Mondi

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Mondi - Sūdzības un atsauksmes

Creme De La Creme - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlējos, lai man uztaisa vienkāršu klasisko manikīru, ar ārstniecisko laku, jo gribēju, lai nagi atpūšas pēc gēlish. Manikīre pārjautāja, vai tiešām nevēlos gēlish, uz ko ļoti skaidri atbildēju, ka nevēlos, pēc neilga brīža atkal tika uzdots tas pats jautājums. Latviski viņa nesaprata nevienu vārdu, nekas cits neatlika, kā pāriet uz krievu valodu, kas ir pilnīgs absurds, ka man kā klientei ir jāizpatīk manikīrei. Tāda nianse, ka aparāta manikīrs viņiem ir tabu:/ Iegriezt par laimi neiegrieza, bet ar saviem arhaiskajiem rīkiem saskrāpēja nagu visai pamatīgi.

Creme De La Creme - Plohoe kachestvo raboti

Plohoe kachestvo raboti Ne narawivajte resnici v etom salone na Brivibas, polu4aetsja urodstvo- prjamie kak palki, bolj6e polovini master Aija prosto propuskaet i ne narawivaet, kogda krasila resnici pered narawivaniem, kraska popala v glaza, tak ona daze vimitj ne smogla- pri6losj eto samoj delatj, a denjgi derut kak za ka4estvennoe masterstvo... pri6losj peredelivatj v drugom salone.