Apbedīšanas birojs „Dievs Svētī”

Rīgas kapi SIA
Adrese: Miera iela 27
Rīga
Latvia - LV-1001
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67501858
+371 25777999
Informācija:

Apbedīšanas pakalpojumu pilns spektrs, diennakts konsultācija - bezmaksas

Darba laiks: 9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
8:00 - 13:00
slēgts
Kategorija: Pakalpojumi  •  Apbedīšanas birojs

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
2
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Apbedīšanas birojs „Dievs Svētī” - Sūdzības un atsauksmes

Dievs svētī, apbedīšanas birojs - Nekompetence

Nekompetence Uzņēmuma darbiniece, gunita, rupja, atļaujās pa telefonu ierēkt par tuvinieku izvēli bēru procesā, pārkāpj ētikas normas zvanoties mirušā tuviniekiem, kas vēl sava Veselības stāvokļa dēļ nezin par notikušo! Smieklīgākais ir tas, ka šajā uzņēmumā mirušā atliekas nokļuva no slimnīcas pat nesaskaņojot ar mums un visu, kas saistīts ar bērēm kārto cits uzņēmums, kura pārstāvji arī ir šokā par šādu attieksmi, vai tiešām cilvēks kuram īstā vieta būtu podus tīrīt, būtu jāļauj strādāt tik sensitīvā jomā kā apbedīšanas birojs?

Dievs Svētī Sia - Обман, воровство, халатность

Обман, воровство, халатность Уважаемые Потребители Обращаю Ваше внимание на то, что в данной фирме указывают похоронные и религиозные услуги по очень завышенной цене, пользуясь Божьим Именем (DIEVS SVETI) богохульствуют и обманывают клиентов, не идут на встречу и обсчитывают на ровном месте, выписывают непонятные документы непонятно какого содержания, услуги одной и той же фирмы "RIGAS KAPI" на разных квитанциях отличаются в разы а то и в двое, есть много других похоронных и религиозных фирм которые работают на совесть и...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes