Riga Walk

Riga Walk SIA
Adrese: Draudzibas aleja 8 - 34
Jēkabpils
Latvia - LV-5201
(Juridiskā adrese)
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Apavi

Uzticības reitings

41%
Sūdzības
8
Atrisinātas
3
Ar atbildēm
6
Apskatīt statistiku

Riga Walk - Sūdzības un atsauksmes

Riga Walk - Krāpšana

Krāpšana 28 марта 2021 года заказала в Rigawalk кроссовки за 185 евро. Заказ подтвердили, до 4 апреля была тишина, я переживала и написала им письмо, попросила объяснить, почему нет никакой информации об обуви. Мне ответили, что магазин rigawalk сменила название и теперь они mysports.lv, что сейчас мой заказ отменён и если я хочу могу заказать ещё раз. Сегодня 6 апреля, деньги до сих пор не вернули, на письма - когда будет возврат, они не отвечают. Пишут - какие проблемы? Будет. Никогда не заказывайте у них обувь. Если до завтра они не сделают возврат денег, пойду писать заявление в полицию.

T Tatjana 06.04.2021
Komentāri 1 Apavi

Riga Walk - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju no rigawalk apavus, kad pasūtīju teicu, ka vēlos atcelt sūtījumu, jo izlasīju cilvēku atsauksmes, bet tomēr man atnāca apavi, es uzreiz sapratu ka tie ir fake 1) Apavi atnāca neoriģinālajā kastē; 2) Apavi bija nekvalitatīvi sašūti; 3) Apavi bija taisīti no lēta un plāna materiāla; 4) Nike zīme uz apaviem atšķīrās no oriģinālajiem apaviem. Es uzrakstīju Rigawalk e-pastu, ka vēlos atgriezt atpakaļ un tagad man vairs neatbild. Tā ir tīrākā krāpšana, nevienam neiesaku sūtīt no Rigawalk!

U user2627172 28.01.2021
Komentāri 0 Apavi

Riga Walk - Replikas

Replikas Vispār, veikals pārdod 1: 1 replikas, jo nu nav reāli tas ka botas kuras maksa 400€ pārdod uz pusi lētāk, un tiesi interneta var atrast tādus pašus modeļus par tādu cenu. Replikas nevajag pirkt. Un uz e-pastiem arī neatbild. Neiesaku pirkt šajā vietā, stockx tagus var viegli pasūtīt no interneta kā fake lietas, tāpēc arī tik ilgi ir jāgaida piegāde jo kamēr atnaks no ebay vai aliexpress.

Riga Walk - SIA "Riga Walk", kas tirgo vietnē www.rigawalk.com ir iekļauta "melnajā sarakstā"

SIA 'Riga Walk', kas tirgo vietnē www.rigawalk.com ir iekļauta 'melnajā sarakstā' Biedrība "Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija" (PIAA) informē, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) izveidotajā "melnajā sarakstā" iekļauta SIA "Riga Walk" (reģ. Nr. 45403053087) par to, ka uzņēmums nav izpildījis uzlikto pienākumu apmainīt iegādātos apavus pret kvalitatīviem apaviem, neskatoties uz to, ka Patērētāju strīdu risināšanas komisija ir uzlikusi tai par pienākumu to izdarīt. Sia "Riga Walk", kura veic komercdarbību tīmekļa vietnē www.rigawalk.com, pārdeva...

LPIAA 02.07.2020
Komentāri 4 Apavi

Riga Walk - Krāpšana, neatdod naudu, neabild uz saziņu

Krāpšana, neatdod naudu, neabild uz saziņu Pilnīgi nevienam neiesaku no šīs majaslapas sūtīt kaut ko. Pirmais, ļoti aizdomīgais punkts - nav kontakttālrunis norādīts. Neatbild uz epastiem. Pasūtot apavus pirmais izbrīna bija tajā, ka “itkā” no Rīgas pamata (basic) piegāde ir 4 nedēļu laikā, un pietam vēl maksā 5€. Pēc tam, kad atskārtu, ka šim “uzņēmumam” nav kontakttālruņa, sapratu, ka viss nenotiks, tā kā bija cerēts. Pasūtīju apavus par trīsciparu summu, gaidu jau 6o nedēļu un nekādas ziņas par piegādi nav.

AtrisinātaRigawalk SIA - Krāpšana

Krāpšana Interneta veikalā Rigawalk.com tiek tirgoti viltoti zīmolu apavi. Tiek uzsvērta StockX verifikācija, kas šobrīd ir ļoti populārs krāpšanas veids, lai radītu papildu uzticību. Ievadot meklētājprogrammā "fake StockX tags", ļoti ātri iespējams uziet virkni piegādātāju no Aliexpress.com, kas piedāvā šādu "pakalpojumu". Apavu autentiskumu, pirmkārt, liek apšaubīt to pieejamība. Tādu zīmolu apavi kā "Yeezy" vai "Off-White" tiek pārdoti ļoti limitētā skaitā un šobrīd pārsvarā pieejami tikai...

K Karl91 17.11.2019
Komentāri 3 Apavi

Atrisināta“Riga Walk” - Krāpšana

Krāpšana Šis veikals tirgo fake produkciju. Pēc jautājuma, vai var atcelt pasūtijumu, tiek atbildēts, ka nav iespējama šāda iespēja. Mājaslapā tiek teikts, ka apavi ir autentificēti StockX apavi, taču tā nebūt nav, apaviem klāt tiek pievienoti fake StockX tag, lai pārliecinātu pircējus. Neiesaku nevienam šo veikalu, ja vien negrib vilties un iegādāties fake produkciju!

J jahmed301 05.10.2019
Komentāri 6 Apavi

AtrisinātaRigawalk SIA - Krāpšana

Krāpšana Nesen uzgāju mājaslapu "Rigawalk.com", iegādājos tur apavus, mājaslapā rakstīts, ka viss ir 100% autentisks, tad kādēļ man tika piegādāti fake ķīnas replikas? ! Citi jautās kā es to secināju? - apavu āda ir dzeltene kam oriģinālā nevajadzētu būt, kaut kādi diegi spīd, kur tiem nevajadzētu pat būt! Šuvuma vietas ir šķības! Nevienam neiesaku, pārdod replikas apavus pa reālu apavu cenu!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes