TV Play

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

TV Play - Sūdzības un atsauksmes

TVPlay - Slikts serviss

Slikts serviss Vēljoprojām neiet "debesu asaras" pēdējās divas sērijas, jau otrā diena un nekas nav novērsts. Lūdzu novērsiet problēmas, jo sērijas, pievienošanas dienā it īpaši, nekad neiet, rāda error un viss! Nedz 37, nedz 38 sērijas nevar noskatīties, lai vai kā censtos, nepalīdz ne lapas pārlādēšanas, nekas, visu laiku viens un tas pats: error. Protams, pārmaiņas vienmēr ir laba lieta, taču diemžēl ne šajā konkrētajā gadījumā, jo līdz ar jauno dizainu, kā arī min vairums cilvēku, neiet viss vairs kā...

TVPlay - Slikts serviss

Slikts serviss Kopš jaunā dizaina ieviešanas, viss kājām gaisā. Jaunākās sērijas bieži neiet, tikai nākamajā dienā aiziet. Piemēram seriāla Debesu asaras 35 sēriju vispār nevar paskatīties, tā vietā rāda error! Tad labāk vecais TvPlay dizains, bet ne šādas aizkaves un problēmas.

TV Play - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlējos noskatīties ik vakara ierasto seriālu vietnē tv play. Taču šīs dienas sēriju nerāda, lai gan progrmmā tā ir, ir pieejama ari vietnē via play, taču tur ir par maksu, bet kādēļ jāmaksā, ja ir ierasts, ka ir pieejams bez maksas? Tv play rāda, ka ir radusies kļūda, pie kuras es neesmu vainīga... Gaidu jau stundu, bet izmainu nav. Esmu vīlusies šīs vietnes servisā. Pirmo reizi tā.

TVPlay - Kvalitāte

Kvalitāte Reklāmas tiek translētas labā kvalitātē, bet ne tā pati hokeja spēle. Minūte, divas un atkal jāpalaiž no sākuma un jāskatās vairākas minūtes reklāmu, pirms pievienoties hokejam. Un tā visu laiku.