Uzdot jautājumu

Jautājumi

E Klase - Krāpšana iekasē samaksu

Kādu mārrutku pēc tiek iekasēta maksa par pašsaprotamām funkcijām kā vidējās atzīmes atrādīšanu un citiem statistikas rīkiem? Kas mums par nožēlojamu izglītības sistēmu, ka par šādām lietām tiek iekasēta nauda.

As aspx 18.04.2017
Komentāri 0 Izglītība

Par lietotāju

Ko darīt ja cilvēks personiski aizvaino ar nekorektiem vārdiem?

Maxima - Никудышная начальница.

Никудышная начальница. Начальница конд. Цеха Ирина Орловска не имеет уважения к работникам"не идёт на встречу"сживает из цеха людей, трудившихся долгое время на благо максимы? Ирина всё решает? Она ставит себя так высоко, что увы диалог не возможен. Не спрашивает, а ставит перед фактом, должен и всё, а если нет, то загнобит? . P. S. Найдите управу! Снимите? ... Женьшень?

Pannu maiņa

Labdien. Man tāds jautājums ,es vakar nopirku pannu komplektu (divas pannnas lielāka un mazāka un viensvāks mazajai pannai ) čeks protams saglabāts. Vai es varu samainīt pret vienu pannnu ar vāku?

Ludzu palidziet

Jaunākas attsauksmes par viesu namu jaundobeli, kas atrodās jelgavas puse?

Ir vērts mēģināt?

Labdien..! Kāds ir izmantojis viņu pakalpojumus : https://www.twino.eu/en/ Vai https://www.mintos.com/lv/ ? Varbūt kāds var padalīties pieredzē :)

Kā un kur pārbaudīt vai aizdevējs nav krāpnieks un izspiedējs?

Kā un kur pārbaudīt vai aizdevējs nav krāpnieks un izspiedējs? Kā pārbaudīt vai aizdevejs nav krāpnieks?

Имплант зуба поставить в Риге (Тейка)

Где можно поставить всего 1 имплант зуба в Риге, чтобы без развода на деньги! Желательно Тейка. Спасибо!

Policisti varmākas,korupcija policijā,prokuratūrā.

Labdien. Kā, lūdzu, iesniegt sūdzību par korupciju prokuratūrā, policistiem varmākām. Mob. 29403302 ; 25441427 paldies.

Lindorff parāda piedziņas izdevumi

Labdien. Vai kāds varētu ieteikt kā man rīkoties? Lindorff par parāda piedziņu izdevumiem prasa 178,80 EUR. Es uzrakstīju vēstuli kurā ieminējos par MK noteikumiem Nr.61 (parāda piedziņas apmērs), bet saņēmu atbildi, ka šie normatīvie akti stājās spēkā 1.02.2013.g., bet mana lieta tiek reģistrēta martā 2011.gadā un arī raksta par LR Civillikumu 1662.pantu. Lindorff piekrīta samazināt piedziņas izdevumu summu līdz 17 EUR, ja es samaksāšu uzreiz visu parādu 922 Eur. Bet es nevaru samaksāt visu...

снятие с учета

Можно ли снять с учета автомобиль, имея только снятые номера и техпаспорт т. е. без автомобиля?

Nekvalitatīva zobu protēze

Vai zobu protēzēm ir garantijas laiks? Man uzlikta nenoņemama zobu protēze - priekšpusē balta keramika-aizmugurē metāls. Tagad 2 priekšējiem zobiem nokritusi emalja. Protēze maksāja 1200. LS

Neslavas celšana

Kā var izdzēst svešas personas sniegtu apmelojošu informāciju? Pērnā gada nogalē, Inese Andersone, dzim, 1977 gada 16 dec, dzīvo Garkalnē, izmantojot svešu vārdu Māris Ricāns iesniedza sūdzību. Tāpat viņa izmanto manus personas datus, lai reģistrētos dažādos profilos. Zog fotogrāfijas no draugiem.lv, lai reģistrētu iepazīšanās portālos.

Iveta Segliņa - Iveta Segliņa daudz melo un citus apsūdz

Kā nav kauna Ivetai Seglinai visu laiku par visiem sūdzeties un draudēt ar policiju? Pat sodien draugiem.lv administrācijai Iveta Segliņa rakstīja sūdzības. Kā nav kauna Ivetai Segliņai sudzeties uz draugiem.lv? Paldies draugiem.lv, kuri informēja mūs, ka Iveta Segliņa daudz raksta sūdzības uz portālu draugiem.lv

Elektdiba

Vai ziemas laika ir tiesibas atslegt elektribu ja dzivokli ir zīdainis?

Ārstniecība Daugavpilī

Sveicināti! Vai kāds a varētu ieteikt labu zobārstu, higiēnistu un ģimenes ārstu Daugavpilī? Kāda ir jūsu pieredze ar šiem speciālistiem?

SIA Baltic Global Services

Kāds varbūt kaut ko zin par firmu SIA Baltic Global Services. Grib tā kā ņemt darbā uz Zviedriju, bet neko par firmu atrast nevaru!

Ka Kanchs 13.02.2017
Komentāri 4 Būvniecība

Troksnis vēlu vakaros un naktī un uzņēmuma Gaujas koks

Pie kā griezties, ja ražošanas uzņēmums SIA Gaujas koks Jēkabpilī strādājot ļoti vēlu vakaros, līdz pat vieniem naktī, rada pamatīgu troksni gan darba dienās, gan brīvdienās. Blakus ir privātmāju apbūve. Trokni dzird aiz aivērtiem plastikāta logiem, kaut arī māja atrodās pa 500 m tālumā pa gaisa līniju. Valdošie vēji uz privātmāju pusi. Ja pa dienu to jūt mazāk, tad vakaro un naktī tas tiešām traucē mieru un miegu. Vai vispār ir precedenti, kad lielam uzņēmumam uzliek kādus ierobežojumus, saistībā ar traucējumiem, ko tas rada apkārtējiem iedzīvotājiem?

Sa Sanda_S 08.02.2017
Komentāri 1 Ražošana

Darbs arzemes

Riga esot firma kas bezmaksas iekarto darba Holande. Esot tikai jāizbrauc un jāņem līdzi pase un cv un tad viņi aizsūtis darba devējam manu cv kura joma es vēlos strādāt, un tad jāgaida zvans. Vai tas maz ir reāli?

Loterija

Kur jāmeklē uzvarētāju saraksti, ja čeks piedalās loterijā "Laimē dāvanu kartes MAXIMA veikalos"? kad parādīsies šie saraksti?