Auto Sigulda

slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Auto dīleri
Sociālie tīkli:

Auto Sigulda - Sūdzības un atsauksmes

Auto Sigulda - Krāpšaa par auto stāvokli un odometru grieššana.

Krāpšaa par auto stāvokli un odometru grieššana. Nesen iegādājos auto, sanāca ka steidzami vajadzēja, atradu ss.com auto no Sigūldas, pilnīgākie pasaku stāstītāji, nopērk auto bojatu , šis gadijums bija no Vācijas, Lv saliek Ķīnas lētās detaļas un tirgo kā super auto, tas viss sāk līst pēc 10000km un tad jāmaia viss pēc kārtas, neiesaku no šī kantora pirkt auto ,lai cik skaistu pasaku Jums izstāstīs un arī pārbaudot liksies ka auto ir ok, ticiet man tā nebūs un varat reikināties ar pamatīgiem izdevumiem un pēc pusgada jav sūdzēties neskriesiet, un odometrs bija notīts 12000km.

Auto Sigulda SIA - Nekvalitatīvas mašīnas

Nekvalitatīvas mašīnas Uzmanieties lūdzu cilvēki, bet šajā placī tiek tirgotas mašīnas no Lietuvas, smuki piekrāsotas un pieremontētas. Man pašai pēc 2 mēneši sāka rūsa nākt ārā, un aizvedot pie meistara, teica, ka nav brīnums, ja krāso bez gruntīm un rūsas izslīpēšanas, Vienam paziņam tika iestāstīts, ka auto no Vācijas izsolēm, bet beigās izrādās ar beļģu papīriem un lietuvas numuriem.

Ag agnese_p 30.09.2014
Komentāri 9 Auto dīleri