Capsule

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Capsule - Sūdzības un atsauksmes

Capsule - Krāpšana

Krāpšana Jūnijā pārtraucu darba attiecības ar SIA "Capsule", kam par pamatu kalpoja darba devēja naudas zagšana no darbinieka, kā arī darba algas neizmaksāšana. Valsts darba inspekcija var tikai pakratīt ar pirkstu un uzlikt mazu sodiņu par likuma pārkāpumu. Tika slēgtas vairākas vienošanās par naudas līdzekļu izmaksāšanu, tomēr tās tika ignorētas, kā arī jebkas, kas bija noteikts darba līgumā, arī tika ignorēts, pārkāpts. "Uzņēmējs" ignorē jebkādu saziņu un kopš jūnija vienu reizi mēnesī atbild uz...

Capsule - Negodīgs darba devējs

Negodīgs darba devējs Biju nodarbināta uzņēmumā dizainera maketētāja amatā. Līdz šim brīdim neesmu saņēmusi darba algu par nostrādātiem diviem mēnešiem. Vid Eds sistēmā nebiju deklarēta kā uzņēmuma darbinieks, kaut gan no savas puses darba devējs apņemas to izdarīt. Darba attiecības pārtraucu pēc paša vēlēšanas, pedējā darba dienā nesaņēmu paredzētas izmaksas. Pacietīgi centos risināt šo problēmu līdz brīdim, kad darba devējs saka ignorēt mani.

K KaterinaIN 03.09.2019
Komentāri 4 Reklāma

AtrisinātaCapsule.lv - Krāpšana

Krāpšana Vēlos brīdināt par nekvalitatīvu reklāmas aģentūru kura sola ātrā laikā izveidot mājas lapu, uztaisīt kvalitatīvu preses maketu vai baneri un tad kad nauda ir saņemta, paši pazūd. Neatbild uz telefona zvaniem. Vienkārši, jauni čaļi mēģina tikt pie lielas naudas, bet kvalitāte ir briesmīga.