Rietumu Klīnika

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Rietumu Klīnika - Sūdzības un atsauksmes

Rietumu Klīnika - Slikta attieksme pret klientu

Slikta attieksme pret klientu Vispirms zvanot un piesakot vizīti uz Ovp nepasaka, kā vajaga visus dokumentus ar ko slimots. Atnākot uz vizīti daktere uz tevīm kliedz, ka man tas bija jāzina (ka vajag slimības vēsturi) un liek braukt un atvest to, lai viņa to redzētu. Sabojā man un manam šoferim dienu. Es vairāk nekad neiešu uz šo privāto klīniku vispār.

Rietumu Klīnika - Dr.Med. Ainārs Stepens Neirologs/Nekvalitatīva un pazemojoša attieksme pret kleintiem

Dr.Med. Ainārs Stepens Neirologs/Nekvalitatīva un pazemojoša attieksme pret kleintiem Dārgas privātklīnīkas neirologs, bet pēc konsultācijas pie viņa pacientei palika veselības stāvoklis daudz sliktāks nekā pirms tam, jo, kā zinām, arī stress pasliktina veselības stāvokli. Cilvēkam, kuram ir smagas sprandas, muguras deformācijas un roku problēmas, kas iemantotas visu mūžu spēlējot klavieres, un pašlaik ir zaudētas darab spējas, teik pateikts, ka tā ir vienkārša migrēna, lai braucot mājās un izguļot to. Pacientei iesākot stāstu par simptomiem, viņa tiek pārtraukta ar tekstu...