www.sudzibas.lv Auto Sigulda Tiek pārdotas sistas un piekrāsotā mašīnas. Slēpti defekti

Auto Sigulda - Tiek pārdotas sistas un piekrāsotā mašīnas. Slēpti defekti

Gribu pabrīdināt par šo auto placi. Uzmanieties, nepērkat šeit automašīnas. Auto plača īpašnieks ir perekupšiks. Šajā placī tiek tirgotas sistas mašīnas, kurām ir slēpti defekti. Tās tiek piekrāsotas un pieķepinātas un tirgotas kā aukstākās raudzes auto no Šveices. Man pašam nācās iekrist šā perekupšika tīklos. Nopirku mašīnu pa 14000€. 2 nedēļas vēlāk sākās problēmas ar ātrumkārbas darbību. Zvanīju dzejniekam, vienojāmies ka viņš salabos. Kad zvanīju nākošoreiz, lai vienotos par remonta datumu un termiņiem, dzejnieks vairs neko neatcerējās no pirmās sarunas un tagad tikai varēja līdzēt ar meistara telefona nr. Nākošā problēma parādījās pēc 2 Mēneši. Sāka lobīties laka no visa kreisā sāna motora pārsega.. Tālāk pat vairs neturpināšu. Esiet uzmanīgi!...

ā

A Akmens888 30.12.2022

Par tādu cilvēku ir ar steigu jāraksta policijai iesniegumu

Good Intentions 31.12.2022

Pirms iegādāties lietotu auto ir javeic neatkarīga pārbaude.

MacBeton 31.12.2022

Kādu auto? To kas sarkans, ja?
Kāda kārba? 1. paaudzes DSG? Cik nobraukums? Pirms pirkšanas varēji paņemt līdzi kādu kas kaut nedaudz saprot no tehnikas.