Capsule - Krāpšana

Jūnijā pārtraucu darba attiecības ar SIA "Capsule", kam par pamatu kalpoja darba devēja naudas zagšana no darbinieka, kā arī darba algas neizmaksāšana.
Valsts darba inspekcija var tikai pakratīt ar pirkstu un uzlikt mazu sodiņu par likuma pārkāpumu.
Tika slēgtas vairākas vienošanās par naudas līdzekļu izmaksāšanu, tomēr tās tika ignorētas, kā arī jebkas, kas bija noteikts darba līgumā, arī tika ignorēts, pārkāpts.
"Uzņēmējs" ignorē jebkādu saziņu un kopš jūnija vienu reizi mēnesī atbild uz telefona zvaniem, lai kā robots atbildētu vienu un to pašu, par to, ka "tuvākajās dienās" viss tiks atrisināts.
Ļoti žēl klientu, kas vēlējās sadarboties ar aģentūru un tagad jāatskaitās par to, ka darbs nav izdarīts, bet nauda no fondiem ir paņemta. Žēl arī esošo klientu. Vēlu tiem izturību un veiksmi.

03.10.2019

Vairāk sūdzības par Capsule

hola_amigo 03.10.2019

Ipasnieku Vards Uzvards?

Ka KaterinaIN 10.10.2019

Sandis Bergholds, Elviss Roznieks

Dw Dwarfiks 04.12.2019

Īpašnieku vārdi ir Sandis brehholds un Elviss Roznieks varu pat adreses uzrakstīt ja vajag.