www.sudzibas.lv Rietumu Klīnika Dr.Med. Ainārs Stepens Neirologs/Nekvalitatīva un pazemojoša attieksme pret kleintiem

Rietumu Klīnika - Dr.Med. Ainārs Stepens Neirologs/Nekvalitatīva un pazemojoša attieksme pret kleintiem

Dārgas privātklīnīkas neirologs, bet pēc konsultācijas pie viņa pacientei palika veselības stāvoklis daudz sliktāks nekā pirms tam, jo, kā zinām, arī stress pasliktina veselības stāvokli. Cilvēkam, kuram ir smagas sprandas, muguras deformācijas un roku problēmas, kas iemantotas visu mūžu spēlējot klavieres, un pašlaik ir zaudētas darab spējas, teik pateikts, ka tā ir vienkārša migrēna, lai braucot mājās un izguļot to. Pacientei iesākot stāstu par simptomiem, viņa tiek pārtraukta ar tekstu: nerunājiet, vai tad neredzat, ka es pētu rentgenuzņēmumus, un vai nezinat, ka vīrieši spēj darīt vienlaikus tikai vienu darbu?! Gala rezultātā izrakstīti tiek tādi medikamenti, kas Latvijas aptieku tīklā nemaz nav reģistrēti. UN tas viss par personas privātajiem, ilgi krātiem līdzekļiem.Gribētu atturēt citus no rūgtas vilšanās, un ieteikums neizmantot šā daktera pakalpojumus.

K