Oliandra

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Oliandra - Sūdzības un atsauksmes

Salons Oliandra - Slikts limenis

Slikts limenis Brīdinu, sliktas meistares un sanitārie apstākli briesmīgi. Biju griest matus, "meistare" iegrieza nedaudz ada... Pat neatvainojas! Pēc parīs h man tur jau saka strutot. Satraukuma pilna, tā tomēr ir galva, aizbraucu pie ārsta, viņš apstiprināja- iekaisums ir no skerem, vai nu netiek dezinficētas no iepriekšēja vai stāv kkur kur netīrs. Loti nepatikāmi kta un neiesaku nevienai

Oliandra - briesmīgs friziersalons

briesmīgs friziersalons Briesmīgākais salons kāds var būt. Friziere matus plēsa gan ķemmējot, gan žāvējot gan pat mazgājot. Matu taisnošanas procedūra bez nekāda efekta. Krievietes kas tikai nokāš naudu , attieksme pilniigi ne uz klientu orienteeta , bet laikam tikai uz naudu! Brīnos kā tāds salons var pastāvēt jo pēc vienas reizes tur neviens normāls cilvēks taču neatgriežas! pietam pilns internets jau ir pierakstīts ar var teikt identiskām sūdzībām par šo vietu!