Frizieru Serviss

slēgts
Kategorija: Skaistumkopšana  •  Skaistumkopšanas saloni

Frizieru Serviss - Sūdzības un atsauksmes

Frizieru Serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Sūdzība par frizieri kura griez majas. Es izlasīju facebook lietotne ka ir tāda friziere ka sevi deve Natalja Aleksejva, kura griez leti un labi. Viņa uzzinot ka esmu latviete jau saka izturēties nicīgi. Izteikt piezīmes, turklāt izbojāja man matus krāsojot viņa man viņus izdedzināja. Nezinu kādu krasu lietoja bet galva vel ilgi svila. Nogrieza lai neteiktu vairāk šausmīgi. Neiesaku iet pie šis meistares jo viņa ir rupja turklāt nekompetenta.

J JANIS 28.09.2017
Komentāri 2 Meistari

Frizieru Serviss - Rupjš veikala vadītājs, kā arī slikts meistars, kas nevar salabot vienu mašīnīti daudzos piegājienos!!!

Rupjš veikala vadītājs, kā arī slikts meistars, kas nevar salabot vienu mašīnīti daudzos piegājienos!!! Frizieru serviss - Rīga, Dzirnavu iela 102. Visu laiku laba komunikācija, līdz nesaplīsa privāta matu mašīnīte un bija jābrauc garš ceļš līdz viņu "meistaram"! meistars zaudējis savas prasmes, strādā maigi sakos ļoti slikti![[[ Katru reizi maksājām naudu, bet mašīnīte kā negriež matus tā negriež. Tā nu bija šodien liktenīgs brauciens pie viņiem uz veikalu atgūt atpakaļ savu nadu par "labošanu" un nopirkt pie viņiem jaunu matu mašīnīti. Īsi sakot, satikšanās bija ar veikala "vadītāju",kurš ar...

Frizieru Serviss - Грубость, Неуважение

Грубость, Неуважение Пока вы работаете месяц, всё хорошо а потом что то случается и начальница начинает над вами издеваться, по чуть-чуть, поминутно за вами следить, грубить, перебивать, обвинять во всём, если вы не уйдете первый/ая то от вас избавятся. Так было не с одним работником. Русских ненавидит. Узнав ближе, это 33ёх летняя высокомерная женщина. Думает только о себе.

A amolina 16.01.2017
Komentāri 2 Kosmētika