Uzdot jautājumu

Jautājumi

Latvijas Balzams - Darbinieku patvaļa

Darbinieku patvaļa Latvijas Balzāmā strādā tādi cilvēki, kuri iet sociālās vietnēs un stāsta kā viņi tur "strādā". Uz ražotni iet paģiraini, grīdas "mazgā" ar šņabi, utt. Vai tādi darbinieki drīkst strādāt tādā uzņēmumā?!

Ba Balzams 23.09.2016
Komentāri 0 Ražošana

Andis Dzenītis - Strādnieks lopkopībā

Strādnieks lopkopībā Vai vēl kādam ir bijusi problēma ar šo laukstrādnieku- Andi Dzenīti (21 gads, no Liepājas puses), vai tikai mēs vienīgie nepratām ar viņu sastrādāties? Esmu baumu līmenī dzirdējusi, ka šis cilvēks ir apceļojis teju pusi no Latvijas zemniekiem un vienmēr radījis tikai problēmas?

Draugiem.lv/ Ādiņa -

Es pats to izveidoju Lauris Linde profila. Bet ta ka izveidoju jaunu profilu. Vai jūs domājat ka man ta suma ir jāmaksa no jauna? Kāpēc ja cilvēks pats tas izveidojis. Kāpēc viņam pašam tas nevar nosūtīt

De DEVIL21 11.09.2016
Komentāri 1 Datori

Autoskola

Kādas atsauksmes Jēkabpils autoskolu "Kadri" un tās instruktoru Aldi?

Bo Boriss111 09.09.2016
Komentāri 1 Autoskolas

Jautājums

Sveiki. Kāda ir procedūra, lai izņemtu sūdzību no Jūsu portāla? Ar cieņu, Sandra

Muita / Šķirošana - Muita / Šķirošana

Sveiki, pasutiju preci no Aliexpress, pec tracking number, sutijums pienacis uz muitu tris menesus atpakal, bet talak nav aizgaijis. kur ir mans sutijums????

Rigas Satiksme

Rigas Satiksme Intresē zemo gridu tramvajs, centrā galigs swiests izkāpt iekāpt nevar kā juglā. Jautājums tāds centrs uzrakts pārrakts naudu nav kur likt uztaisit nevar kā pie vef kultūras pils kārtigu asvaltu. Un jautājums velo ceļš tik uz papira barona iela nav sarkana asfalta un autiņi stāv tad sods jauzliek kas stāv uz velo ceļa???

Datora serviss

Datora serviss Iesakiet labu datora servisu Riga !

An Anton Jashan 05.09.2016
Komentāri 0 Datori

Sakrīt vārds un uzvārds ar kādu par kuru ir sūdzība.

Sveicināti. Es ierakstot savu vārdu un uzvārdu google.lv Valdis Rudzīts parādās sūdzība par neizvestu kravas preci, izrādās, ka man ir tāds pats vārds un nevēlos lai par mani krīt šādas aizdomas. Lūdzu, vai papildiniet to sūdzību (no kurienes viņš ir, vēl kko) vai arī izdzēsiet. Vai arī ir jāgriežas Policijā [slēpt]@inbox.lv

Papagaili

Papagaili Vai Latvija ir kāds labs veterinārārsts tieši papagailim ?

Nedara savu darbu i-veikals Tera.lv

Nedara savu darbu i-veikals Tera.lv Kur mana kafija johaidī, 4 dienas pagājušas pat Omnivai nav nodota, ka jau vajadzēja dpils pakomātā būt, nespēlēsim nekādas kowkas miwkas, ar policiju apciemošu!!! Pas. Num. Ir 6505889 Jacobs kafijas pupiņas 1kg.

lacrshoes.com

lacrshoes.com Vai kāds ir kaut ko iegādājies no i-neta mājas lapas www.lacrshoes.com ? Facebook pastāvīgi lec ārā reklāma, bet komentāri tiek izdzēsti un uz e-pastiem neviens neatbild.

Ti Tilde 21.08.2016
Komentāri 0 Apģērbs

Panda Cab Latvija - Algas konvertos maksa!

Algas konvertos maksa! Sveiks, gribeju pajautat vai algas darbiniekiem vel konvertos maksa vai Mihails palika godigs?

Avārija pie Degoles

Avārija pie Degoles Labdien,vēlējos uzzināt , kā var rādīt sižetu ja nav noskaidrotas elementāras ziņas par atgadījumu un personam kas tur atradās ? Runa iet par avāriju pie Degoles ar mazda auto. Cik personas atradās? VECUMS?

Naudas izkrāpšana

Naudas izkrāpšana Kā apturēt automātisko vip pagarināšanu no numura 1819?

XPR Solutions - XPR Solutions/ Подскажите что за конторка?

XPR Solutions/ Подскажите что за конторка? Ищу где заказать разработку сайта. Нашел всяких разных много. Есть кандидаты - исполнители и время подгорает. Пока из самых адекватных эти - XPR.LV Solutions. Понравилось что сами приехали и все по полочкам разложили. Правда цена может и укусить. Отзывов не нашел. Может работал кто с ними? Спасибо.

Freyja модельная студия

Freyja модельная студия Хочу пойти в модельную студию Freyja, отзывов таковых не нашла, может кто - то был там? Что скажете?

Da DaniellaS 29.07.2016
Komentāri 0 Foto

Celtniecība

Celtniecība Serenato Sia Man jautājums, vai kāds ir strādājis šai firmā, kura šobrīd veic celtniecības, remonta darbus strādiņu slimnīcas jaunajā korpusā? Vēlētos dzirdēt atsauksmes...Un vai nav krāpnieki uz naudām.

Es es es es 29.07.2016
Komentāri 0 Meistari

Tele 2 - Tele 2 Обман

Tele 2 Обман Что за нафиг? Нахожусь здесь две недели и продлеваю ваши фигню на месяц за четыре евро и мне каждый раз ровно через неделю просят пополнить кредит и услугу!!! Вы разводите так????? Я перехожу в Бите

Rama / Indo European

Rama / Indo European My dear friends. My humble request to you all. Don't come to Latvia for studies and don't trust the Indo-European educational consultancy services. Don't trust any agencies to study in Europe ( ‪#‎LATVIA‬ ) ... try it on your own. Advance wishes for your bright future. *Note: ‪#‎Better‬ ‪#‎apply‬ ‪#‎for‬ ‪#‎some‬ ‪#‎other‬ ‪#‎good‬ ‪#‎countries‬...‪#‎Avoid‬ #LATVIA. Here you won't treat as a student.they need our money, purely they are money minded people. They (Both University and...