www.sudzibas.lv SEB Banka Slikts servis , naudas neatgriezsana

AtrisinātaSEB Banka - Slikts servis , naudas neatgriezsana

Sveiki neiesaku izmantot seb . Bankomats norij naudu 100 eiro veicot iemaksu . Tad sola lidz 5 dienam tikt gala un atgriezt ,bet neka . Pats bankomats jau nakamaja diena stradaja . Tad pagaja 7 dienas sazvaniju saku lamaties atgrieza man 50 no tiem 100 . Itka vienu banknoti aparats nav atpazinis un tiks gala nakamas dienas vakara vai velakais aiznakamas dienas rita , bet atkal neka . Katrureiz tik marine un marine kautkadas parbaudes utt . Kadas parbaudes ja cits cilveks mana klatbutne iznems naudu ni bankomata un es uzreis ieliku . Doma ka viltojums tad kada veida vinu isniedza bankomats . Vispar loti neapmierinats ar seb banku . Vislaik problemas to nauda ir konta veikala iepercies . Veikalam uzrada nepietiekami lidzekli bet summu rezerve un tad gaifi 35 dienas atpakalj , bet par savu darbu ka nograbt naudu uzreiz

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ina Ina 30.09.2021

25 min pec sudzibas tika nauda ieskaitita 😂