Windows ustanovil. Okazivaetsja eto nevozmozno sdelatj- net zestkogo diska v kompe. Nu i kak vam eto nravitjsja? Otnesla ona eto komp obratno- otdavajte denjgi , mol. A oni ej - net mi denjgi ne vozvrascaem, otpravim v Litvu na remont. Budet gotov cerez paru

TOPO Centrs -

Te ze galimie litovci. Kazdij denj - vozvrati kompjuterov, pilesosi bjut tokom (menedzeri govorjat - eto normaljno, tovar ne obmenivajut). Tovar sootvetstvujet kachestvu litovskih magazinov - derjmo. Rabotnikov kidajut na denjgi, osobenno gruzchikov. Upravljajushij debil. Obhodite storonoi!!!!!!!

I Irena 01.07.2007
Komentāri 3 Tirdzniecība

TOPO Centrs -

Taa kaa taisos iegaadaaties tv, tad vairaakos veikalos iegriezos noskatiit preci un, protams, arii cenas. Visu atcereeties nevar un es vajadziigo info pieraxtiiju uz lapinjas....,Tachu tad,kad iegriezos TOPO CENTRAA pekshnji man pienaaca klaat kads uzbudinaats klientu menedzeris - vai kaa nu lai nosauc sho apaklpojosho personaalu, kas sevi ir nosataadiijis visuvarenaa vietaa, un paveloshi man pateica, ka pierakstiit informaaciju esot aizliegts un lai tuliit pat es novaacu lapinju un...

TOPO Centrs -

O firme nichego plohogo ne hochu skazatj, obsluzhivanije horo6ee, dostavka, lizing vse ustraivaet, no vot nedavno hotel kupitj vitjazhku. Na Barona ulice v magazine estj takoj prodavec, ne pomnju ikeni , tak k nemu blizko luchshe ne podhoditj, zapah uzhasnij. Chustvujetsa na rasstojanii, kotoroje bilo neboljshim, on ot nas na shag ne othodil. V tot denj mi tak vitjazhku i ne kupili.

TOPO Centrs -

Es nopirku Topo centrā foto aparātu Canon par 40 Ls un gaidīju 2 mēnešus kamēr man iedos tūlkojumu instrukcijai latviešu valodā . Secinājums - Topo centram ir netikai vienaldzīgi klienti , bet arī LR likumdošana .

TOPO Centrs -

Janvari TOPO centra velejos iegadaties velasmasinu, pirmam kartam gaidiju 40 min. kamer pardeveja beigs klacoties, kur tika apspriesta firmas, es uzskatu, konfidenciala informacija, par iztrukusajam kameram atversanas diena, par to, ka tagad nemaksajot algas, jo jaapmaksa iztrukumi u.t.t. No pardevejas puses nebiju gaidijusi ari tadu vesu skatienu, rupju attieksmi. Sajuta bija tada, ko tu te atvilkies, ko tev vajag. No pardeveju sarunas dzirdeju, ka meitenei vards bija, ja nemaldos Daina. Nekad...

TOPO Centrs -

topo-centr derzites podalse vse 4to ni pokupal 3 ves4i :player, dvd, kameru vse vernul po garanti s trudo m!! v zopu ih s ih cenami!!!!!!!!!!

TOPO Centrs -

Esmu pārsteigta par Topo Centra darbinieces uzvedību. Brīvdienās ar ģimeni devāmies iepirkties uz Dominas Topo Centru, kurā vēlējāmies iegādāties veļas mazgājamo mašinu. Pārdevēja vārdā Anastasija kas strādā pie kases, bija ļoti rupja,(sarunājās pa telefonu) lamājās rupjiem krievu lamu vārdiem, par ko man bija liels šoks, jo uz veikalu biju aizgājusi ar savu mazo dēliņu kuram ir 4.gadiņi un viņam tas vis bija jādzird!!!!

TOPO Centrs -

Es ar kompi pirku TOPO centrā un mani tur kā lohu kinuļi, tad vēl viņiem bija reklāmas prospekti visās pastkastēs. Maukas tādi. Agrāk tādus pie sienas lika

G Gints ... 07.05.2007
Komentāri 2 Datori

TOPO Centrs -

Nekad mūža nepērciet neko Topo centrā, ja pastāv iespēja, ka nāksies izmantot viņu garantijas remontu. Nopirkām digitālo fotokameru Dominas Topo centrā, pēc 2 mēnešiem tā atteicās darboties. Aiznesām uz veikalu un tur vecākais pārdevējs atzina, ka tur kautkāds brāķis matricā vai kautkas tamlīdzīgs... teica atnākt pēc 2 nedēļām. Un, kad atnācām, tad vēl pēc nedēļas. Un tad vēl pēc nedēļas un vēl.. pagāja pusotrs mēnesis. Un kārtējo reizi aizejot...

TOPO Centrs -

TAK GOSPODA IZ ''BSA" CTO ZA ERUNDA PROISHODIT V ETOM MAGAZINE,MNE KAK CESTNOMU GRAZDANINU OCENJ STIDNO ZA VASE BEZDEJSTVIJE.JA SOBIRALSJA KUPITJ TAM PORTATIVNIJ KOMPJUTER A MNE TAM PREDLOGAJUT USTANOVITJ NA NEGO "LEVIJ" OFFICE JAKOBI ZA CISTO SIMVOLICESKUJU PLATU.GOSPODA PROVERAJUSIJE ZAIMITES POZALUJSTA ETIM MAGAZINOM.

V vasja pupkin 08.04.2007
Komentāri 6 Datori