Ričarda kamīni

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Ričarda kamīni - Sūdzības un atsauksmes

Ričarda kamīni - Некомпетентность

Некомпетентность Линардс Павлов не пьет, не курит на рабочем месте, ворует. ВНИМАНИЕ- ЗА БЕЗОПАСНОСТЬ ВЫПОЛНЕННЫХ РАБОТ НЕ ОТВЕЧАЕТ!!!А главное условие камина не дизайн. При отделке современной готовой топки камина, господин Павловс испортил систему отопления. Своей ошибки не признал. Конструктивного решения не предлагал,стал неадекватным и угрожал серьезными людьми, которые сделают мою жизнь неспокойной.

Ričarda kamīni - neprofesionalitāte

neprofesionalitāte Šī firma īsti nemāk darīt neko. Tāme izrēķināta pilnīgi nepareizi. Līgums vispār sastādīts auzās. Nespēj pat izdomāt kurš darbs pēc kura jādara. Es galīgi neesmu celtnieks, bet man bija jārāda ar pirkstu, ko darīt un kādā secībā. Ierodas strādā tikai vienu dienu nedēļā un brīnās kāpēc darbi neiet uz priekšu. Visu laiku noveļ vainu uz kaut kādām problēmām, bet izrādās, ka Linards Pavlovs reāli dzer. Kas, tādā firmā var būt par darbu ja valdes priekšsēdētājs ir kodējs. Silti iesaku neielasties darījumos ar šo firmu!!!

P Pompo 04.10.2010
Komentāri 7 Celtnieki