SEB Banka

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

SEB Banka - Sūdzības un atsauksmes

Unibanka -

Dobroe vremja sutok vsem :].V sisteme ibanka (unibanka) imeetsja massa dirok,ne rekomenduju imi polzovatsja .kak internet bank rabotajut uzhastno i s karto4kami maestro u nih more problem,chasto ljudi zalezajut v minusa.No eto ne samoe glavnoe sovershaja oplatu kartachkami ot unibanka perechislenija s karto4ki perehodjat na schet v magazin bivaet do 3 nedel` i bolee.Moja oplata v 636 magazine sdelanaja prjamo u nih bila snjata so scheta cherez 2 nedeli :],eto vam nagljadnij primer.A ljudi zdut podtverzdenija iz zagranitci do 3 - 4 nedel`.Eshe raz preduprezdaju budte ostorozni.

I IgorIgnatov 11.04.2007
Komentāri 4 Bankas

SEB Banka -

Šajā filiālē klientu apkalpošana ir drausmīga,lai samaksātu rēķinu 1,5 stundas gaidīju rindā.Tā nav pirmā reize,spriežot pēc citu klientu reakcijas,šajā bankas filiālē stundām ilga gaidīšana rindā ir patstāvīga parādība.Bankas operatores, kā risinājumu!!!,piedāvā atvērt kontu Unibankā un maksāt caur internetu."KOLOSĀLS"priekšlikums cilvēkam,kurš Unibankā ieiet ĀRKĀRTĒJAS NEPIECIEŠAMĪBAS GADĪJUMĀ.

D ditalūse 16.01.2007
Komentāri 2 Bankas

Unibanka -

?itais kantoris ir izsp?l?jis vis?dus jokus l?dz ?im, bet p?d?jais ir kronis - ibankas lietot?ji ieejiet un m??iniet iztais?t p?rskatu. UNIBANKAI NEEKSIST? 2004 GADS. KRONIS VISAM. Cien?jamie, ja j?s izv?laties k?du banku - neizv?laties uniburku. T? bija liel?k? mana k??da !!!!!!!