Jugla - L & Co frizētava

8:00 - 15:00
Kategorija: Skaistumkopšana  •  Skaistumkopšanas saloni

Jugla - L & Co frizētava - Sūdzības un atsauksmes

Jugla - L & Co Frizētava - Slikts serviss

Slikts serviss Ātri un nekvalitatīvi. Mans pieraksts mistiski pazuda, nācās gaidīt kād kāda friziere mani paņems. Griezumu un matu mazgāšanu veica 25. Min. Aplēja man topu vēl ar ūdeni, labi kā nākot mājās bija jaka ar ko piesegt ūdens pēdas uz apģērba. Pārēju no priekšas uz muguru, tā arī neuztaisīja. Pakāpeniskais griezums uz matiem bija kā trīs taisnas līnijas. Matiem necentās uztaisīt maigu pērēju. Nācās pierakstīties citā salonā uz korekciju.

Jugla - L & Co Frizētava - Slikts manikīra meistars

Slikts manikīra meistars Uzmanieties no manikīres Olgas! Strādā ļoti pavirši, sagriezt jūsu pirkstus šai darbiniecei izdodas ļoti ātri. Kutikulu likvidē ļoti pavirši, laku uzklāj nevienmērīgi. Sabojājot klienta rokas, nekautrējas samaksu paņemt kā par kvalitatīvu manikīru. neizsniedz darījumu apliecinošu dokumentu (ne čeku, ne kvīti!).

Jugla - L & Co Frizētava - Nepietiekamas zināšanas

Nepietiekamas zināšanas Pēc savas rindas sagaidīšanas vīriešu zālē meistare atsakās apkalpot,jo nemākot nogriezt ezīti..īso,taisno,(площадку)(Viņiem tas laikam "prezidents" saucas,jeb pusbokss). Lūdz griezties pie vecākās meistares,kura arī atsaka,jo esot aizņemta un vispār iesaka iepriekš pierakstīties,lai ko tik sarežģītu nogrieztu.Līdz šim vismaz 10 gadus esmu tikai tur regulāri griezis matus,bez visādiem pierakstiem un rindas kārtībā..un tikai iepriekš minēto matu veidojumu.Līdz šim pat dzirdējis nebiju,ka tā arī frizētavās var notikt,bet šoks bija negaidīts.