www.sudzibas.lv Online Casino..11.lv Naudas kāšana. Betsafe.. Laimz.lv.. Spins. Lvfeniks.. Pafbets..

Online Casino..11.lv - Naudas kāšana. Betsafe.. Laimz.lv.. Spins. Lvfeniks.. Pafbets..

Pēdējā laikā kautkā visi lv online casino tik sūknē naudu.. Ja likme ir 10€uzkrit.. Brīvspēles vinnests ir 0.. , tas tiešām nav normāli.. Aparāti ir pārgrozīti... Protams tā ir laimesspēle, bet ej kurā saitā vēlies.. Visur sūknē tikai.. Atdēvē ,0.. Kur skatās azartspēļu inspekcija? Biju uk tur ari pablēņojos, bet bij jutama atdeve.. Latvijā tas laikam ir norma. Sūknē līdz maksimumam.. Laimz. Klondsika.. Spins.. Betsafe. .11.lv.. Itkā ar 98procenti koificentu.. Nedod pilnīgi neko.. Menesu garumā.. Labi var nepaveikties viena spēlē.. Otrā.. Bet mēģinot ļoti daudz spēles dažādos casino.. Veicu eksperimentu un sapratu ka lv online casino ir pēdejie mēsli.. Maksimāli noregulēti uz zaudi. Liekiet aiz auss pirms iegūldiet kautvienā lv online cssino..

M MockingbirdVL 29.01.2024

Laimz vajadzeetu aizklapeet,pa ausiim braukaataaji.

K kumins123 30.01.2024

Laimz.lv vispār bez komentāriem,tas ir draismīgākais kantoris kāds spēlēts,no citiem vismaz vēl kko var izspiest,bet no šitā sūda,atdeve 0

M MockingbirdVL 30.01.2024

Pilniigi piekriitu, pusgadu nav izmaksu,cik tas ir reaali?

K kumins123 30.01.2024

Izskatās,ka pat ļoti reāli.Neesmu vienīgais tāds.Murgs.

M MockingbirdVL 01.02.2024

tur arii darbinieki ar 9klasu izgliitiibu,jautaajums jaatkaaarto pa 5 reizeem un atbilde taapat nesekos... vienas provokaacijas un peectam blokee ciet naudu izsuukushi.