Luminor Bank

Rīga
Latvia - LV-1013
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67171880
Informācija: Līzings un kredīti, uzkrājumi un noguldījumi, valūtu darījumi, apdrošināšana, pensijas, norēķini un konti un norēķini,Forex, ieguldījumi.
Kategorija: Bizness / Finanses  •  Bankas

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Luminor Bank - Sūdzības un atsauksmes

DNB Banka - Personisko datu nepamatota izmantošana, neprofesionāls serviss, informācijas neatbilstība.

Personisko datu nepamatota izmantošana, neprofesionāls serviss, informācijas neatbilstība. Izteikti neprofesionāli konsultanti. Sniedz virspusējas atbildes, kas ir pretrunā viena ar otru. Konsultants pieprasa vīra konta izdruku, pirms tam saņemot informāciju no manis, ka vīrs strādā Norvēģijā un algu saņem norvēģu bankā. Papildus jautājumus neuzdod. Pēc izdruku nosūtīšanas paziņo, ka darījumus ārzemju valūtās banka neizskata, līdz ar ko nevar izvērtēt vīru kā galvinieku. Pirmajā konsultācijā nosauc vienu iespējamo summu, otrajā konsultācijā ienākumu ir palielinājuši es, bet summa...

J Jevcik 31.10.2019
Komentāri 1 Bankas

DNB Banka - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Iesniedzu iesniegumu internetbankā par to, kādēļ nevaru smart id pievienot citu tel. , kā to izdarīju ar swedbank un seb, bet nelieši nobloķēja internetbanku pat pieslēgtajam tel. Kur lai sūdzās in pie kā lai griežas tādā nelietīgā bankā?

DNB Banka - Bezkontakta darījumi

Bezkontakta darījumi Šai bankai vēl aizvien nav sakārtota bezkontaktu darījumu sistēma. Nauda, kura tiek maksāta ar bezkontakta darījumu netiek iegrāmatota, tādēļ man veidojas nekorekts atlikums. Konsultante man atbildēja, ka man pašai esot jāmāk organizēt savu budžetu, ka bankas vaina vispār tur neesot, vēl gudri mani pamācīja, kā man jādzīvo.

E Etena 17.10.2019

Luminor DNB - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Убогий банк с наплевательским отношением к клиентом. Количество филиалов сократили тем самым сократили свои расходы, а расходы клиентов увеличили так как время простоя в очереди как и сама очередь увеличилась в разы. А время ожидания услуги за свои деньги порой достигает 2 часов, при минимальном ожидания 1 час. Не рекомендую этот так называемый банк не кому.

M m1m2m3 14.09.2019

DNB Banka - banka neatgriež naudu

banka neatgriež naudu 05.04.2019 Tele2 Rīga Plaza iegādājoties telefonu maksājot ar karti, darījums tika atteikts, izdrukāts atteikuma čeks, kopija uz rokām, nauda no konta noskaitīta, pirkums nenotika, tūlīt tika zvanīts info, kur operators ilgi un dikti centās iestāstīt kaut kādus nesaprotamus paskaidrojumus kur palika nauda un kad tiks atgriezta, prasīja atsūtīt kartes numuru, atteikuma čeku un vēl kaut kādu numuru, ko pats nosauca, ko veikala darbinieks arī izdarīja, solīja naudu atgriezt te tanī pat dienā, te...

S Sandis 17 13.04.2019
Komentāri 2 Bankas

Luminor DNB - Iemaksas bankomāts

Iemaksas bankomāts Kāpēc Ogre ir palikusi bez iemaksas bankomāta? Tiešām nebija iespējams nolikt vienu pagaidu kasti turpat no fileāles kura bija? Spēros uz tuvāko bankomātu Rīgā tc origo, arī tas nedarbojas, maksājumi jāveic, a tu pamuļķis nēsājies pa visu lv meklē kur tad ir kāds kurš vismaz funkcionē... Murgs, klientu vajadzība pie d****

R Rasais 22.03.2019

DNB Banka - Pazuda nauda

Pazuda nauda Meģināju izņemt naudu, bet bankomants uzradīja sarkāno ekrānu, nākāmāja dienā mēģināju cita bankomātā, parādīja, ka naudas atlikums ir tikai 9 eur, bet kad uzvānīju uz banku, tad teica ka nauda bija noņemta un lai noskaidrot, kur nauda, gaidiet līdz 14 dienam

Luminor DNB - Apkalpošanas process

Apkalpošanas process Filiāles nestrādā, tiek vērtās ciet. Kartē uzrādītas vaira neeksistē. Apkalpošanu jāgaida ka rinda pēc desām pagājušā gadsimta astoņdesmitajos. Reklamē, ka interneta bankai var pieslēgties ar e-parakstu vai smart id, bet īstenībā nevar gan.

