C

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Car Wash - Sūdzības un atsauksmes

Car Wash - Krāpšana

Maksājot ar karti ilgi domāja, ik pa minūtei sāka 1€ vilkt nost, tā notika divas reizes. Vēlējos risināt mierīgi, jautāju savu naudu, teica, ka atdos. Solīja nedēļas laikā. Tā arī neko neieskaitīja, sameloja un beigās vispār neatbildēja pat uz e-pastu.

Carwash - Nekvalitatīvs serviss

Agrāk it kā bija normāla auto mazgātuve, tagad pilnīgi garām-regulāri pie skalošanas iedod arī putas, lai varētu iemest kārtējo naudiņu, principā normāli noskalot nevar. Kronis visam putekļusūcējs, kurš skaļi rūc, bet nesūc, pēc pludmales gribēju izsūkt sēdekļus-knapi ar mokām izsūca smiltis no viena sēdekļa un visas izbēra atpakaļ uz otra sēdekļa) ) ) , lai kaut ko izsūktu no paklājiņiem vispār spēciņi par īsu.

Car Wash - Krāpšana slikts serviss

Visu laiku mazgāju šajā automazgātuvē. Kāpēc gan nē? ! Ja tas ir lēti, ērti un diezgan kvalitatīvi. Bet tagad pēdējos divus mēnešus esmu ievērojis kad šampūna putu kārta ir plānāka ar katru reizi. Šodien iebraucot Jēkabpils "moikā" vispār sašokēja. Nospiežot 1 pogu es mazgāju nevis ar šampūnu, bet ar parastu ūdeni. Tātad tautieši, ja jums nav žēl savas mašīnas, laika un naudas, tad tālāk mazgājiet pie šī krāpnieciska uzņēmuma mazgātuvēs!