www.sudzibas.lv Oliandra briesmīgs friziersalons

Oliandra - briesmīgs friziersalons

Briesmīgākais salons kāds var būt. Friziere matus plēsa gan ķemmējot, gan žāvējot gan pat mazgājot. Matu taisnošanas procedūra bez nekāda efekta. Krievietes kas tikai nokāš naudu , attieksme pilniigi ne uz klientu orienteeta , bet laikam tikai uz naudu! Brīnos kā tāds salons var pastāvēt jo pēc vienas reizes tur neviens normāls cilvēks taču neatgriežas! pietam pilns internets jau ir pierakstīts ar var teikt identiskām sūdzībām par šo vietu!

Ausainītis 25.03.2012

Bet varbūt tas salons Čaka ielā, ir paredzēts šīs ielas patstāvīgajām nakts apkalpotājām?

L lilly 26.03.2012

Bet ja friziere būtu latviete, uzreiz efekts no procedūras būtu :D

rusalka 26.03.2012

problema ir saskatama tikai tas, ka friziere krieviete...es latvietes vispar neapkalotu, blusainas radibas...

N nestor 15.03.2016

ŠAI SALONĀ VISS KOLEKTĪVS UZ 1.martu (2016.) IR NOMAINĪJIES, PERSONĀLS LATVISKS, DRĪZUMĀ SALINAM BŪS CITS-JAUNS NOSAUKUMS, JO NOTIKUSI ĪPAŠNIEKU MAIŅA.

L Lena 25.05.2016

Pinigs blefss. Matu rausana notiek. Ieksa nelagi ozzz. Papeetot ipasnieku jauno- taa Aija Liepina ir paradniece jau no laika galiem, par nomam, edienu, algam savos bernudarzos! Pusgadu ludzu lai atmaksa atpakal naudu par bernudarzu! Pasaule ir maza, Aijiniek.

S Sanitinja 25.05.2016

sis koteraars nestor parspeeej visu :)) Var mainti 101 reizi nosaukumus un ipasniekus, bet ja ir pilnigi garam, tad ir pilnigi garam. Parliecinties ari par jaunajiem ipasniekiem, ja kkadas izmainas ir.. bet nekas glaimojoss par Aiju Liepinu ari nav dzirdeets un gaidam jauno nosaukumu :D