Good Stay SEGEVOLD - Slikts serviss

Šogad manas vainas dēļ pavadījām "burvīgu" jauno gadu šajā viesnīcā. Samaksājām 260 euro par 2 cilvēkiem. Ieradāmies 15 minūtes pēc pasākuma sākuma, sēdēt nebija kur, kā arī nebija neviens, kas zinātu, kur varētu būt mūsu galdiņš, min 20 stāvējām un bolījām acis uz tautu. Zviedru galds bez dzērieniem, bez kafijas un tējas. Labi, ka pašiem atradās savs šampis. Par pašu pasākumu nerunāšu, nav tā vērts. Vienīgi, nezinu kur izpalika piesolītās programmā austrumu dejas, dažādi paraugdemonstrējumi un aizraujoši priekšnesumi utt.?.. Visā viesnīcā neatradu pat nevienas vismazākās eglītes vai kādā egles zara noskaņai... Sagaidījām jauno gadu, uzdejojām pāris dejas un aizgājām gulēt.
Nākamajā rītā skrējām uz spa, kur mūs gaidīja auksts džakuzi un tikpat auksts baseins metrs uz metru.
Visvairāk iepriecināja svētku brokastis ar auzu pārslu putru un cīsiņiem - vairs uz galda nebija NEKĀ - ne standarta sagriezta siera, musli vai corn flakes, ne kafijas, ne tējas, nu nekā un kā parasti nav kam pat uzprasīt, vai vēl kaut kas parādīsies uz šī svētku brokastu galda, ja viss izķerts vai nu kā (žēl, ka nesabildēju ne svētku vakariņas, ne brokastis). Nolikām tukšus šķīvjus un aizbraucām. Attieksme šajā viesnīcā likās vienkārši šausminoša, pilnīgs pofigisms uz visu.
Ļoti nožēloju, ka uzķēros uz sliktām Ezeru spa, kas ir turpat netālu, atsauksmēm par tādu pašu cenu par šādu paketi. Vismaz spa tajā viesu namā nu noteikti ir nesalīdzināmi labāks.
Nevienam neiesaku šeit iegriezties, it īpaši jaunajā gadā.
Noteikti tūliņ kādi viesnīcas cilvēki metīsies šeit rakstīt, ko mēs te sadomājāmies par šādu naudu un viss bija superpuper, kā arī pasākums bijis krievu publikai, paši vainīgi, ka ne tur nokļuvām... Par šādām naudām tad nevajaga sastādīt programmu, solot supergaldu un priekšnesumus, mēs arī esam krievu publika, tikai no galdiem augļus nebāžam sev kabatās, kā arī nesadzeramies līdz bezsamaņai, lai būtu vienkārši po*** uz visu. Esmu bijusi dažādos pasākumos un ir vietas, ko var droši rekomendēt, bet šī nu bija kļūda, taču katrs jau mācās no savām. Lai veiksmīgs gads!

Latviešu tautas 01.01.2017

Secinājums: ja ta ļoti gribas, tad jāsvīn Jaunu gadu mājās! Jaunais gads - nav istie latviešu svētki: jāsvīn Ziemassvētkus!

Latviešu tautas 01.01.2017

...jāsvīn Ziemassvētkus, Lieldienas un Līgo!

Latviešu tautas 04.01.2017

Согласен с минусаторами: нормальные люди не будут праздновать праздники ЛАТВИЙСКИХ ВЫМИРАНТОВ!

donna b 01.01.2017

Paga, vai tad *krievu* publika negrib egliti viesnicaa, labu vakara prieksnesumu un bagatu galdu? Prieks kam pieminet tautibas jautajumu, ja nu pasi sakat, ka esat krivu publika? Vai tad Jus esat kada *cita* krievu publika? Lasiju atsauksmi par pasakumu par leilu naudu un tad luk re Jus pasi likat saubities cik esat objektivi, pieminejot krievus, kas zog auglus. Tiesam? Ja viniem ir nauda uz so viesnicu, vai jazog augli? Kaut kas seit neiet kopa...

S sunny 02.01.2017

Svinēt var visu, bet pārbaudītā vietā vai mājās ar radiem, TV un rosolu... :) Kad grib kaut ko interesantāku, tad jārēķinās, ka var sanākt visādi. :) Nu vainīga pati, ko nu jau. Galvenais, lai pārējais gads visiem izdodas okey - mazāk vilšanās un vairāk patīkamu momentu.

Latviešu tautas 02.01.2017

Nēpīkrītū! Jāsvīn vīsūr!

Latviešu tautas 02.01.2017

Вообще то Новый год - это семейный праздник и его отмечают дома, с семьёй и друзьями... Ну ежели вы - бомжи, то тогда другое дело...