Uzdot jautājumu

Jautājumi

Pārtikas ražotāji - Māna cilvēkus

Māna cilvēkus Kas notika ar krējumu. Garša vairs nav kā krējumam, bet gan izstrādājumam. Ir skābena piegarša. Laikam vēl Limbažu krējumam palika normāla garša, bet jau šaubos. Tagad visi krējumi būs tādi?

Krējums

Kreditkartes

Man pazuda kredīkrte kā mantagad rīkoties

Пенсия: ошибка чиновников.

По поводу пенсии. Человек имел пенсию по инвалидности (II группа по движению). В 2012 году перевели на пенсию по старости. В Соцобеспечении инспектор старому человеку пообещал что он не потеряет в пенсии ни сантима. На днях пришло письмо что якобы с 2012 года ему выплачивали неверную пенсию, больше чем положено, но так, как ему могут выставить счёт за три года, то с 3.11.2013 до 31 декабря 2015 года он оказался должен 88,27 евро.Более того: система автоматически пересчитала пенсию за 2016 год...

Rolton zupiņas - necilvēcīga krāpšana

Nopirku, veikalā siera roltona zupiņu. Pārdevēja ļoti tizla un nekompetenta, nemācēja pateikt, kā zupiņu pagatavot. kad būs gatava Ko jūs ziniet par ROTLON zupiņām? Vai tās drīkst pirkt? Vai kāds strādā Rolton zupiņās? Kuras Rolton zupiņas Jums garšo vislabāk?

Business News - 1br radio

Business news radio - 1br. Ir vērts tur iet strādāt? Kāds ir bijis uz darba interviju? Kāda tur atmosfēra, sociālās garantijas, kāds ir atalgojums?

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Uborka ostanovok

Uborka ostanovok Pocemu ne ubiraetsja avtobusnaja ostanovka valsts arhiv, kipsala scistaja ili u nas tak prinjato?

Darba iekartosana arzemes - Firmas, kas iekarto darba arzemes latvija

Man ir vienkars jautajums. Ka vispar sie darba iekartotaji arzemes, kas itka nokas bargu naudu pa saviem pakalpojumiem iekartojot darba arzemes, beidzot darbu ejot ara no ofisa, nebaidas pamest tas telpas un noklut majas veseli.?

Mo moris 07.11.2016
Komentāri 1 Pakalpojumi

Rimi - Veikala atrasšanās vieta

Veikala atrasšanās vieta Kur pārcēlies veikals rēzeknē no T/C "rimi"

Jobcenters Hagladen . - Darbs. Holande

Jobcenters Hagladen. Sveiki, vai ir tads kas strādāja šajā firma? Vienkārši nākošnedēļ brauksim tur strādāt, paprika tomati auto detaļas, ir vajadzīga informācija!

Ka kakusik10 05.11.2016
Komentāri 1 Ražošana

Par apkuri

Labdien. Ludzu palīdziet ar tādu jautājumu risināšanu, mums ir 8 dzīvokļu maja ar krasns apkures sistēmu, es dzīvoju 2 stāva bet 1 stāva kaimiņi nekurina dzīvokli jo tur nedzīvo tur, mums majas traki auksti cik ilgi nekurini, kur rakstit sūdzību???

Darba iekartosanas agentura

Sveiki, vai kads ko zin par eurochange.lv, domaju caur so kantori brauk stradat. Vai var viniem ticet?

Workin.lv darbs Kiprā

Sveicināti! Vēlos uzzināt Jūsu viedokli par darba iekārtošanas firmu Workin. Varbūt kāds strādāja vai strādā Kiprā?

Labdien gribeju uzzinat vai ir kadi kas braukuši stradat arzemes caur šo firmu GP recruitment? - GP Rucruitment

Vai kas/a ir braucis strādāt ārzemes caur šo firmu: GP recruitment?? Ko jūs varat pastastīt par šo firmu?

Ka kakusik10 24.10.2016
Komentāri 6 Ražošana

что значит "жалоба разрешена"?

что значит "жалоба разрешена"? вот здесь: http://ru.sudzibas.lv/bestwork/bestwork-kiteschool-cakare-nepilniga-informacija-... мой мэйл: [slēpt]@gmail.com Спасибо

Administrēšanas maksa

Administrēšanas maksa Labdien. Ludzu vai kads var pateikt vai tiešam atro kredītu kompānijas konkrēti Vivus drīkst prasit administrēšanas maksu 10 eiro mēnesi par atmaksas grafika sastādināšanu?

Edgars Tabuns - Kas ir šī persona?

Edgars Tabuns, Kāds ir šī cilvēka dzīves gājums? Ar ko ir ievērības cienīgs?

Izskats un darbs

Izskats un darbs Tāds jautājums radās, kapēc dažas darba vietas prasa cilvēka foto? Vai tas kā cilvēks izskatās nosaka kā tas cilvēks strādā un veic savus pienākumus? Vai vispār viņiem ir tiesības tā darīt, jo tā skaitās diskriminācija? Un ja cilvēks izskatās kaut kā ne tā, tas uzreiz vsjo?

Hu Hunter Meadow 03.10.2016
Komentāri 3 Foto

Taxi

Taxi Сколко зарабатывают таксисты в eko taxi?

АВТОСЕРВИС

подскажите пожалуйста хороший и не дорогой автосервис!