Uzdot jautājumu

Jautājumi

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Uborka ostanovok

Uborka ostanovok Pocemu ne ubiraetsja avtobusnaja ostanovka valsts arhiv, kipsala scistaja ili u nas tak prinjato?

Darba iekartosana arzemes - Firmas, kas iekarto darba arzemes latvija

Man ir vienkars jautajums. Ka vispar sie darba iekartotaji arzemes, kas itka nokas bargu naudu pa saviem pakalpojumiem iekartojot darba arzemes, beidzot darbu ejot ara no ofisa, nebaidas pamest tas telpas un noklut majas veseli.?

Mo moris 07.11.2016
Komentāri 1 Pakalpojumi

Rimi - Veikala atrasšanās vieta

Veikala atrasšanās vieta Kur pārcēlies veikals rēzeknē no T/C "rimi"

Jobcenters Hagladen . - Darbs. Holande

Jobcenters Hagladen. Sveiki, vai ir tads kas strādāja šajā firma? Vienkārši nākošnedēļ brauksim tur strādāt, paprika tomati auto detaļas, ir vajadzīga informācija!

Ka kakusik10 05.11.2016
Komentāri 1 Ražošana

Par apkuri

Labdien. Ludzu palīdziet ar tādu jautājumu risināšanu, mums ir 8 dzīvokļu maja ar krasns apkures sistēmu, es dzīvoju 2 stāva bet 1 stāva kaimiņi nekurina dzīvokli jo tur nedzīvo tur, mums majas traki auksti cik ilgi nekurini, kur rakstit sūdzību???

Darba iekartosanas agentura

Sveiki, vai kads ko zin par eurochange.lv, domaju caur so kantori brauk stradat. Vai var viniem ticet?

Workin.lv darbs Kiprā

Sveicināti! Vēlos uzzināt Jūsu viedokli par darba iekārtošanas firmu Workin. Varbūt kāds strādāja vai strādā Kiprā?

Labdien gribeju uzzinat vai ir kadi kas braukuši stradat arzemes caur šo firmu GP recruitment? - GP Rucruitment

Vai kas/a ir braucis strādāt ārzemes caur šo firmu: GP recruitment?? Ko jūs varat pastastīt par šo firmu?

Ka kakusik10 24.10.2016
Komentāri 6 Ražošana

что значит "жалоба разрешена"?

что значит "жалоба разрешена"? вот здесь: http://ru.sudzibas.lv/bestwork/bestwork-kiteschool-cakare-nepilniga-informacija-... мой мэйл: [slēpt]@gmail.com Спасибо

Administrēšanas maksa

Administrēšanas maksa Labdien. Ludzu vai kads var pateikt vai tiešam atro kredītu kompānijas konkrēti Vivus drīkst prasit administrēšanas maksu 10 eiro mēnesi par atmaksas grafika sastādināšanu?

Edgars Tabuns - Kas ir šī persona?

Edgars Tabuns, Kāds ir šī cilvēka dzīves gājums? Ar ko ir ievērības cienīgs?

Izskats un darbs

Izskats un darbs Tāds jautājums radās, kapēc dažas darba vietas prasa cilvēka foto? Vai tas kā cilvēks izskatās nosaka kā tas cilvēks strādā un veic savus pienākumus? Vai vispār viņiem ir tiesības tā darīt, jo tā skaitās diskriminācija? Un ja cilvēks izskatās kaut kā ne tā, tas uzreiz vsjo?

Hu Hunter Meadow 03.10.2016
Komentāri 3 Foto

Taxi

Taxi Сколко зарабатывают таксисты в eko taxi?

АВТОСЕРВИС

подскажите пожалуйста хороший и не дорогой автосервис!

Latvijas Balzams - Darbinieku patvaļa

Darbinieku patvaļa Latvijas Balzāmā strādā tādi cilvēki, kuri iet sociālās vietnēs un stāsta kā viņi tur "strādā". Uz ražotni iet paģiraini, grīdas "mazgā" ar šņabi, utt. Vai tādi darbinieki drīkst strādāt tādā uzņēmumā?!

Ba Balzams 23.09.2016
Komentāri 0 Ražošana

Andis Dzenītis - Strādnieks lopkopībā

Strādnieks lopkopībā Vai vēl kādam ir bijusi problēma ar šo laukstrādnieku- Andi Dzenīti (21 gads, no Liepājas puses), vai tikai mēs vienīgie nepratām ar viņu sastrādāties? Esmu baumu līmenī dzirdējusi, ka šis cilvēks ir apceļojis teju pusi no Latvijas zemniekiem un vienmēr radījis tikai problēmas?

Draugiem.lv/ Ādiņa -

Es pats to izveidoju Lauris Linde profila. Bet ta ka izveidoju jaunu profilu. Vai jūs domājat ka man ta suma ir jāmaksa no jauna? Kāpēc ja cilvēks pats tas izveidojis. Kāpēc viņam pašam tas nevar nosūtīt

De DEVIL21 11.09.2016
Komentāri 1 Datori

Autoskola

Kādas atsauksmes Jēkabpils autoskolu "Kadri" un tās instruktoru Aldi?

Bo Boriss111 09.09.2016
Komentāri 1 Autoskolas

Jautājums

Sveiki. Kāda ir procedūra, lai izņemtu sūdzību no Jūsu portāla? Ar cieņu, Sandra

Muita / Šķirošana - Muita / Šķirošana

Sveiki, pasutiju preci no Aliexpress, pec tracking number, sutijums pienacis uz muitu tris menesus atpakal, bet talak nav aizgaijis. kur ir mans sutijums????