Uzdot jautājumu

Jautājumi

Buvnieciba

Buvnieciba Vai kādam ir nācies sadarboties ar celtniecības uzņēmumiem Sepro un Bruverspluss ? Gribētos dzirdiet atsauksmes par viniem?

Ju jurisr72 27.04.2016
Komentāri 3 Celtnieki

Par nodokļiem - Par nodokļiem

Par nodokļiem Vai kāds maksā nodokļus izīrējot garāžas un dzīvokļus?

Au Automobile 20.04.2016
Komentāri 1 Īre

Atlikuma izdošana

Atlikuma izdošana Sveiki . Man ir viens jautājums , vai ir kāds varbūt likums par naudas atlikuma izdošanu. Jo vakardien sanāca tā ka es nerēķinājos ar piecu eiro banknoti un atpakaļ man bij jāsaņem četri eiro , un kasiere izvilka no letes maisiņu , saplēsa to un no tā izbira vesela kaudze ar galvenokārt vienu un divu centu monētām , bij arī piecu centu , bet mazākumā . Un manuprāt tas nav normāli. Paldies!

LIDO - Darbs

Darbs Sveiki. Vai kāds ir strādājis Lido par viesmīli? Kādas algas un vadības attieksme? Varat ko vairāk pastāstīt? Cik esmu lasījis esot briesmīgi. Bet nu tie komentāri ir kādu laiku atpakaļ rakstīti. Tā kā vēlos uzzināt kā ir tagad? Gribu pamēģināt uz vasaru pieteikties ja protams vēl būs kāda brīva vakance.

YESMOB!LE.LV

YESMOB!LE.LV Sveiki! Vēlējos pajautāt vai kāds ir iepircies YESMOB!LE.LV? Kadas atsauksmes? Apkalpošana? Preces kvalitāte?

Garantija un remonts

Garantija un remonts Sveiki! var būt kāds jau ir sastopis ar līdzīgu problēmu un var padalīties ar kādu labu padomi. man ir nokāries planšetdators (apmēram gads, līdz ar to garantija vēl darbojas), par to vienmēr esmu pārmerīgi rūpējusies - nekādas kritīšanas, ūdens un tml. nekad nebija. un pēkņši kkas notika ar akumulātoru un tas vairs nevar strādāt bez elektrības un pie 87% sāk restartēties līdz bezgalībai. nu ok, aiznesu uz veikalu kur tas bija pirkts, tie sūta uz remontdarbnīcu, no kurienes man atnāk vēstule...

Vai var izņemt iepriekš ievietotu sūdzību?

Vai var izņemt iepriekš ievietotu sūdzību? Kā var iznemt no sudzibas.lv manis ievietotu ipriekšēju sūdzību?

Krāpniecība internetā

Krāpniecība internetā Gandrīz tiku apkrāpta internetā, centās izkrāpt naudas summu apm 700 eur, piedāvājot darbu Anglijā. Nesanāca. Bet krāpnieki ieguva manus personas datus, pases informāciju, informāciju par ģimeni utt. Cik bīstami ir tas, ka krāpniekiem ir šī informācija un vai ir iespējams kaut kur ziņot par krāpniecības mēģinājumu?

Sk Skapītis00 26.03.2016
Komentāri 2 Internets

Vladlat - Зашкаливает борзометр

Зашкаливает борзометр Здравствуйте! Люди, подскажите пожалуйста, кто нибудь, настоящее имя товарища с ником vladlat - очень активный на этом сайте писака.

ол Олегс 25.03.2016
Komentāri 0 Dzīvnieki

Удаление жалобы

Удаление жалобы Как удалить жалобу?

LBK/ Latvijas Biznesa Koledža - Jautājums

Jautājums Подскажите относительно дистанционного обучения на Бизнесс администрацию Стоимость,а так же сроки. Слышал что LBK акое есть, но много отзывов старых, может кто то поможет с ответами?

Jauniešu garantijas - Vai čakarēšana?

Vai čakarēšana? Kāda jums pieredze kam bijusi darīšana ar esf projektu jauniešu garantijas caur nva? Es pieteicos. Darba devējs uzaicina uz interviju jāstrādā 8 h ka projekta paredzēts 5dienas nedēļa un pirmajā mēnesi sola tikai 200€ algu pēctam 300! Pēc projekta saprotu man pienākas 556€ pirms nodokļu nomaksas tātad uz rokas pie 400, kam ir bijusi darīšana ka jūs rīkotos mana vieta?

El Elīza Lase 22.03.2016
Komentāri 4 Datori

Talmaciba

Привет всем! Хочу поступить на дистанцоинку, не знаю куда податься...может кто то подскажет? Что думаете про LBK тут много негатива в их адрес.

RVT mašīnbūve

Ir vērts iet uz RVT par Mašīnbūves tehniķi? Palasīju sūdzības par datortehnikas nodaļu- šausmas.

Ca Catering 21.03.2016
Komentāri 1 Izglītība

OnlinePayment - Kas tas ir?

Kas tas ir? Sveiki, nesen saņēmu savā e-pasta adresē vēstuli no Vācijas. Vai varētu kāds pateikt kas tas ir? Vai šai vēstulei ir krāpnieciski nolūki? " Sehr geehrte/r Exxxxxxx Xxxxxxx, unsere Erinnerung blieb bisher leider ergebnislos. Nun bieten wir Ihnen hiermit letztmalig die Chance, den nicht gedeckten Betrag der Firma OnlinePayment GmbH zu begleichen. Die detaillierte Forderungsausstellung NR823577030, der Sie alle Einzelpositionen entnehmen können, fügen wir bei. Wir erwarten die Überweisung bi...

Es Esmu Es 17.03.2016
Komentāri 2 Internets

Atsauksmes / sudzibas

Vai kādam ir info par SIA Lībau Namservis , un viņu darba vadātāju Andriana? adrese - [slēpt]@inbox.lv

Sūdzība

Sūdzība Vai cilvēks kurš raksta sūdzību, var rakstīt pilno vārdu uzvārdu par apsūdzēto?

Ja bernam t - ra 37. 1

Ja bernam t - ra 37. 1 Es pajautāt Lūdzu - ja saslims bērns un bus neliela t-ra 37.1- tasd pašam ar meitu(7. gadiņi) jābrauc pie ārsta vai ar nelielu t-ru es arī varu izsaukt ārstu uz maju. Kadas lūdzu ir manas tiesības. Paldies. Ar cieņu.

DzīKS "Koknese"

Dzīks „koknese” - счет за квартиру, за март 2016 года, прислан с резким повышением тарифов текущих (сомнительных) ремонтов и оплаты труда никому неизвестных, наемных работников кооператива. Согласно действующим законам о кооперативной и квартирной собственности, повышение тарифов должно быть утверждено, на собрании собственников квартир. Собрание собиралось дважды 30. 01. 2016 и 13. 02. 2016 и выразило недоверие председателю правления. Становление сомнительного режима, действий председателя опубликовано в вести сегодня от 10. 03. 2016. Как быть?

Paradnieku publicēšana

Labdien! Labdien! Kur es varu nopublicēt parādniekus- fiziskas personas nepārkāpjot likumus?