Uzdot jautājumu

Jautājumi

Mego veikals - Veikals

Veikals 26.10.2019 Biju Jēkabpili mego veikalā vēlējos nopirkt gaļas poņčikus bet nevarēju jo pirms manis bija piedzēries vīrietis visu kas bij uz paplāte visus apgramstija ar plikām rokām dažus nometa zeme dažus pacēla no zemes un nolika uz paplātes dažus ielika sev maisiņā pirksanai bet apsagam vienalga un darbinieki parejiem ar vienalga tad tada gadijuma koas par to jausauc butu pie atbildibas

Veterināras klīnikas

Kur Rīgā ir laba veterināra klīnika?

Krediti - Долговая Яма

Здравствуйте. У меня вопрос. По-моему, это интересует многих людей, которые попали в "долговую яму", взявших кредиты у компаний - БЫСТРЫЕ КРЕДИТЫ. ВОПРОС: Существует ли срок давности задолжностей ? Если сумма кредита, была взята 5 лет назад и путём перепродажи её 3-м лицам (коллекторам), составляет уже более, чем в 2-а раза ? (К гос. банкам, это не относится.) Спасибо.

Kapec izgaz eksamsnos

Kadel cilvekam nedod tiesibas,ja vins brauc parliecinati ar katru reizi.un atlaujas vel pateikt,ka tadi ka es braucu pa zogiem un tikai problemas esot no tadiem braucejiem.pirmkart man nav ar ko btaukt man nav zogi un es esmu 4 bernu mate kura tikai velejas dabut tiesibas godigi dabut.maksat jau maksaju visulaiku un nejau es vieniga tada kuru gaz.

Nepatiesa informācija

Sveiki. Tas ir tā normāli izdzēst mani sudzibu un nereaģet uz to ka vel jo projam no cita profila ir ievietota manis malidonaša sudziba - kas nav patiesa? Es gaidu atbildi. Sudziba ir ielikta 09.09.2018 par Elviju Dribu. Bet tā persona esmu es un ta ir nepatiesa. Cīnso ar Jums jau gadu bet nekas netiek darits lietas laba ta vietā jus ignorejat

Kas apsaimieko saulkalne piekrastes6 maju

Kas apsaimnieko saulkalnes majas konntaktalrunis

Masterskaja

Dobrij ve4er. U menja vopros, otnes muzikaljnij usilitelj v remont. Sdelali vzjali 40 evro, prishel domoj vklju4il u na tihoj gromkoste idet malenjkij shum. Pozvonil v masterskuju s pretenzijej na 4to mne otvetili 4to on starij i eshe nado remont za denjgi. 4to mne delatj? I mogu ja kak to vernutj denjgi?

Sūdzība

Labdien!Šodien 10.08.2019 pirmo reizi izmantoju bolt skrējriteni braucot no Autoostas Rīga gar Krastmalu,Eksporta ielas virzienā.Kā tikko piebraucām Eksporta ielas un Rīgas pasažieru ostas krustojumā neiebraucot aizliegtajā zonā no konta uzreiz noñēma 30 euro.Vai kādam bija gadījusies tāda situācija un vai var atgriezt naudu?

Kas notiek ar latviešiem?

(attiecas uz tiem kam patīk pie visa piekasīties komentāros) Man jau šitais viss patīk XD ja jau jūs visi esat tādi gramatikas speciālisti tad kāpēc nestrādājat par skolotājiem latviešu valodas priekšmetā? Kļūdīties ir cilvēcīgi bet jums ķipa perfektajiem jau to nesaprast. Es pats mēdzu pielaist kļūdu bet es negudrojos kā jūs, par pareizrakstību un lietām par kurām nevajag piekasīties un pievērst uzmanību. Ja kaut kas nepatīk tad labāk nemaz neskaties un nemaz neraksti, nevis tēlo te gudro...

Soprano - Обман

Михаил Турецкий пригласил жителей города Лиепая на концерт Soprano. Концерт должен быть в Паланге. Это афера или?

Dzēst sūdzību

Kā es varu izdzēst savu sūdzību? Sūtīju pieprasījumu no savas e pasta adreses bet atnak atbilde no operatora,ka minetā sūdziba pievienota no citas e pasta adreses,bet esmu ielikusi no šīs! Problema atrisināta un iestāde gaida,kad sūdzība tiks izņemta...

