Uzdot jautājumu

Jautājumi

Par magnētisko rezonansi

Pēdējā gada laikā man sāp galva, neirologs mani nosūtija veikt magnētisko rezonansi galvai. Mans jautājums - vai drīkstu veikt magnētisko rezonansi, ja man ir operēti kakla skriemeļi (5,6,7) un ievietota metāla plāksne?

Пластическая хирургия / Plastikas ķirurģija

Пластическая хирургия /  Plastikas ķirurģija Привет! Кокого хирурга посоветуете в Риге для подтяжки груди с имплантами ? Кто делал у кого ? Какой результат ? У кого какая репутация ? Спасибо!

Pardeveji-pireceji - Apkalpošana

Apkalpošana Jau tiesam apriebies! Cik sudzibu part veikaliem, pardevejiem-ne tā cena, nelaipni kasieri, nepareizs atlikums, utt... Tik vienmer sudzibas par lielveikaliem.. Bet kapec pirceji vienmer uzskata ka viniem ir tiesības bet aizmirst ka ir ari pienakumi? Pasi neskatas ko perk, pasi neskatas ko maksa, viss vienms un tas pats... Aa vēl lielās rindās muzdien... Nu kad cilvēki saks saprast ka lielakoties vbainas ir vinos pasos?

F foer 26.08.2017
Komentāri 1 Pārējās

Soda apmaksa .

Ka apmaksat sodu jo kvits palikusi pie operatora stav vieta Jurmalas gatve pie veikala "MEGO"?Auto V.Nr.KE8709 rekinu sutiet "E"pastu [slēpt]@inbox.lv Notikumbija pagajusho nedelu.

Vai ir sudzibas?

Vai ir sudzibas? Vai ir kadas sudzibas par turisma firmu Persona Tour?

Tabakas izstrādājumi

Tabakas izstrādājumi Kapēc Ogre degvielas uzpildes stacijā ''Ziguli-v'' tiek pārdoti tabakas izstrādājumi dargāk nekā noradits uz preces akcīzes markas?

Īsziņas cena no ASV un Kanādas

Īsziņas cena no ASV un Kanādas Cik maksā īsziņas nosūtīšana no ASV un Kanādas

Darbs ārzemēs

Darbs ārzemēs Sveiki! Vai kāds var pateikt kaut ko par firmu SIA OAO, kas piedāvā darbu ārzemēs? Cik ticami ir šīs firmas piedāvājumi?

Vai tas ir labs veikals?

Vai tas ir labs veikals? Gribu noperkt ledusskapi un domaju nopirkt to aza.lv veikala. Vai tas ir dross veikals?

Fixmobile - Telefona remonts

Telefona remonts Labdien! Man ir radusies problēma ar remonta darbnīcu "Fixmobile". Jau vairāk kā pus gadu gaidu telefona displeju. Vienu reizi atsūtīja,bet salauztu. Mēģināja to pašu iesmērēt, bet neizdevās, jo man ir pārāk laba pieredze ar telefoniem. Mans pacietības mērs ir pilns un es vēlētos dabūt atpakaļ naudu. Kur man būtu jāvēršas gadījumā, ja remontā man atsaka naudas atdošanu?

LMT - Ko šada gadijuma darit vai ir iespeja atgut so naudu

Ko šada gadijuma darit vai ir iespeja atgut so naudu Esmu saskrusies ar pardeveju nejauka situacija sakara ar telefona iegadi kas maksaja 55 euro jo kad baudiju telefons nenolasija visas sim kartes bet tikai vienu lmt aizgaju tani pasa diena atpakaluz lombardu pie pardeveju un izstastiju vins parbaudija un atbildeja ka jaiet visos tiklos atnakot majas parbaudiju velreizbet neka negaja nakosaja diena izstastiju bralim un vins uzreizi pateica ka sim kartes slots ir beikta tapec nenolasa tad nakosaja diena pec darba parbaudiju velreiz un tad jau...

6 Jahre

Haloo, ich habe eine frage..ja kind ist 6 Jahre alt, kann er fligt nach Riga von Deutschland mi seine Grossmuter?ohne eltern..?mit Lettischa ausweis.

Pēc operācijas kunkulis.

Sakiet lūdzu,vai ir kāds kuram ir veikta kakla disku operācija,vai muguras operācija pie dr.Igora aksika.Jautājums tāds,vai pēc operācijas kaut ko maksājāt viņam tieši uz rokas,un cik daudz?

Girtekos Logistika Olainē

Kāds var pastāstīt kā tur visspar ar darbu un algu? Bija tikšanas ar firmas pārstāvi caur NVA kurš ļoti skaisti solija 800-1000euro mēnešī. Atradu tikai atsauksmes par 2010-2013 gadiem, moš kaut kās mainijies pa šo laiku?

Juristu firma SkyOffice

vai Juristu firma SkyOffice ir legāla ? Nav nekāda info, tikai neticami solījumi !

Kur pasūtīt skaistus ziedus ar piegādi?

Sveiki, Drīz manam tuvam cilvēkam ir ļoti nozīmīga diena un tāpēc vēlos uzdāvināt skaistu puķu pušķi ar piegādi.. Vienīgais nezinu no kurienes.. Ja nu kāds ir pasūtijis un var kaut ko labu man ieteikt protams ar piegādi tad ļoti ļoti pateiktos :)

V Valča 23.06.2017
Komentāri 0 Ziedi

Шрам

Добрый день! Подскажите клинику где можно качественно уменьшить послеоперационный рубец?

Pēcoperācijas reta

Labdien! Lūdzu ieteiciet, kur jūs taisījāt procedūras, lai samazinātu pēc operācijas retas?

Valsts probācijas dienesta - Kauns!!!!

Kauns!!!! Vecākā probācijas speciāliste Kintija Grigola strādā Valsts iestāžu, ka Viņa var publicēt šādus foto? Nav cīņas pret darbu, atbildības ari nav! Kur skata atbildīgi!?

Par ,,Trūc.ģimenes,,iespējām

Dzīvoju Valkā. Man ir piešķirts ,,Trūcīgas ģimenes statuss,, ar 12 g.d.bērnu, jau vairākus gadus. Salauzu roku, vajag vairākas reizes iet pie Traumatologa, taču man katru reizi to apmeklējot jāmaksā 20 eiro, nez kur lai ņemu to naudu, ja esmu ,,trūcīga,, ? Kāpēc nevar tikt pie ārsta par brīvu ? ja reiz tāda iespēja itkā ir ? Ja nav 20 eiro, jāgaida rindā 2 mēneši kā minimums, bet kā var gaidīt ar lauztu roku ?