Auto Express Serviss Nr.1

SIA Car Alarm System
Adrese: Tulpju iela 17
Carnikava
Carnikavas nov.
Latvia - LV-2163.
Tālrunis: +371 67378837
+371 29171420

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Auto Express Serviss Nr.1 - Sūdzības un atsauksmes

Auto Express Serviss nr. 1 - Krāpšana

Krāpšana Apkāsēju serviss, par abu lukturu Xenon maiņu un to pašu lukturu gabarītu maiņu noplēsa 40 eiro, vairāk kā divas stundas mainīja 4 lampiņas. Autoserviss tukšs, tāpēc tiem kas iebrauc paaugstināti tarifi. Iesaku izvairīties no šī ūķa.

D Dainis 14.01.2016
Komentāri 0 Autoservisi

Auto Express Serviss nr. 1 - Klientu krāpšana

Klientu krāpšana Krāpnieku serviss. Aicinu visus potenciālos klientus tam mest lielu līkumu. Auto vajadzēja nomainīt gaisa masas mērītāju. Biju nolēmis atrast izdevīgāko variantu un tādēļ apstaigāju apkārtnē esošos servisus. Viņu piedāvājums bija izdevīgākais - pāris dienu laikā apsolīja sagādāt nepieciešamo detaļu par pieņemamu cenu - pavisam jaunu. Sarunātajā dienā devos uz servisu - sagādāto gaisa masas mērītāju lepni parādīja un teica, ka, lai ejot pastaigāties, viņi to ātri samainīšot. Tā arī izdarīju...

AUTO EXPRESS SERVISS Nr.1 - cenas un blēdīšanās

cenas un blēdīšanās It kā sīkums - vajadzēja tikai pielikt numura zīmes - bet par šo pakalpojumu paprasīja 10,50 eiro (laikam skrūvēm būtu jābūt no sudraba...) - turklāt no cita šī servisa darbinieka sapratu, ka par šo pakalpojumu parasti prasa 5 eiro (citos servisos vispār par 2 eiro pieliek). Turklāt netaisījās nemaz dot čeku. Laikam raidījums "Aizliegtais paņēmiens" nav nostrādājis...Labot mašīnu jau nu noteikti tur neiešu - ja blēdās sīkumos, kas gan notiek lielākās lietās.

AUTO EXPRESS SERVISS Nr.1 - slikti pilda un taisa auto kondicionierus

slikti pilda un taisa auto kondicionierus Reklāma jau ir skaista ,pieredzes džekiem vispār nau ne kādas .Tas serviss ekssistē tikai dažus gadus. Kamēr neesi iebraucis iekā servisā tikmer viss ir pa akciju ,sarunā pilnigas muļķibas un kad sāk darīt darbu cena paceļas uzreiz kosmosā. gala rezultāts nau pilnigi ne kāds. Nauda ir samaksāta bet kondicionieris nestradā kā nau strādajis.Esmu sapratis tie auto servisi kuri tā nereklamējās tie sataisa normāli un ar garantiju, a tās akcijas ir prieks muļķiem un tiem kuri pilnigi ne kā nesaprot

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes