SEB Banka - Kredīts

Esmu nelaimīga, ka saistījos ar SEB ...pirmkart-4reizes saskāros ar situāciju, ka tur strādā zosis-atnāku, saku, vēlos runāt ar kredītspeciālistu-šī, man saka-es varu atbildēt, es saku, deram, ka jau pēc pirmajām 2min, sāksi skraidīt un zvanīt pēc palīdzības, tā arī bija!!!
1h stāvēju, gaidīju, kamēr tā dura, izskraidīs visus bankas galus, lai atbildētu uz jautājumiem. KO VIŅA NEIZDARĪJA TĀPAT!Nācās rakstīt iesniegumu. Tālāk-idiote man saka-uz jūsu kartes jāuzliek tik un tik naudas-tā būs summa, kuru noņems no kartes(Nelietoju SEB karti)tāpēc, tuvojoties kredīta atmaksas dienai, konkrēto summu uzlieku...es viņai, aculiecinieku klātbūtnē saku, kas tā par summu, tik milzīga-ši man saka, tie ir procenti un cietā summa..nu, ok...paiet nedēļa, man no kartes pazūd nauda un arī no tēva(viņš ir galvotājs), es zvanu uz bank saceļu traci, saku, ko viņi zog naudu, ja viss ir jāņem no mana konta-IZRĀDAS TĀ SUMMA, KURU TĀ SEB DURA MAN PATEICA IR NEPIETIEKAMA-KA TIE IR TIKAI PROCENTI, PĀRĒJO NOVILKA NO GALVOTĀJA!Tas jau nekas, ka esmu uzrakstījusi iesniegumu, kur minu, ka visi turpmākie maksājumi būs no mana konta, lai viņu neaiztiek.
Un visper tā banka ir slikta-man ir kredīts ar nereāli lieliem procentiem un redziet, viņi ņipričom, valsts nosaka %...es jau tagad esmu pie 2000ls procentos nomaksājusi, iedomājaties, kā viņi vārīsies nākamo 10gadu laikā.

E

M Maira 25.08.2009

Valsts Kase, Studiju kredits, SEB Lizings
ieteiktu tev šo diskusiju palasīt ;)

U Uģis riktigais 25.08.2009

Izsaku līdzjūtību.Es naudu cenšos neskaitīt, cik un kur pazūd, citādi nakīs miegs nemaz nenak;)

E Eseseseseseseseses 25.08.2009

es gan neizsaku liidzjuutiibu, jo tiesi rakstiitaaja man liekas neinteligenta zoss, pie tam ar attieksmes probleemu. kaarteejaa, kura visur iet blaustoties un ar kaaju durvis veerdama un tad briinaas par attieksmi, kuru sanem atpakal.
pirmkaart - ja gribi runaat ar krediitspeciaalistu, pacel telefona klausuli un norunaa tiksanos nevis uz dullo peries uz banku un kritizee darbiniekus, kuru pienakumos varbuut nemaz neietilpst atbildeet uz taviem jautaajumiem, bet vini tomeer censas paliidzeet.
otrkaart - peec loti nopietna klienta izklausies, ja jau teetis par galvotaaju jaanem - ko pasai pieklaajiigas darbavietas un algas nav, lai pati saviem speekiem ar savaam finanseem galaa tiktu?
treskaart - kaa cilveeks var buut tik (!) aprobezots, ka peec tam, kad ir aizneemies konkreetu summu un parakstiijis liigumu, var nesaprast, ka bankas darbinieces saakotneeji kluudaini nosauktaa summa nav un nevar buut pareiza; kaa klients pats var nesaprast/nezinaat, cik liels ir ikmeenesa pamatsummas maksaajums un cik procentu un kaa lielu briinumu par to uzzinaat no kaut kaada bankas darbinieka? starp citu, katram krediitam ir krediita menedzeris, pie taa tad arii ar visiem jautaajumiem jaagriezas..

man liekas, ka driiz sajaa sadalaa vareesim lasiit tavas kaarteejaas zeelabas par to kaa sliktaa banka tev iipasumu ir atneemusi, jo redz' ir izraadiijies, ka jaamaksaa teju dubultaa nekaa biji iedomaajusies, a naudinjas ta' nav..plus veel teetim nepatiksanas sataisiisi...bet nu katram savs - tiem, kuri svaki saprot, dziive pamatiigaakus triecienus piespeelee, varbuut tas kaut ko iemaaciis...

E eva 26.08.2009

ļoti atvainojos par tādu agresivitāti...ja aizskāru, kādu SEB darbinieku...bet es ar to saskāros, tāpēc saku...esmu laipna, tāka ar kājām durvis nesperu, kad zvanu, saku labdien un uzredzēšanos...arī ejot uz banku nekliedzu un nesaku, ka esmu visgudrākā un labākā, jā, piekrītu, neesmu spec-kredītos, bet zinot, ka tik liela nauda jāpārmaksā un banka saka, nu, tā tas ir, tādi apstākļi utt, valsts situācija...atvainojos, bet tas nav normāli.
STARPCITU-man ir ļoti labs kredītu menedžeris, pret, kuru nav nekādu pretenziju...es runāju par situācijām, kad vēršos pie citiem darbiniekiem, kas, ja godīgi, ir normāli, tāpēc, jau tās meitenītes bankā sēž, lai apkalpotu klientus...vai net tā!!!Un mans kredīt menedžeris lieliski zina manu attieksmi pret šo situāaciju.
Galvotājs-es domāju, ka tas ir normāli, ja vēcāki palīdz un tad cilvēks tiek uz kājām un sāk maksāt pats...ar darbu, starpcitu, ir ok!!!
Pietam, es neatsakos maksāt, tieši pretēji...tikai tās summas, kas tiek lūgtas...ziniet, rodas jautājums, KUR TĀ NAUDA AIZIET!???

V vika 18.12.2009

SEB cilvēkus neciena, kā jau jebkura banka.Ja kontos ir baigie taukšķi, tad līdīs uz vēdera, ja ne-ej d...
tas, ka bankās (ne tikai SEB) nestrādā sava amata pratēji ir fakts.90% neko nejēdz no finansēm vispār.Vienk.labi izskatās.Viņi pārsvarā cepās par prēmijām un kas kurai mugurā.
Saku to no iekšienes.Skumji odnako.