Veseliba un Skaistums

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Veseliba un Skaistums - Sūdzības un atsauksmes

Veselība un Skaistums - Деньги взяли-товара нет

Деньги взяли-товара нет Добрый вечер! Хочу сообщить о не честном обслуживании на сайте www.veselibaunskaistums.lv На сайте была размещена информация о товаре,который меня интересовал + стояла пометка о том, что товар есть в наличии на складе. Я оплатила заказ и потом узнаю,что необходимо ждать 2-3 недели. С этим я не согласилась и потребовала деньги назад. Компания присылает отписки и денег я до сих пор не вижу на своём счету, и товар разумеется тоже. Прошу вас как-то отметить этот сайт.

Veselība un Skaistums - krapnieki

krapnieki Nav noskaņojums gari aprakstīt situāciju, bet īsumā ir tā, ka - par preci samaksāju ar pārskaitījumu priekšapmaksā, jo iegādājos to uzņēmumam bet tā kā preci ražotājs nevarēja piegādāt, man piedāvāja atgriezt naudu atpakaļ 30 dienu laikā, nu jau būs pagājuši gandrīz 2 mēneši, bet naudas nav - kā arī uz zvaniem un e-pastiem neviens neatbild! ... :( Mulsina tas ka , samaksāt vajag pirms tam - kā tiek pasūtīta prece no ražotājiem / piegādātājiem, bet kā atgriezt naudu - par nepiegādātu preci - tā jāgaida 30 dienas - nu vai kā šajā gadījumā nezin cik! Un vēl tā ignorēšana!...

Veselība un Skaistums - Ideaals serviss

Ideaals serviss Viss Tavai veselībai un skaistumamAromātterapija, preces ķermeņa, matu un sejas skaistumkopšanai, pārtikas sāls, dažādu augļu un dārzeņu sīrupi un sukādes, tējas, uztura bagātinātāji, veselības eļļas, skaistumkopšanas ziepes.www.veselibaunskaistums.lv