Gastro Gremošanas slimību centrs

Gremošanas slimību centrs Gastro SIA
Adrese: Linezera iela 6,
klīnika "Linezers"
1. stāvs, 180. kab.
Rīga
Latvia - LV-1006
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 66901212
+371 26535389
Fakss: +371 67040248
Darba laiks: 8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Veselība / Medicīna  •  Veselības centrs
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Gastro Gremošanas slimību centrs - Sūdzības un atsauksmes

Gastro Gremošanas slimību centrs - Apkalpošana

Apkalpošana Tiku pie ļoti nepatīkamas sievietes, meitenes. Ar gariem gaišiem matiem, ja pareizi atceros bij Inga. Man līkas, ka esmu pieņemšanā pie pašas karalienes, vismaz attieksme bija tāda, kādēļ es te atnācu un iztraucēju. Viņai nepatika, ka uzdodu jautājumus par savu plānoto procedūru, ja godīgi man bija kauns, ka tādā iestādē ir tik nepatīkami cilvēki. Vadībai vajadzētu izvērtēt vai tā ir laba klientu apkalpošana. Minus Gastro centram.

Gastro Gremošanas slimību centrs - Zādzība

Zādzība Biju gastro gremošanas slimību centrā uz izmeklēšanu (26.11 13.00). Pirms izmeklējuma māsiņa dīvāinā kārtā pieprasīja izņemt on kabatas maku un atdot viņai. Lai arī lūgums bija neparasts, maku atdevu. Atmostoties no narkozes saņēmu maku atpakaļ. Vēlāk nācās konstatēt, ka no maka pazudusi skaidrā nauda. Par laimi naudas tur nebija daudz: ap 20 eiro. Bet stipri neiesaku uzticēties šim centram.

Gastro Gremošanas slimību centrs - Свинское отношение к клиентам, непрофессиональные врачи

Свинское отношение к клиентам, непрофессиональные врачи В "gastrocentrs.lv" просто свинское отношение к клиентам. В регистратуре сидит злобная, всем недовольная, раздраженная мадам, вообще не способная понимать человека. На важные для пациента вопросы в письмах (о том как подготовиться к исследованию, какие медикаменты можно принимать до процедуры) не отвечают. Вообще на письма не отвечают. По телефону тоже не дозвониться. А сами врачи "gastrocentrs" только мило улыбаются при приеме, но абсолютно не умеют помочь людям, не умеют вылечить. Абсолютно...

Gastrocentrs - Attieksme pret apmeklētājiem

Attieksme pret apmeklētājiem Divreiz esmu bijis Gastrocentrā, abās reizēs bija jāgaida ilgāk par pusstundu. Ja apmeklējums ir norunāts uz 12.00, tad es gaidu, ka vismaz līdz 12.15 tikšu pie ārsta, sevišķi jau iestādē, kura savā mājas lapā norāda - "augsti vērtējot apmeklētāju laiku, rūpīgi plāno pacientu pierakstu konsultācijām un izmeklējumiem". Es saprotu, kāds var iebilst, ka ārstniecības iestādēs nevar tik stingri noteikt grafiku, daži pacienti aizņem vairāk laika, citi - mazāk, bet, ja tā ir tik vispārzināma lieta...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes