www.sudzibas.lv Riga Walk SIA "Riga Walk", kas tirgo vietnē www.rigawalk.com ir iekļauta "melnajā sarakstā"

Riga Walk - SIA "Riga Walk", kas tirgo vietnē www.rigawalk.com ir iekļauta "melnajā sarakstā"

Biedrība "Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija" (PIAA) informē, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) izveidotajā "melnajā sarakstā" iekļauta SIA "Riga Walk" (reģ. Nr. 45403053087) par to, ka uzņēmums nav izpildījis uzlikto pienākumu apmainīt iegādātos apavus pret kvalitatīviem apaviem, neskatoties uz to, ka Patērētāju strīdu risināšanas komisija ir uzlikusi tai par pienākumu to izdarīt.
Sia "Riga Walk", kura veic komercdarbību tīmekļa vietnē www.rigawalk.com, pārdeva patērētājai apavus par 80,75 eur. Lietošanas laikā labās kājas puspārim saplīsa amortizācijas spilvens. Patērētāja vērsās Sia "Riga Walk" ar iesniegumu un pieprasīja iegādāties citus apavus par līdzvērtīgu summu vai atmaksāt naudu, bet Sia "Riga Walk" patērētājai atbildēja, ka apavi ir valkāti divas nedēļas un tāpēc nav pamata izpildīt prasību. Komisijai komersants paskaidroja, ka patērētāja nav iesniegusi pierādījumus, ka apavu defekts būtu uzskatāms par ražošanas defektu, līdz ar to patērētājas prasību noraidīja.
Izvērtējot lietas materiālus, kā arī, apskatot apavus, komisija konstatēja, ka apavu labās kājas puspārim noslēdzošā daļa nenoslēdz gaisa spilvena virsmu pilnībā, un tāpēc tas ir uzskatāms par ražošanas defektu.
"melnais saraksts" ir izveidots, lai informētu patērētājus par komersantiem, kuri nepilda patērētāju strīdu risināšanas komisijas lēmumus un, tādējādi, palīdzētu patērētājiem izdarīt izvēli par preces iegādi vai pakalpojuma izmantošanu.

02.07.2020

K Kallius Amycus 02.07.2020

starp citu - tam kaktu kantorītim nav PVN maksātāja nr. (nemaksā nodokļus) , pamatkapitāls - vispār anekdote - 1 eur
:D

J jahmed301 02.07.2020

tur ir pilnīgākā krāpšana. Palasot kā viņi melo cilvēkiem, sakot, ka neņem apavus no StockX, bet gan no citām vietām, lai gan paši man rakstīja epastā, ka ņem no stockX. Protams, ka pēc mana komentāra instagramā tiku nobloķēts. Nevienam neiesaku šo kaktu kantori un ceru, ka šīs lapas īpašnieku paņems priekšā visos iespējamos caurumos. :)

L latvjutautis 16.01.2021

Skaidri un gaiši viņi tirgo fake apavus, apavi kas ir viņu veikalā StockX maksā 4x vairāk, brīnos kā vēl šādi scammeri eksistē.

J Jānis Krūmssss 24.01.2021

Nesaprotu ka vel šis veikals nav nobanots