Active life

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Active life - Sūdzības un atsauksmes

Active life - slikts serviss

slikts serviss 1. Dušā flīzes neatbilst celtniecības normās sabiedrisko telpu dušu grīdu slīdamības prasībām - ielikas lētākās uz kurām slapjam slīd kā uz ledus. Lai to kompensētu- plastmasas ceļiņš kuru iztīrīt un dezinficēt nav iespējams - pilnīga anti sanitārija. 2. Grupu nodarbības notiek svešvalodā ( krievu) , bez norādes kaut kur ka te var nākt tikai ar krievu valodas zināšanāmām. 3.Optimizē PVN , pērkot abonementu daļa summas bez PVN ,Uzrādītas kādas mistiskas konsultācijas bez PVN.

Fitnesa klubs ACTIVE LIFE - slikts serviss

slikts serviss "Active life" фитнесс клуб Deglava iela 69D будьте осторожны, в клубе грязно, коврики и мячи граязные, пол такой грязный, что потом руки черные! В бане воняет плесенью, в туалете бумагу не вытащить, нет средства помыть руки! Если опаздываете на занятия в зал - вас не будут пускать, расписание занятий меняют не учитывая желание клиентов! давно ходила в этот клуб, но больше не пойдк и другим не советую.