Bitshop

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Bitshop - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaBitshop.lv - Krāpšana

Krāpšana SIA Toncis, interneta veikals bitshop.lv, patīk krāpnieciskas darbības.Iegādājos dārgu portatīvo datoru,bet konstatēju,ka ir brāķis,viņi par katru cenu liek tādu lietot,bet es tam nepiekritu un aizsūtīju viņiem atpakaļ ar visiem nepieciešamajiem dokumentiem 12 dienu laikā,bet viņi pilnībā nereaģē,ne nauda kontā,ne zvana,ne raksta,pagājis 1 mēnesis.

S Sviests 23.02.2016
Komentāri 0 Datori

AtrisinātaSIA Toncis - Slikts serviss

Slikts serviss Iegādājos pie viņiem datoru, kuru kā pa nelaimi saņēmu ar rūpnīcas defektiem, atgriešana noveda līdz PTAC iejaukšanās, nauda tiek iesaldēta uz vairākiem mēnešiem, nav kā raksta 14 dienu atgriešana, meklē nepamatotus argumentus kā naudu neadot tev atpakaļ. Neievēro līgumu. Redzēs cik ilgi man būs jāgaida nauda kontā.

S Sviests 16.02.2016
Komentāri 0 Datori