Nomo.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Nomo.lv - Sūdzības un atsauksmes

Nomo.Lv - reklāmas triks

reklāmas triks Sveiki!Nomo.lv nodarbojās ar klientu mānīšanu, lūk fakts par to. Nevar samaksāt reāliem cilvēkiem par komentāriem? Nolādē bildes no interneta un pieliek sev interesējošos komentārus.https://www.youtube.com/watch?v=y9UfrsqInTo&feature=youtu.be Būs jāpajautā PTA vai šitāds triks ir likumīgs?

Nomo.Lv - Nesaprotama apkalpošana un neatbild uz epastiem

Nesaprotama apkalpošana un neatbild uz epastiem Pasūtīju sākumā televizoru, viss noritēja ludi. Tagad sūtu playstation 3 viņi man atbild ka pieprasījums anulēt , itkā ka es esmu atteikusi pasūtījumu vai arī anketa nav pareizi aizpildīta , bet viss tikai aizpildīts pareizi.Viņi man pazvana pasaka lai nospiežu pogu "aizmirsu paroli* izdaru visu kko viņi liek , bet tāpat atbild ar to pašu. Uzrakstu viņiem bet viņi nemaz necenšas atbildēt.Ar cieņu Aiga

Nomo.Lv - Maldina klientus!

Maldina klientus! Velejos ar jums padalities sada zina intresanta! Es no nomo.lv Pasutiju ierici mobilo, vini sola, ka tiks piegadata 5 darbadienu laika! Es pasutiju Nedelu ieprieks Skaitot 2 briv. nostim sodien aprit 5 darbadiena. Zvanu, lai noskaudrotu kpc nekadu zinu nesmu sanemis kad tiesi prece tiks piegadata. Man pasaka, ka sodien preces noteikti nebus, sanak ta, ka 5 dienu laika vini nenodrosina so piegades iespeju. Man vel jautajums (viniem) rit noteikti bus piegades diena ?(6darb. diena) Operator...

R redzenalds001 30.09.2014
Komentāri 39 Īre