Adrese: Mālpils iela 4B,

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Good Stay Segevold - Sūdzības un atsauksmes

Good Stay SEGEVOLD - Ņīrgāšanas

Ņīrgāšanas Nekad nebiju piedzīvojusi tādu ņirgāšanos ka no šiem darba devējiem neiesaku iet strādāt uz Segevold strādāt attieksme nekāda Viņi vēl par tevi paņirgāsies ja tu kautko neizdari pa viņu prātam Viņi vēl tevi padarīs pa vainīgu Un pēc tam pēc kāda nostrādāta laika tev vnk palūgs aiziet Jo viņi sāks just ka neļauj sev kāpt uz galvas un māki par sevi pastāvēt

F Foxy199 01.06.2023
Komentāri 2 Viesnīcas

Good Stay SEGEVOLD - Slikts serviss

Slikts serviss Šogad manas vainas dēļ pavadījām "burvīgu" jauno gadu šajā viesnīcā. Samaksājām 260 euro par 2 cilvēkiem. Ieradāmies 15 minūtes pēc pasākuma sākuma, sēdēt nebija kur, kā arī nebija neviens, kas zinātu, kur varētu būt mūsu galdiņš, min 20 stāvējām un bolījām acis uz tautu. Zviedru galds bez dzērieniem, bez kafijas un tējas. Labi, ka pašiem atradās savs šampis. Par pašu pasākumu nerunāšu, nav tā vērts. Vienīgi, nezinu kur izpalika piesolītās programmā austrumu dejas, dažādi paraugdemonstrējumi un...

S sunny 01.01.2017
Komentāri 7 Viesnīcas

Good Stay SEGEVOLD - neatbilst 4 zvaigznēm

neatbilst 4 zvaigznēm Neiesaku palikt šajā viesnīcā, cenas neatbilst pakalpojuma kvalitātei, skaļas telpas, dzirdami visi trokšņi, negaršīga virtuve, vīlos apmeklējot šo viesnīcu.

J Jāzeps 28.11.2008
Komentāri 8 Viesnīcas