Perkamkopa.lv - spamošana

Labdien,
gribētu noskaidrot, kāpēc, atsakoties no PerkamKopa.lv pakalpojumiem gan draugiem.lv, gan e-pastā, joprojām saņemu spamu no PerkamKopa.lv, un šī mēstules nav nodzēšamas normālā veidā, bet uzkarina gan Outlook Express, gan citas programmas (Datoram ir instalēta augstas kvalitātes aizsardzības programma) - nekad agrāk nekas tāds netika novērtos, toties tagad katra mēstules izdzēšanas akcija aizņem gandrīz stundu!
Kas tā par kompānijas drošības politiku - ja reiz klients ir atrakstījies, tad viņš patiešām NEVĒLAS saņemt šos pakalpojumus! Nauda pāri visam?
Ar cieņu -
Dace

P

D Driver 01.02.2012

Ieteiktu pārbaudīt datora stabilitāti. E-pasta vēstules dzēšana nav nekādā veidā saistīta ar sūtītājiem. Ja dators uzkaras un tiek uzkārtas programmas, kas apstrādā -epastus, tad vaina ir datorā.
No pērkam-kopā var atteikties vai nu sūtot e-pastu uz viņu info, vai arī uzreiz zvanot.
Ps.- ja datoram instalētā ''augstās kvalitātes programma'' ir Kasperskij, tad nav jābrīnās, ka dators karas.