Pērkam Kopā

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Pērkam Kopā - Sūdzības un atsauksmes

Perkamkopa.lv - spamošana

spamošana Labdien, gribētu noskaidrot, kāpēc, atsakoties no PerkamKopa.lv pakalpojumiem gan draugiem.lv, gan e-pastā, joprojām saņemu spamu no PerkamKopa.lv, un šī mēstules nav nodzēšamas normālā veidā, bet uzkarina gan Outlook Express, gan citas programmas (Datoram ir instalēta augstas kvalitātes aizsardzības programma) - nekad agrāk nekas tāds netika novērtos, toties tagad katra mēstules izdzēšanas akcija aizņem gandrīz stundu! Kas tā par kompānijas drošības politiku - ja reiz klients ir atrakstījies, tad viņš patiešām NEVĒLAS saņemt šos pakalpojumus! Nauda pāri visam? Ar cieņu - Dace

Perkamkopa.lv - Spams no trešiem avotiem

Spams no trešiem avotiem Tiklīdz perkamkopa.lv saņem jūsu e-pastu, papildus saita jaunumiem pastkastītē sāk nākt spams no visdažādākajiem avotiem kas nav saistīti ar šo saitu. Šie neoficiālie meili nedod iespēju no tiem atteikties. Ļoti nepatīkami tikko uzstaisītajā elektroniskajā pasta kastītē.

Perkamkopa.lv - www.perkamkopa.lv

www.perkamkopa.lv Kur palika sūdzība par pērkamkopā.lv?