Itaka

Itaka Latvija SIA
Adrese: Merķeļa iela 5-4
Rīga
Latvia - LV-1050
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 60003232
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Ceļojumi  •  Tūrisma aģentūras

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
5
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Itaka - Sūdzības un atsauksmes

Itaka - atsauksme

atsauksme 1 nedēļu pirms izlidošanas un pēc ceļojuma apmaksas pilnā apmērā saņemam ziņu, ka viesnīca, par kuru esam samaksājuši nav atvērta. Piedāvājums izmitināt līdzvērtīgā viesnīcā, kas pēc mums pieejamās informācija ir lētāka un celta pirms 2 gadiem. Tā kā atvaļinājums ir saplānots, tad nācās pieņemam šo piedāvājumu. Ierodoties uz vietas redzam patieso ainu, viesnīcu, kurā mūs bija plānots izmitināt sākotnēji ne tuvu nav gatava, lai uzņemtu tūristus, bet to tūrfirmas darboņi neredz vai negrib redzēt. Klaja maldināšana, nevienam neiesaku.

Itaka - Ужасный отдых в греций Эвия Атэль Палмаливэ

Ужасный отдых в греций Эвия Атэль Палмаливэ Ужасный отдых в Греции Эвия Отель Палмалив минус четыре звезды не кому не советую отдыхать с этой фирмой мы отдыхали в мести с мамой в отпуске купили две путевки прилетели в Грецию с нас сорвали сборы по мимо путёвок 43 евро все дико дорого цены дороже чем в риги заселили нас в бунгало где воняла гавном возле канализацией все анимация и экскурсий в этом отеле только на французском магазинов нет по близости добраться можно только на такси за сем евро все была очень ужасно нам с мамой испортили...

Itaka Latvija - Neuzticama firma, atcel sen plānotu ceļojumu

Neuzticama firma, atcel sen plānotu ceļojumu Atcel jau apmaksātu ceļojumu, kad atvilinājumi ir saskaņoti,4 cilvēki un 2 gadus vecs bērns paliek bez ieplānota brauciena. Problēma tiek risināta negrībīgi un bez rezultāta. Tādai tur firmai Latvija nav ko darit, skaists savas darbības uzsākums šajā valsti. Izstāde Kipsala iztirgo ceļojumus ar atlaidem un 3 nedēļas pirms ceļojuma to atcel. Cilvēki palaidusi garam iespēju nopirkt ceļojumu ar atlaidem no citam firmam. Skaista darbības uzsākšana. Muciet cilvēki no šādas firmas pa gabalu, lai viņi cik atri ienāca tik pat atri aizvācas no Latvijas.

Itaka Latvija SIA - Serviss

Serviss Sagrauj uzņēmuma dīvaino attieksmi pret braucienu sagatavošanu. Izrakstīt rēķinus pēdējā dienā pirms līguma termiņa beigām. Bet paši rēķini tika izstādīti pirms diviem mēnešiem, uzreiz pēc priekšapmaksas veikšanas. Parasti tā dara tās firmas, kuras vēlas pēc tam apsūdzēt klientu par samaksas termiņu neievērošanu un neatmaksāt avansu. Kāds būs pats ceļojums ar tādu firmu?

SIA „Itaka Latvija” (Merķeļa iela 5 – 4) - Обман (ненадежный туроператор)

Обман (ненадежный туроператор) В начале февраля 2019 года мы с мужем приобрели поездку в Грецию в туристическом агентстве «Колумбс». До этого пользовались их услугами и все было в порядке. Туристический оператор, предлагающий данную поездку - польский туроператор Itaka Latvija, который только-только входит на латвийский рынок. Видимо, решил войти красиво - со скандалами, прочно и надежно утопив свою репутацию, которую даже не успел заработать. Думаю, нужно быть человеком, очень любящим риск, чтобы связаться с этим...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes