Hogl

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Hogl - Sūdzības un atsauksmes

Hogl - stilīgi un kvalitatīvi ir apavi

stilīgi un kvalitatīvi ir apavi Veikals ieceļas ar pievilcīgu atmosfēru, piedāvājot plašu un kvalitatīvu apavu izvēli.Papildus, man pašai ir zābaki no Hogl un pēc gada lietošanas tie joprojām izskatās lieliski. Tas apliecina ne tikai to cik stilīgi un kvalitatīvi ir šie apavi, bet arī to, ka tie saglabā savu labo izskatu ilgtermiņā piedāvājot ilgstošu baudu un uzticamību. Šī pieredze vēl vairāk pastiprina manu pārliecību Hogl kvalitātē un izturībā.

L Larissa_sona 25.01.2024
Komentāri 0 Apavi

Hogl - Некачественный товар

Некачественный товар Приобрела в магазине Hogl (galereja centrs) ботинки, стоимостью 180 евро. Не прошло и недели как на них сбоку лопнула кожа. Сдала обратно по претензии. Прошло уже 2 недели, в ответ тишина. Поехала разбираться! И они мне заявляют, что это я сама виновата и менять не будут! На ботинки ни одной царапины! Не нужно быть экспертом, чтобы определить что это брак! Лопнул верхний тонкий слой кожи! Безответственная организация!

S selena14 23.05.2017
Komentāri 1 Apavi

T/c Alfa ''Hogl'' - Apkalpošana krievu valodā

Apkalpošana krievu valodā Pirmdienas vakarā, jau izstaigājusi vairākus apavu veikalus Rīgas centrā, tomēr izlēmu, ka labākie apavi, kas ir redzēti, tomēr, ir t/c ''Alfa'' Hogl veikalā. Ieejot veikalā nopriecājos, ka apavi vēl ir un vēlējos pajautāt pēc izmēra un nopirkt, kad mani laipni sagaidīja pārdevēja runājoša tikai krievu valodā... Arī pēc manis pāris uzdotiem jautājumiem latv. Valodā pārdevēja, pat necentās atbildēt latviski-tā arī turpināja krievu valodā man kaut ko piedāvāt. Rezultātā no šī veikala izgāju bez...

S samanta777999 22.11.2016
Komentāri 49 Apavi