Uzdot jautājumu

Jautājumi

Autobusa satiksme

Vai autobusa marsruta liepaja dybeni ar 0108 ari bus izmainas?

Pasta sūtījuma nepiegāde ar kurjeru norādītā dienā 21.07.21. G

Kāpēc es no kurjera nesagaidīju zvanu pat piegādi sūtījumam ce000432655lv uz adresi Rīgā, progresa 2a-53, bet sūtjuma izsekojumā parādījies uzraksts" vakar plkst.14.56.53 "neveiksmīgs sūtījuma piegādes mēģinājums", bet es biju visu dienu mājās un zvans no kurjera nebija. Lūdzu atbildēt kas par iemeslu kurjera šādai rīcībai? Esmu vakcinējusies,2. Grupas invalīde, man līdz 15.00 dzīvoklī bija arī sk aprūpētāja. Kad būs sūtījums?

Nljobs

Sveiki, kādam ir pieredze ar Nljobs? Varbūt kāds ir strādājis vai strādā un var ko pastāstīt?

Maksājums Manā maciņā

Labdien! Es 13.06.2021. pārskaitīju uz MUDIA SIA 10.00Eur /RFB/7637020 caur Swedbank. Bet manā maciņā neparādā šī naudiņa. Ar cieņu Iveta Skrule! [slēpt]@inbox.lv

Хотел у вас узнать какого числа вы снимаете показания счётчиков воды?

Здравствуйте-хочу знать—откуда вы берёте с какого потолка—такое огромное вылитой горячей воды?

Parādu piedziņa

Jautājums zinošajiem - ja kredītiestāde paziņo, ka parāds tiks nodots parādu piedzinējiem - cik ilgu laiku tas aizņem, līdz parādu piedzinēji sāks uzdarboties? Un ja pieder nekustamais īpašums - cik ilgs laiks paiet, pirms parādu piedzinēji to var atsavināties? Interesējos, lai zinātu, cik ilgā laikā var sakrāt nepieciešamo summu parāda segšanai (tie ir kādi 5000). Iepriekš pateicos.

Разъясните

Добрый вечер. Заказала сумку женскую-оплата через банк прошла. А мне пишут, что оплаты нет. Заказ был 25.04.2021, платежное поручение n1150. В чем дело? Ирина Шевченко

Разъясните

Pensijas

Sakiet lūdzu, vai maijā pie 2gr. Inval. Pensijas pieliks kādu euro? Gerda daktere Tukuma novads, Tukums.

Apavi facebook

Sveiki vai kāds ir iegādājies apavus facebook no Ilzes Andersones. Viņa aktīvi publicē dažādās grupās savus apavus, bet gribju zināt vai, tas ir droši un apavi nepazudīs?

Z Zane lapina 22.04.2021
Komentāri 0 Apavi

Skaļa mūzika pa dienu

Sveiki! Vēlējos uzzināt, vai šobrīd ir kādi likumi, kas regulē pārmērīgu trokšņošanu pa dienu? Problēma tāda, ka kaimiņš visu dienu (un gandrīz katru dienu) nenormāli skaļi klausās mūziku. Un ar nenormāli es domāju, ka grīda, sienas, mēbeles pat vibrē no mūzikas rīboņas. Ņemot vērā to, ka šī brīža apstākļi spiež strādāt no mājām, tas ir jāpacieš visu darba laiku - koncentrēties un produktīvi veikt darba pienākumus ir praktiski neiespējami, jo pat uzliekot sev ausīs mūziku, var fiziski just...

Darbs

Labdien, vai kādam ir kas vairāk zināms par tirdzniecības firmu berner... Kādas atsauksmes? Intresē kā darba ņēmējam!?

Работа

Всем доброго дня. Ищу работу в Германии. Читаю жалобы и страшно. Может кто-то может подсказать надёжную фирму по трудоустройству?

Jautāju - Ievācu informāciju

Sveiki! Vai kāds šeit ir saskaries ar meistaru dinu. Citreiz Dins Kalnins, citreiz cits uzvārds. Patiesībā Dins Tenters.. Ir sūdzības internetā par viņu. Vēlējos zināt kuram vēl ir saskarsme ar viņu. Kā ir ar materiāliem, materiālu samaksu, samaksu par darbu, cik ilgi veic darbu, vai daudz defekti taisot remontu, kāds rezultāts?

S Saulee 07.02.2021
Komentāri 1 Celtnieki

Obman

Мошенническая компания. Обманывает покупателей. Отправляет поврежденные детали. Просит деньги заранее. Не возвращает деньги. Остерегайтесь Sia Autohof Address: Riga, Latvia Maskavas Street 465, lv-1063 mobile: +371 26116131 mobile: +371 26073175 mobile: +371 26128012 +37120016979 +37126128012 +37126116131

Latvijas Pasts - Посылка не получена где искать

Посылка не получена где искать Как долго ожидать посылку отправленную из германии в середине декабря 2020 года и почему на звонки в службу доставки постоянно занят телефон и если кто-то отвечает то постоянно врут о том что доставка будет то в один то в другой лень а потом и вовсе молчание, я постараюсь через телевидение добиться ответа у вашей фирмы.

LR

Sveiki! Esmu bijušais karavīrs no Latvijas. Esmu dienējis LR dienestā, alūksnē un tad Rīgā, kāpēc google un youtube sistēmā nav nekas teikts par mums 2000 gadā, mēs bijām milleinuma karavīri, saņēmām nezināmas itkā obligātās militārās vakcīnas, tajā laikā neko lieku neuzdevu. Es varētu rakstīt vairāk, bet vēlos palikt anonīms. Ja jums interesē mans stāsts, varu stāstīt daudz vairāk, tai skaitā par augstām militārpersonām.

Kredīta Piedāvājumus - Par kredītiem

Sveicināti! Vēlos pajautāt, ko man darīt situācijā, kad kredīt kompānija neliek mieru. Liek ņemt kredītu, es pat teiktu, uzspiež, kaut vairakkārt esmu atteikusies no jebkādām saistībām. Zvanās katru dienu, no dažādiem tel. Nr. , sūta mistiskas sms. Jūtos terorizēta. Kādu padomu, lūdzu.

Размер жалобы в знаках

Хотелось бы знать, возможно ли большее количество знаков в тексте жалобы, чем 350, как указано в разделе портала "присоединить жалобу"? Или её в таком случае можно разделить на части и каждую оформить последовательно - одну за другой? Ответа портала на этот вопрос не вижу.

N nelljach 29.08.2020
Komentāri 2 Pārējās

Atsauksmes par Tele2

Labdien! Lūdzu pastāstiet kāds atsauksmes un pieredzi par Tele2. Taka esmu Bites klients gribētu zināt atsauksmes par Tele2. Vai ir kādam kautkas labs sakāms par Tele2? Esmu mēģinājis lietot ZZ priekšapmaksas karti kur bija labāks internets par Biti. Bet vispārīgi gribu zināt tiesi par Tele2 kā ar rēķiem un citām lietām. Vai tiešām Tele2 ir labāks nekā Bite? Ja ir ar abiem pieredze lūdzu padalieties ar to. Gaidīšu atsauksmes.