Uzdot jautājumu

Jautājumi

Megatel - Mobilie sakari Megatel

Mobilie sakari Megatel Vai ir kāds,kas kaut ko var pastāstīt par MEGATEL darbu? Sola lētākas maksas,bet kā ar kvalitāti?

Atslegas

Atslegas Labdien griežos ar lūgumu ...ir pazaudetas maśinas atslegas.Vai ir kads no darbiniekiem ziņojis???!!Par atrastam atslegam???Zvanit ludzams uz šo num.25981372

Dino Zoo - Klienta karte...

Klienta karte... Labdien, godātais Dino Zoo klient! Vēlamies informēt, ka Jūsu Dino Zoo pastāvīgā klienta karte ilgu laiku nav lietota. Ja vēlaties savu karti saglabāt aktīvu, aicinām Jūs to izmantot jebkurā no Dino Zoo veikaliem turpmākā mēneša laikā. Ja karti aktīvu saglabāt nevēlaties, Jums nekas nav jādara - šajā gadījumā pēc viena mēneša karte tiks deaktivizēta. Tomēr, ja pēc laika vēlēsieties atsākt deaktivizētas kartes izmantošanu, Jūs to varēsiet darīt, taču Jums tās aktivizācija būs jāveic no...

Vacija

Vacija SIA LatGer consulting Может кто-то поделится опытом с этой компанией по трудоустройству за границей.

Ro roma3654 31.05.2016

Lastmin.lv

Lastmin.lv Vai kāds nevar padalīties ar pieredzi par Lastmin.lv tūroperatoru?

Grāmatas

Grāmatas Cik jāmaksā pa grāmatu riekstiņa gungs

Algas

Algas Kāpēc Valmieras Maximās netiek paaugstinātas algas, lai gan citos veikalu tīklos tas ir izdarīts, algas ir palielinātas gan Mego, gan Top, gan Rimi tīklā. Manuprāt algas paaugstinājums būtu veids kā noturēt strādniekus un ja strādnieki nemainas tik biezi, darbs kļūst kvalitatīvāks.

Ja janka555 16.05.2016

Где и как?

Где и как? Где и как можно доказать что при покраски автомобиля работники схалтурили (коррозие стало появляться через 2 месяца) кажется что очень уж быстро.

Lattelecom darbs no mājam

Lattelecom darbs no mājam Labdien, kā ir ar darbu latellecom no mājām? Kādas tur algas un ko īsti jādara? Vai esot aizņemts visu dienu vai noteikts darba grafiks un vai var nodarboties ar savam lietam kamēr neviens nezvana?Vai ir arī jāzvana pašam?Pateikšos par informāciju!

Ir Irina69 11.05.2016

Internets - Wifi

Wifi Braucot ar Panda Taxi palūdzu ieslēgt wifi uz ko taksists atbildēja, ka šajā automašīnā šis pakalpojums nav iespējams (automašīnas numuru neatceros, bet borta numuriņš bija 431. Vai tad Panda Taxi nav visiem jābūt aprīkotiem ar Wifi ?

Sa sarmītep 11.05.2016
Komentāri 0 Datori

Par indieša izcelsmes personu

Par indieša izcelsmes personu Mans jautājums nav visiem apskatāms, tāpēc meklēju klātienes tikšanos. Jautājums ir saistība ar trešo valstu pilsoni. Tas ir jāapstādina. Mans e pasts. [slēpt]@inbox.lv vai tel29916677. Labprāt runātu ar likumsargu Jansonu.

Slimības lapas labošana

Slimības lapas labošana Ārsts noslēdza slimības lapu ar nepareizo datumu, vnk kļudījas, vai var cits ārsts no tas med. Iestādes veikt labojumu sl. Lapā?

Draugs pašnāvnieks! Kur vērsties?

Draugs pašnāvnieks! Kur vērsties? Sveicināti! Meklēju jebkuru noderīgu informāciju. Ko darīt ja draugs ir pašnāvnieks? Nevaru visu izstatīt jo tur ir patiesam smags gadījums. Mēģinu atbalstīt ka vien varu. Bet diemžēl katru bridi nevaru tur būt un es jau noķeru viņu pie viena mēģinājuma, pagaidām nekāda medicīniska kantori es nebiju. Negribu pagaidām viņam palikušo dzīvi iznīcināt. Bet nevaru viņu visu laiku kontrolēt un jau beigu beigas domāju ka vajadzīga konsultācija. Tik man tādu gadījumu vel nekad nebija. Un tagad patiesam...

NORDEA BANKA

NORDEA BANKA NORDEA BANKA - negodīga rīcība! Esmu ZELTA klients, bet kredītu man nelielai summai nepiešķir, kaut citas bankas piešķir!Kāds labums no NORDEA ZELTA klienta statusa, ja bankas politika nav elastīga?!Un tajā pašā laikā NORDEA BANKAS radiniekiem piešķir kredītus bez komisijas maksas. Vai hipotekārajam kredītam nav jāmaksā pirmā iemaksa!?

No NORDEA KLIENTE 28.04.2016
Komentāri 0 Bankas

Buvnieciba

Buvnieciba Vai kādam ir nācies sadarboties ar celtniecības uzņēmumiem Sepro un Bruverspluss ? Gribētos dzirdiet atsauksmes par viniem?

Ju jurisr72 27.04.2016
Komentāri 3 Celtnieki

Par nodokļiem - Par nodokļiem

Par nodokļiem Vai kāds maksā nodokļus izīrējot garāžas un dzīvokļus?

Au Automobile 20.04.2016
Komentāri 1 Īre

Atlikuma izdošana

Atlikuma izdošana Sveiki . Man ir viens jautājums , vai ir kāds varbūt likums par naudas atlikuma izdošanu. Jo vakardien sanāca tā ka es nerēķinājos ar piecu eiro banknoti un atpakaļ man bij jāsaņem četri eiro , un kasiere izvilka no letes maisiņu , saplēsa to un no tā izbira vesela kaudze ar galvenokārt vienu un divu centu monētām , bij arī piecu centu , bet mazākumā . Un manuprāt tas nav normāli. Paldies!

LIDO - Darbs

Darbs Sveiki. Vai kāds ir strādājis Lido par viesmīli? Kādas algas un vadības attieksme? Varat ko vairāk pastāstīt? Cik esmu lasījis esot briesmīgi. Bet nu tie komentāri ir kādu laiku atpakaļ rakstīti. Tā kā vēlos uzzināt kā ir tagad? Gribu pamēģināt uz vasaru pieteikties ja protams vēl būs kāda brīva vakance.

YESMOB!LE.LV

YESMOB!LE.LV Sveiki! Vēlējos pajautāt vai kāds ir iepircies YESMOB!LE.LV? Kadas atsauksmes? Apkalpošana? Preces kvalitāte?

Garantija un remonts

Garantija un remonts Sveiki! var būt kāds jau ir sastopis ar līdzīgu problēmu un var padalīties ar kādu labu padomi. man ir nokāries planšetdators (apmēram gads, līdz ar to garantija vēl darbojas), par to vienmēr esmu pārmerīgi rūpējusies - nekādas kritīšanas, ūdens un tml. nekad nebija. un pēkņši kkas notika ar akumulātoru un tas vairs nevar strādāt bez elektrības un pie 87% sāk restartēties līdz bezgalībai. nu ok, aiznesu uz veikalu kur tas bija pirkts, tie sūta uz remontdarbnīcu, no kurienes man atnāk vēstule...