Apliecības iegūšana

Labdien, saskāros ar dīvainu situāciju, mans dēls atgriežoties no Anglijas uz Latviju gribēja sākt kārtot autovadītāja apliecību lai būtu konkurētspējīgāks darba tirgū, bet izrādās ja tu esi bijis izdeklarējies no dzīvesvietas Latvijā uz kādu brīdi tad lai nokārtotu autovadītāja apliecību ir jāpiedeklarējas (to jau viņš izdarīja) un jāgaida 6 mēneši. Vēlos saņemt atbildi kādēļ tas tā, kas tur krimināls, kādēļ Latvijas pilsonis savā valstī nevar iegūt šo apliecību, vai tiešām jābrauc atkal ārā no valsts? Paldies par atbildi jau iepriekš.

Shopshop.lv domēns

Labdien! Esam izveidojuši jaunu mājas lapu shopshop.lv un tagad ievēroju, ka iepriekš šo domēnu izmantoja kāds cits un ir ielikta slikta atsauksme. Sakiet lūdzu, kā var šo atsauksmi izņemt? Lai nemaldinātu klientu par mūsu mājas lapu un mūdu kvalitātēm.

Rēķins no mājas pārvaldnieka

No mājas pārvladnieces nav saņemts normāls rēķins, tikai kopsumma, piemēram, kopā - 51,28 eur. Mani neapmierina, ka šādi sastāda rēķinu, jo tad var sarakstīt uz dullo skaitļus, piemēram, tas man nepatīk, tam vairāk, tas man draugs, tam mazāk. Kur sūdzēties? Un vēl kas, nav norādīts, kas šo rēķinu ir uzrakstījis, tad jau reāli tas var būt jebkurš!

Kredīts - Krāpšana?

Labdien, nezinu kur jautat, seit neatradu. Daudz kur interneya esmu redzejusi kredita poedavajumisj starp privatpersonam vini piedava aiznemties naudu no 1000 lidz 1000000 uz daudzi gadiem ar 3% gada. Vai jus esat kaut ko dzirdejusi par sadi cilvekiem. Varbut toe ir krapnieki? Jo prasa pases kopiju.

Gross - Как в этом случае решить спор?

Добрый день! У меня заключен договор с автошколой Гроссв июне 2018. После нового года у них изменился порядок сдачи экзамена по теории, это в связи с жалобами. Я об этом узнала, позвонила что хочу сдать экзамен по теории, но они заявили, что старые группы сдают по - старому, а новые по-новому, но в договоре об этом ничего не сказано. Раз изменились правила, значит для всех. Как в этом случае решить спор? Если изменился порядок сдачи экзамена по теории в новом году, могу ли я сдавать по- новому , если в договоре , заключенном в июне 2018 об этом ничего не сказано?

TV3 - Seriāls

Seriāls Gribēju noskatīties seriālu "kā es satiku jūsu māti" iegāju adresē https://skaties.lv/tema/ka-es-satiku-jusu-mati/ seriāls ir tulkots, bet jūs serveri nav iespējas skatīties! Tad man ir jautājums ko bl*ģ jūs tur darāt ja nesaglabājat sērijas slinkie? : (

Atalgojums

Labdien. Stradāju valsts iestādē - slimnīca, kur esmu pieņemts kā pavārs. Veicu darbus, kuri ir jāpilda pēc amata apraksta. Gatavoju ēst. Līdz šim bērnu porcijas dalīja sanitāri, tagad šo papildus darbu prasa no virtuves strādājošo personālu. Ja man tiek uzlikts papildus darbs vai es esmu tiesīga prasīt papildus vienošanās pie darba līguma vai rīkojumu un līdz ar to arī saņemt atalgojumu par papildus darbu?

Celi

Когда в Даугавпилсе сделают дороги?

Citiparks Latvija SIA /Krāpšana

Lūdzu anulēt līgumsodu? Nr 915279 automašīnai mazda 6519 par it kā autostāvvietas lietošanas noteikumu pārkāpumu. Citiparks Latvija Sia kontrolieris / kods kd07 / bija līdzās, kad mēs ar ģimeni iebraucam rimi autostāvvietā / to var apliecināt novērošanas kameras ieraksts pl 14.40, 22.01.2019. / , tomēr tas viņu neatturēja pēc pāris minūtēm, kamēr biju rindā pie bankomātu uzlikt mums sodu 25.00! Eiro. Sods uzlikts nevis pēc būtības, bet speciāli! Izprovocēts, redzot ka ar bērniem nevarēju...