Luminor DNB - serviss

serviss Gads jau riņķī, bet i-bankā tā arī nēesmu iegājis, jo neatceros nevienu paroli un jaunas izgudrot netaisos, lai vēl desmit gadus tur netiktu. Nu jau arī jāsāk rakstīt sūdzības citām bankām - citu-dēli - tā arī pārņēmusi 90to gadu paroļu praksi. Laikam neviens IT speciālists jaunāks par 60 tur nav.

Luminor DNB - Neprofesionāla Banka

Neprofesionāla Banka 14.07.18.T/C Spice Luminor bankomātā (klients) vēlējos izņemt naudu.Veicu visas bankomāta prasības,tomēr (pēc kartes atdošanas) no naudas ne vēsts (ja tukšs bankomāts, tad kur paziņojums uz ekrāna?).T/C Spice Home Luminor filiālē darbiniece pavēstīja,ka konta izdrukā naudas plūsma apskatāma tikai pirmdienā (16.07.18.),jo šodien taču esot sestdiena.

Luminor DNB - Bezatbildīga rīcība

Bezatbildīga rīcība Biju kredītkartē palīdis zem limita, un laikā nenodrošināju pietiekamu summu kontā. Bez brīdinājuma nobloķēja visas kartes un kontu. Tagad nauda kontā ir pietiekami, kredītkartes summa ir nodzēsusies, bet jau 4 dienas netieku naudai klāt. Esot jāgaida, kad kādam būšot brīvs laiks, lai atbloķētu. Kaut ko tādu nordea laikos iedomāties nevarēju.

Luminor DNB - Pasliktinājusies klientu apkalpošana pēc apvienošanās

Pasliktinājusies klientu apkalpošana pēc apvienošanās Agrāk ilgus gadus, vairāk kā 10, biju Nordea klients. Nekad pa šiem gadiem nav bijusi ne mazākā sūdzība vai neapmierinātība ar bankas darbu. Kopš apvienošanās ar DNB, serviss ir totāli pasliktinājies, sākot ar internetbankas darbu - bremzē, ilgi lādē, bieži nedarbojas vispār utt., un beidzot ar to, ka tagad arī nakts stundās maksājumi starp SAVIEM kontiem netiek veikti. Turklāt zvanot uz klientu tel.nr, nācās gaidīt vairāk kā 10 minūtes līdz konsultants atbildēja un pie tam izdzirdēju nelaipnu...

I Inese Balode 29.05.2018
Komentāri 5 Bankas

AtrisinātaLuminor DNB - Bankomatā pazūd nauda, neviens nesniedz palīdzību

Bankomatā pazūd nauda, neviens nesniedz palīdzību Veicot naudas iemaksu Luminor DNB Ventspils filiālē bankomāts nepieskaita eur 1500 no kopā ieliktiem eur 2700! Bankas darbinieki attaisnojas ka bankomāts ''saplīsis''!) , izdod reklamācijas dokumentu ar summu un problēmas aprakstu, turpat sola 2 stundu laikā ''aprīto'' naudu ieskaitīt kontā, pagājušas jau 4 dienas, naudas nav! Vai vispār būs? ! Zvanām uz Luminor info tālruni, sola atzvanīt, nekas netiek darīts! Nolieciet cilvēkus atpakaļ bankas filiālēs nevis kaut kādus Dievsviņzin kur ražotus un kādā stāvoklī esošus bankomātus!

K kalnietis 08.05.2018
Komentāri 5 Bankas

DNB Banka - Lietojums

Lietojums Labdien. Ļaujiet izteikt sašutumu par vistizlāko online bankas lietojumu pasaulē. Vai tam ka pēdējās piecas paroles nedrīkst sakrist maz ir kāds REĀLS PAMATOJUMS!? Traucē piekļūt bankai, regulāri! Neviena cita banka Latvijā šādus murgus nepiekopj. OTRS, kas pie velna ir tas veidojums, saukts par lietotāja numuru, ja pēc tam vēl jāievada parole un koda kartes kods? No drošības viedokļa tā ir PILNĪGA atpalicība, bet no lietotāju ērtības viedokļa tā ir PILNĪGA, PILNĪGA, JO PILNĪGA ATPALICĪBA.

