Pepco

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Pepco - Sūdzības un atsauksmes

Pepco - Neatgriez naudu kontaa par atgriezto preci.

Neatgriez naudu kontaa par atgriezto preci. 20.08.2018 tika veikts pirkums veikalaa PEPCO Maskavas ielaa. 21.08.2018 tika atnesti dzeggingi atpakalj,jo cilvekam nedereja. Nauda tika ,,it kaa,, ieskaitiita kontaa, bet liidz shim naudas kontaa NAV. Atmaksas cheks 78/115. Citi veikali atdod nauda skaidraa vai atnemtu sho summu jau no kontaa rezerveetaas summas..jo pilna summa bija rezerveeta kontaa veel kaadas 4 vai 5 dienas peec pirkuma,taa kaa bija iespeejams tos 6,99 atnemt no rezerveetaas summas,nevis nonemt visu pirkuma summu un peec...

Pepco - Krāpšana

Krāpšana Nezinu vai bezatbildības, neorganizētības (un cerams ne apzinātas uzņēmuma politikas) dēļ, iepērkoties "pepco" tikām apkrāpti par 7,50 eur. Mājās pārbaudot pirkuma čeku, konstatējām, ka bērna drēbju pirkumam tika pierēķināts klāt neesošas otras bikses, kā arī neesosš krekls. Esiet uzmanīgi! Lēto preču virknē variet nepamanīt klāt pierēķinātas preces.

Pepco - Vēl 20 minūtes pirms veikala slēgšanas apmeklētājus nelaiž iekšā un attaisnojas ar bezjēdzīgiem attaisnojumiem.

Vēl 20 minūtes pirms veikala slēgšanas apmeklētājus nelaiž iekšā un attaisnojas ar bezjēdzīgiem attaisnojumiem. 20 minūtes pirms veikala slēgšanas ieradāmies veikalā Pepco Biķernieku ielā 143, taču tur vārti nolaisti līdz pusej un priekšā apsargs saka, ka veikala slēgts. Pie veikala pienāca vēl 4 cilvēki ar sūdzību, ka nelaiž iekšā vēl veikala darba laikā. Izdevās tikt veikalā, taču teica, ka pirkt neko neļaus, jo arī viņi ir tikai cilvēki un pie kases esot 30 cilvēki, kas jāapkalpo, taču patiesībā bija 8. Mēs un vēl 4 cilvēki, neapmierināti devāmies prom.