Ostkom

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Ostkom - Sūdzības un atsauksmes

Ostkom - Krapšana

Krapšana Man nebija lielas ticības par to ko cilvēki raksta par OSTKOM, kamēr nenācās saskartie. Pirmā reizē bija šāda situācija - vienu mēnesi rēķins atnāca pa nullēm. Padomāju, ka kāda akcija un sapriecājos, bet prieki bija īsi, jo nākamajā mēnesi atnāca dubultīgs rēķins, kurš protams sagrāva mēneša budžetu, biju, protams, šokā, bet nomaksāju rēķinu norādītajā termiņā. Domājat ar to ari tā situācija beidzās? Nekā nebija!!! Nakamā rēķinā parādās 3 Ls kavējumu nauda, kaut gan maksāts viss pēc rēķiniem...

ostcom - rupja apkalposana

rupja apkalposana Loti rupja apkalposana,izturas pret klientiem parak familiari,nesuta klientem reikinus un par to liek maksat;ja ir iespeja neizmantojiet vinu pakalpojumus

Ostkom - Viņi vilka kābeli

Viņi vilka kābeli Man stāvēja ritens pagrabā un slaucīja savas netīrās roka pre mana riteņa sēdekli

Ostkom - NEPROT VALSTS VALODU

NEPROT VALSTS VALODU No sirds iesaku NEizvēlēties SIA OSTKOM pakalpojumus. Kabeļtelevīzija pastāvīgi raustās vai vispār pazūd uz laiku, kad zvanu pakalpojuma sniedzējiem viņi neuzskata par vajadzību pat pacelt klausuli. Arī jebkurās citās reizēs ir problēmas viņus sazvanīt. Arī, ja izdodas "kungus" sazvanīt, ar to nekas nav atrisināts, jo LIELĀKĀ DAĻA DARBINIEKU LATVISKI PROT TIKAI DAŽUS TEIKUMUS, kurus tad arī kā pantiņu noskaita. Uzdotos jautājumus bieži vien vienkārši nesaprot.

Ostkom - nekvalitatīvs pakalpojums

nekvalitatīvs pakalpojums Nekad nevienam neiesaku pieslēgt Ostkom kabeļtelevīziju!!! Nav tāds mēnesis, kad viss būtu kārtībā, it sevišķi problēmas rodas rudenī un ziemā, kad līst lietus, snieg sniegs vai pūš vējš!