Baltijas Vēnu klīnika

SIA “Veselības centrs 4”
Adrese: Krišjāņa Barona iela 115
Rīga
Latvia - LV-1012
Tālrunis: +371 67847200
+371 67847100
Informācija:

Klīnika darbu uzsāka 1999. gadā.  Klīnikas tehnoloģisko bāzi veido precīzākās un mūsdienīgākās ultrasonogrāfijas iekārtas, lāzeru un radiofrekvences iekārtas, garantējot klīnikas aprīkojuma atbilstību augstākajiem starptautiskajiem standartiem. 


Baltijas vēnu klīnika piedāvā veikt vēnu diagnostiku: Precīza dupleks ultrasonogrāfija asinsvadiem, ar modernākajām Premium klases USG iekārtām Datortomogrāfiskā flebogrāfija citas laboratoriskās, vizuālās un funkcionālās diagnostikas metodes


Baltijas Vēnu klīnikā pārstāvētās vēnu operāciju metodes: Vēnu lāzerķiruģija/ Radiofrekvences ķirurģija/ Tvaika mikroimpulsu ķirurģija/ Vēnu slēgšana ar bioloģisko līmi/ Skleroterapija (putu tehnikā)


Kosmētisko defektu ārstēšana: Transkutānā lāzerterapija/ IPL Termokoagulācija/ Skleroterapija (šķidruma tehnikā)kā arī ādas pigmentācijas seku likvidāciju, ko izraisa vēnu mazspēja.

Darba laiks: 0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
Kategorija: Veselība / Medicīna  •  Veselības centrs

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
3
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Baltijas Vēnu klīnika - Sūdzības un atsauksmes

Baltijas vēnu klīnika - Ints Ūdris - asinsvadu ķirurgs/ Attieksme pret pacientu

Ints Ūdris - asinsvadu ķirurgs/ Attieksme pret pacientu Drausmīga attieksme gan reģistratūrā, kur darbinieces runā savā starpā, nepievēršot uzmanību klientam, kas stāv un gaida, kad ar viņu tiks uzsākta saruna, gan no paša ārsta - Ints Ūdris. Pēc vēnu pārbaudes ārsts vispār neiespringa ieteikt kā risināt manu problēmu, bet gan skatīties un komentēt ar smīniņu manu lieko svaru. Pacientam apgalvot, ka viņš sastāv tikai no taukiem un drīzumā kļūs par invalīdu - augstākā pilotāža. Ārstam ir krietni jāpamācās, kā strādāt ar cilvēkiem, kā pareizi pieiet...

I Ilgg89 17.10.2022
Komentāri 2 Ārsts

Baltijas vēnu klīnika - Vizīte pie ārsta

Vizīte pie ārsta Drīzāk komentārs: 03.02.2022. Biju vizītē pie Dr. Prudāna Baltijas vēnu klīnikā. Biju gatavojusies sarunai ar ārstu un gaidīju jautājumu "kādas sūdzības", bet uzreiz saņēmu norādījumu "ģērbieties nost". Iebildu, ka izmeklējums man jau ir, bet tas netika ņemts vērā. Kad mēģināju runāt par savu problēmu, netiku uzklausīta, tikai saņēmu atbildi, ka man jāgriežas pie cita ārsta ar māsiņas komentāru-ja negribi, ej mājās un guli gultā. Neviens neiet pie ārsta sava prieka, bet izmisuma reizē. Kur palikusi cilvēcība? Robotizētie ārsti cilvēku neredz, ka tik nāk nauda.

Veselības centrs 4 Baltijas Vēnu klīnika - krāpšana

krāpšana Baltijas vēnu klīnika - pacienta pierunāšana uz operāciju peļņas gūšanas nolūkā Veselības centra 4 filiāles Baltijas vēnu klīnikas vadošais speciālists Ints Ūdris pierunā pensionāru par dārgu naudu uz vēnu operāciju, lai novērstu kājai uzmetušos ekzēmu, kura varot it kā vēlāk pārvērsties daudz bīstamākā trofiskā čūlā. Pēc operācijas pēc kāda laika ekzēma atjaunojās, tikai citā vietā. Ints Ūdris noplāta rokas un sūta pie ādas ārsta. Dermatologs patiešām ar savu noteikto ārstēšanas kursu novērš...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes