CreditON.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

CreditON.lv - Sūdzības un atsauksmes

Crediton.lv - draudi

draudi Man ir neliels parāds kompānijā, kurš nav speciāli nemaksāts. Kompānija vienkārši uzvedās, kā mazs bērns, vai bērnu dārzs. Vienu dienu bnevarēju runāt pa telefonu, un šie man zvanīja nepārtraukti, no kādiem trījiem numuriem, Es protams nezināju, ka šie numuri ir crediton.lv kompānījais. Vai pat uzvedās, kā parādu piedzinēji:D no kompānijas nāk draudi, ka ja tuvākā laikā netiks apmaksāti mēs lietu nodosim kompānijai, kas apciemos mani mājās, darba vietā, izjautās visus manus kaimiņus, utt...

Crediton.lv - Draudi

Draudi Sveicināti! Bija šādi, paņēmu no creditON 30.00 LVL, nokavēju tikai trīs dienas, protams biju piemirsusi. Es kaut ko negaidīju no kompānijas, Es nesaprotu, kapēc vini man nezvanīja, bet zvanīja kaimiņiem, darba devējam, utt. Pilns ar draudu vēstulēm uz e-pastiem, protams pati piezvanīju pateicu, ka biju piemirsusi un uzreiz atdevu, protams ļoti nesmuka tonī runāja, ja nebūs samaksāts mēs uzreiz tiesā sūdzēsim, tev visu atņems utt, pielika ļoti lielus soda procentus. Nu pretīgs kantoris, kam kārojās nauda

Crediton.lv - Neiesaku

Neiesaku Neiesaku nevienam no CreditON aizņemties naudu, vēlāk pašiem sevi būs jāvaino! Baigie lieli procenti, bieži bloķējās profils, uz e-pastiem neatbild, reti kad pacēļ telefonu, un arī ļoti nesmukā tonī ar tevi runās.

I Ilva 15.09.2011
Komentāri 6 Bankas

Crediton.lv - nedos ta pat

nedos ta pat Vari pat nereģistrēties Crediton.lv mājas lapā, jo tā pat tev neaizdos, kaut tev ir tīra kredīt vēsture, un darbs!

J Juris 15.09.2011
Komentāri 0 Bankas

Crediton.lv - Šmaucās

Šmaucās Kaut kāds idiots kantoris! Es vēl nepaspēju pabeigt reģistrēšanos, kā man jau atnāk atbilde, kredīts atteiksts, kā viņi 15.sekunžu laikā var pārbaudīt? Un summa arī nebija liela. Viņu tekst ir tāds: Darām Tev zināmu, ka creditON komanda ir rūpīgi izvērtējusi Tavu pieprasījumu, taču esam nolēmuši, ka šobrīd nespējam Tev piedāvāt atbilstošu aizdevumu. Ja nepieciešama plašāka informācija šajā jautājumā, vai, ja Tev ir iebildumi par mūsu lēmumu, laipni lūdzam vērsties: [slēpt]@crediton.lv. Ar...

Crediton.lv - Par kredītu!

Par kredītu! Sveiki! Var būt kāds var pastāstīt sīkāk par kredītu iestādi CreditON.lv? Kādas ir attsauksmes vai vini aizdot?

Crediton - Krāpnieki

Krāpnieki CreditON krāpnieki! Paņēmu 60.00 LVL uz 30.dienām apmaksai kopā ar procentiem 71.89 LVL, nepagāja, kā nedēļa, ka varu apmaksāt summu, un paņemt lielāku naudiņu, tā arī izdarīju. Pieteicos jaunam kredītam, lielākai summai, pieteicos, atnāk sms ka varot man tikai aizdot 60.00 LVL, kāda vēlna tad es vieniem ātrāk apmaksāju ar procēntiem, tas jau uzreiz liecina, ka viņi ir krāpnieki! Vairak nekad neizmantošu šo kantori! Cik dzirdēju tur strādā neizglītoti jauni puišēļi! KAUT ĀTRĀK IZPUTĒTOS ŠIS KANTORIS

Crediton - Kāds kantoris?

Kāds kantoris? Kāds var lūdzu pastāstīt sīkāk par šo kantori, jo Esmu ļoti daudz dzirdējis sliktas lietas.

Crediton.lv - izkrāpj

izkrāpj Visiem, kam šis kantoris ir izkrāpis naudu, iesaku griezties Patērētāju aizsardzības birojā, jo izskatās, ka šis ir variants kāds bija ar swedkredit.lv!

Crediton - MELOSANA

MELOSANA Dot reklamu-, , no 18 gadiem!!!, , Pilniga mele!!Man ir 18, 4gadi stradaju oficiala, samaksaja kopa par registraciju 7 santi, atbild-demzel ne dosim!!!No katram klientam pa 3-9 sant, labs biznes!!!

Crediton.lv - Crediton

Crediton Aizpildu pieteikumu un jau 15sekunzu laika atnak ka noraidits! Nju beidzat tik atri newar pat nevienu kreditu izskatit! Summa bij 25ls! Bet smscredit.lv gan apstiprinaja! Nu tad nesaprotu kapec ta wiena apstiprina otra ne!

www.creditON.lv - Kredīta atmaksa pirms termiņa

Kredīta atmaksa pirms termiņa Gribēju uzzināt, vai ātro kredītu firmas atgriež naudu, ja klients atmaksā kredītu ātrāk, nekā paredzēts? Esmu paņēmusi kredītu no www.crediton.lv un gribu atmaksāt tagad, bet šaubos, vai tādā gadījumā saņemšu kaut ko atpakaļ?