Attollo brokers

Kategorija: Bizness / Finanses  •  Apdrošināšana
Sociālie tīkli:

Attollo brokers - Sūdzības un atsauksmes

www.attollo.lv - OCTA

OCTA Reklāmas saukļi, kas ir mājas lapā www.attollo.lv ir tālu no darbiem, nopērkot OCTA polisi un samaksājot, tu nezini kad viņu saņemsi, vai vispār saņemsi. Lūk sēžu mājās un nevaru ne kur izbraukt, jo esmu nopircis šajā kompānijā OCTA polisi savam auto, iztērējis naudu un jūtos apkrāpts, ka nevaru braukt ar auto. Ne kur mājas lapā nav rakstīts, ka kaut kas ir jāgaida, bet lielisks ātrums!!! Visi apdrošināšanas veidi par izdevīgām cenāmun nevainojamu ātrumu!Mirklis līdz poliseiVisi apdrošināšanas veidi par izdevīgām cenām un ar izcilu ātrumu!

Attollo Brokers - OCTA polise

OCTA polise Riga uzradusas firmas, kuras nemot %, , palidz, , apdosinat inerneta a/m, tadas ka ATTOLLO BROKERIS, Mana polise un citas.Neuzkeraties apdrosinajiet pa tieso apdrosinataja majas lapa