Capsule - Krāpšana

Jūnijā pārtraucu darba attiecības ar SIA "Capsule", kam par pamatu kalpoja darba devēja naudas zagšana no darbinieka, kā arī darba algas neizmaksāšana.
Valsts darba inspekcija var tikai pakratīt ar pirkstu un uzlikt mazu sodiņu par likuma pārkāpumu.
Tika slēgtas vairākas vienošanās par naudas līdzekļu izmaksāšanu, tomēr tās tika ignorētas, kā arī jebkas, kas bija noteikts darba līgumā, arī tika ignorēts, pārkāpts.
"Uzņēmējs" ignorē jebkādu saziņu un kopš jūnija vienu reizi mēnesī atbild uz telefona zvaniem, lai kā robots atbildētu vienu un to pašu, par to, ka "tuvākajās dienās" viss tiks atrisināts.
Ļoti žēl klientu, kas vēlējās sadarboties ar aģentūru un tagad jāatskaitās par to, ka darbs nav izdarīts, bet nauda no fondiem ir paņemta. Žēl arī esošo klientu. Vēlu tiem izturību un veiksmi.

03.10.2019

Life_is_life 03.10.2019

Ipasnieku Vards Uzvards?

K KaterinaIN 10.10.2019

Sandis Bergholds, Elviss Roznieks

D Dwarfiks 04.12.2019

Īpašnieku vārdi ir Sandis brehholds un Elviss Roznieks varu pat adreses uzrakstīt ja vajag.

L LVPortal2016 16.03.2020

Bija saskarsme, bet neko negatīvu pateikt nevaru no projekta viedokļa, termiņš tika ievilkts par pāris dienām, bet neuzskatu to par kaut ko dramatisku. Runājot par īpašnieku man personīgi kontakts bija tikai ar personu vārdā - Sandis Bergholds, kas arī stādījās priekšā kā īpašnieks un arī visi līgumi un citi dokumenti tika parakstīti tikai ar šo personu. Citu komentāru man īsti nav, jo pēc vairākām vestām pārrunām SIA ofisā netiku iepazīstināts ar citu īpašnieku. Intereses pēc pārbaudīju lursoft datus un to pašu nesakritību redzu arī tur, izturību autoram.

S Sandis Kalniņš 16.03.2020

Tagad viss tas oats notiek tikai zem cita nosaukuma "aurianagency".
Smieklīgi, ka portfolio iekļautās lapas, lielākā daļa nestrādā, dizaini ir piesevināti no dizainera, kam nav samaksāts un lapas jau hosto citi, kam nav ne ar capsule ne aurian nekāda sakara.