Wood Expo

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Wood Expo - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaWood Expo Sia - Krāpšana

Krāpšana фирма WOOD EXPO SIA член правления Igors Zabirko это мошенники создают престижный вид а на самом деле фантики разговоры о объёмных заказах оплата в течений 3 дней но этой блеф покупая товар будь то бревна или доски просто препродаются.Просим сообщить всех обманутых этой фирмой Нам всех обманутых этой фирмой просим связаться с Нами 29439844 Начат судебный процесс.

L Lagonda 10.03.2016
Komentāri 0 Pārējās

AtrisinātaWood Expo - Krāpnieki

Krāpnieki Uzņēmums sia wood expo, ieriķu darbnīca, faktiskā adrese ieriķi, drabešu pagastā, amatas novadā, reklamējas pieņemt oša zāģbaļķus. Naudu nemaksā vairāk kā mēnesi, kaut reklamējas 2-3 dienu laikā. Zvanot un jautājot par apmaksu Diānai, klaji ņirgājas telefona sarunā, ar tekstu, ka zinot par parādu. Nekaunīga un melīga krāpniece! Jo tu vairāk ved materiālu, jo stipri zemāk tiek novērtēti materiāli, kaut vesti no vienas krautuves! Uzmanieties! Krāpjas kā var!

J just:doIT 29.06.2015
Komentāri 3 Apģērbs