BondsBonds 27.08.2017
Komentāri 12 Spēles

DNB Banka - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Šobrīd daudzos interneta portālos DNB reklamējas ar rozā mājas fragmentu un tekstu - Sapnis par rozā māju? Manā izpratnē, tas nozīmē, ka banka pat pastiprināti uzsver, ka tieši pie viņiem var doties pēc kredīta arī mazliet atšķirīgiem mājokļiem. Nekā tamlīdzīga, kad atradu savu sapņu māju, tad tieši DNB atteica kredītu, jo ēka esot ar atšķirīgu arhitektūru, ieteica pameklēt citu māju. Tātad reklāma ir klaji maldinoša, tika patērēts tikai laiks un enerģija. Citām bankām nav iebildumu kreditēt to pašu īpašumu.

A ABCD23 12.08.2017
Komentāri 2 Bankas

Nordea Bank - Konta slēgšana

Konta slēgšana Banka bez paskaidrojumiem iesaldeja un sledza SIA kontu. Uzņēmums veica parskaitijumus uz Valsts kasi nodokļu maksājumos, kuri tā arī netika pārskaitīti valstij iepriekš minēto bankas darbību dēļ. Uzņēmums nodarbojās ar legālu uzņēmējdarbību. Bad customer service- Nordea bank !

Z ZZZ 05.08.2017
Komentāri 3 Bankas

DNB Banka - Slikts serviss

Slikts serviss Otro reizi, kad esmu DNB bankā matīša ielā, banka ir pavisam tukšam paņemunumuriņu, sēžu un gaidu, bet 15 minūtes kā minimums visas 3-4 darbinieces dara kaut ko citu. Es saprotu, ka bankā ir arī darbs ar doku,entu ievadīšanu, bet vai tad klients nav prioritāte? Visvairāk izbrīna, ka abas reizes rudā meitene, kura ir vistuvāk ieejas durvīm, abas reizes rīkojās pilnīgi pēc viena plāna: kā es ienācu, tā uzreiz devās uz tualeti.:))) Laikam sagadīšanās.

DNB Banka - Krāpšana

Krāpšana Šī banka ir jau kļuvusi klāji afēristiska. Pirms dažiem gadiem noslēdzu kredīta līgumu ārvalstu valūtā - ASV dolāros, konts un kredīta maksājumi arī dolāros. Pēkšņi ši "banka" pilnīgi likvidēja darbu ar skaidro naudu. Ir palikuši ta saucāmie "bankomāti", tajos var iemaksāt tikai papīra EUR. ASV dolārus teorētiski var iemaksāt, bet praktiski tie bankomāti ārvalstu valūtu nepieņem, izņemot kaut kādus nominālus, kurus pasaulē neviens nelieto! Faktiski ir tiesisks pienākums maksāt kredītu bankai...

G Glendale48 15.06.2017
Komentāri 3 Bankas

DNB Banka - Dēļ anketas bloķē kontu

Dēļ anketas bloķē kontu Kontu bloke jo neesmu vairāk ka gadu izmantojusi kredītkarti un iternetbanku un ari aizpildījusi anketu. Sanāk ja kas dzīve mainas mudīgi zinot bankam. Es tak esmu klients. Kredītkarte tak derīga. Es saprastu ka bloķētu ja būtu termins beidzies. Saucas uzticieties bankam. Tie ari var atstat tevi bez jebkādiem iztikas lidzekliem.

DNB Banka - Nepatikama kreditkonsultacija

Nepatikama kreditkonsultacija Norunāju attālināto kreditkonsultaciju, iepriekš jau biju runājusi ar citu kredītspeciālisti,bet šoreiz patrāpījās tāda meitene vārdā Jolanta! Viņa sarunas laikā apgalvoja,ka ja ņemot kredītu ir galvotājs,tad viņam būs jādzīvo mājā kuru es taisos pirkt, es smējos-priekš kam,ja viņam ir pašam savs dzīvoklis,,, murgs kaut kāds,, tad vēl viņa teica,ka uz 30 gadiem varot dot man ar visu galvotāju tikai 15000,jo esmu stāvoklī ar vēl nedzimušu apgādājamo :D apmēram,ja es.uztaisu abortu dos 20 000,lai...

K Kerolaina112 05.04.2017