Uzdot jautājumu

Jautājumi

Jautājums

Sveiki. Kāda ir procedūra, lai izņemtu sūdzību no Jūsu portāla? Ar cieņu, Sandra

Muita / Šķirošana - Muita / Šķirošana

Sveiki, pasutiju preci no Aliexpress, pec tracking number, sutijums pienacis uz muitu tris menesus atpakal, bet talak nav aizgaijis. kur ir mans sutijums????

Rigas Satiksme

Rigas Satiksme Intresē zemo gridu tramvajs, centrā galigs swiests izkāpt iekāpt nevar kā juglā. Jautājums tāds centrs uzrakts pārrakts naudu nav kur likt uztaisit nevar kā pie vef kultūras pils kārtigu asvaltu. Un jautājums velo ceļš tik uz papira barona iela nav sarkana asfalta un autiņi stāv tad sods jauzliek kas stāv uz velo ceļa???

Datora serviss

Datora serviss Iesakiet labu datora servisu Riga !

An Anton Jashan 05.09.2016
Komentāri 0 Datori

Sakrīt vārds un uzvārds ar kādu par kuru ir sūdzība.

Sveicināti. Es ierakstot savu vārdu un uzvārdu google.lv Valdis Rudzīts parādās sūdzība par neizvestu kravas preci, izrādās, ka man ir tāds pats vārds un nevēlos lai par mani krīt šādas aizdomas. Lūdzu, vai papildiniet to sūdzību (no kurienes viņš ir, vēl kko) vai arī izdzēsiet. Vai arī ir jāgriežas Policijā [slēpt]@inbox.lv

Papagaili

Papagaili Vai Latvija ir kāds labs veterinārārsts tieši papagailim ?

Nedara savu darbu i-veikals Tera.lv

Nedara savu darbu i-veikals Tera.lv Kur mana kafija johaidī, 4 dienas pagājušas pat Omnivai nav nodota, ka jau vajadzēja dpils pakomātā būt, nespēlēsim nekādas kowkas miwkas, ar policiju apciemošu!!! Pas. Num. Ir 6505889 Jacobs kafijas pupiņas 1kg.

lacrshoes.com

lacrshoes.com Vai kāds ir kaut ko iegādājies no i-neta mājas lapas www.lacrshoes.com ? Facebook pastāvīgi lec ārā reklāma, bet komentāri tiek izdzēsti un uz e-pastiem neviens neatbild.

Ti Tilde 21.08.2016
Komentāri 0 Apģērbs

Panda Cab Latvija - Algas konvertos maksa!

Algas konvertos maksa! Sveiks, gribeju pajautat vai algas darbiniekiem vel konvertos maksa vai Mihails palika godigs?

Avārija pie Degoles

Avārija pie Degoles Labdien,vēlējos uzzināt , kā var rādīt sižetu ja nav noskaidrotas elementāras ziņas par atgadījumu un personam kas tur atradās ? Runa iet par avāriju pie Degoles ar mazda auto. Cik personas atradās? VECUMS?

Naudas izkrāpšana

Naudas izkrāpšana Kā apturēt automātisko vip pagarināšanu no numura 1819?

XPR Solutions - XPR Solutions/ Подскажите что за конторка?

XPR Solutions/ Подскажите что за конторка? Ищу где заказать разработку сайта. Нашел всяких разных много. Есть кандидаты - исполнители и время подгорает. Пока из самых адекватных эти - XPR.LV Solutions. Понравилось что сами приехали и все по полочкам разложили. Правда цена может и укусить. Отзывов не нашел. Может работал кто с ними? Спасибо.

Freyja модельная студия

Freyja модельная студия Хочу пойти в модельную студию Freyja, отзывов таковых не нашла, может кто - то был там? Что скажете?

Da DaniellaS 29.07.2016
Komentāri 0 Foto

Celtniecība

Celtniecība Serenato Sia Man jautājums, vai kāds ir strādājis šai firmā, kura šobrīd veic celtniecības, remonta darbus strādiņu slimnīcas jaunajā korpusā? Vēlētos dzirdēt atsauksmes...Un vai nav krāpnieki uz naudām.

Es es es es 29.07.2016
Komentāri 0 Meistari

Tele 2 - Tele 2 Обман

Tele 2 Обман Что за нафиг? Нахожусь здесь две недели и продлеваю ваши фигню на месяц за четыре евро и мне каждый раз ровно через неделю просят пополнить кредит и услугу!!! Вы разводите так????? Я перехожу в Бите

Rama / Indo European

Rama / Indo European My dear friends. My humble request to you all. Don't come to Latvia for studies and don't trust the Indo-European educational consultancy services. Don't trust any agencies to study in Europe ( ‪#‎LATVIA‬ ) ... try it on your own. Advance wishes for your bright future. *Note: ‪#‎Better‬ ‪#‎apply‬ ‪#‎for‬ ‪#‎some‬ ‪#‎other‬ ‪#‎good‬ ‪#‎countries‬...‪#‎Avoid‬ #LATVIA. Here you won't treat as a student.they need our money, purely they are money minded people. They (Both University and...

Sia Acorn - Jautājums

Jautājums Sveiki, gribēju pajautāt vai kādam ir pieredze, caur Acorn uz Uk viesnīcām braukt strādāt. Kādi apstākļi, algas, dzīvošana?

Krāpnieka mekle

Krāpnieka mekle Būšu pateicīgs tam cilvēkam kurš sazināsies ar mani" Krāpnieka" Artūra Mūrnieka meklēšanā,viņš dzīvo Liepājā.mans tel. nr.22489519

Norbygg.com/ Intresē cilvēku pieredze sakarā ar šo firmu - Bail vai nav krāpniecība

Bail vai nav krāpniecība Labdien vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo firmu? Darba iekārtošana Islandē-iedeva man adresi firmas nosaukums norbygg, (visticamāk Island klēju sakarību,ka firma šeit saucas vislande, kādreiz visticamāk saukusies SIA Norbigs. Itkā cilvēki tur strādājot daudz braucot un braucot,varbūt ir kāds kas tur jau strādā caur viņiem uz vietas,jo komentāri un atsauksmes dalās! Kāds var padalīties ar pieredzi vai arī iedot kādu kontaktu un varam sazināties parunāt,kas kur kā, jau iepriekš pateicos...

Ed edzus333 08.07.2016
Komentāri 7 Celtnieki

Protēze kājai

Protēze kājai Vai kāds invalīds var padalīties pieredzē un atsauksmē saistībā ar kājas protēzes izgatavošanu???LV ir septiņas firmas,kuras izgatavo protēzes,kā izvēlēties īsto firmu??? Kur labāki meistari,kvalitatīvāk izgatavo???