Uzdot jautājumu

Jautājumi

что значит "жалоба разрешена"?

что значит "жалоба разрешена"? вот здесь: http://ru.sudzibas.lv/bestwork/bestwork-kiteschool-cakare-nepilniga-informacija-... мой мэйл: [slēpt]@gmail.com Спасибо

Administrēšanas maksa

Administrēšanas maksa Labdien. Ludzu vai kads var pateikt vai tiešam atro kredītu kompānijas konkrēti Vivus drīkst prasit administrēšanas maksu 10 eiro mēnesi par atmaksas grafika sastādināšanu?

Edgars Tabuns - Kas ir šī persona?

Edgars Tabuns, Kāds ir šī cilvēka dzīves gājums? Ar ko ir ievērības cienīgs?

Izskats un darbs

Izskats un darbs Tāds jautājums radās, kapēc dažas darba vietas prasa cilvēka foto? Vai tas kā cilvēks izskatās nosaka kā tas cilvēks strādā un veic savus pienākumus? Vai vispār viņiem ir tiesības tā darīt, jo tā skaitās diskriminācija? Un ja cilvēks izskatās kaut kā ne tā, tas uzreiz vsjo?

H Hunter Meadow 03.10.2016
Komentāri 3 Foto

Taxi

Taxi Сколко зарабатывают таксисты в eko taxi?

АВТОСЕРВИС

подскажите пожалуйста хороший и не дорогой автосервис!

Latvijas Balzams - Darbinieku patvaļa

Darbinieku patvaļa Latvijas Balzāmā strādā tādi cilvēki, kuri iet sociālās vietnēs un stāsta kā viņi tur "strādā". Uz ražotni iet paģiraini, grīdas "mazgā" ar šņabi, utt. Vai tādi darbinieki drīkst strādāt tādā uzņēmumā?!

B Balzams 23.09.2016
Komentāri 0 Ražošana

Andis Dzenītis - Strādnieks lopkopībā

Strādnieks lopkopībā Vai vēl kādam ir bijusi problēma ar šo laukstrādnieku- Andi Dzenīti (21 gads, no Liepājas puses), vai tikai mēs vienīgie nepratām ar viņu sastrādāties? Esmu baumu līmenī dzirdējusi, ka šis cilvēks ir apceļojis teju pusi no Latvijas zemniekiem un vienmēr radījis tikai problēmas?

Draugiem.lv/ Ādiņa -

Es pats to izveidoju Lauris Linde profila. Bet ta ka izveidoju jaunu profilu. Vai jūs domājat ka man ta suma ir jāmaksa no jauna? Kāpēc ja cilvēks pats tas izveidojis. Kāpēc viņam pašam tas nevar nosūtīt

D DEVIL21 11.09.2016
Komentāri 1 Datori

Autoskola

Kādas atsauksmes Jēkabpils autoskolu "Kadri" un tās instruktoru Aldi?

Jautājums

Sveiki. Kāda ir procedūra, lai izņemtu sūdzību no Jūsu portāla? Ar cieņu, Sandra

Muita / Šķirošana - Muita / Šķirošana

Sveiki, pasutiju preci no Aliexpress, pec tracking number, sutijums pienacis uz muitu tris menesus atpakal, bet talak nav aizgaijis. kur ir mans sutijums????

Rigas Satiksme

Rigas Satiksme Intresē zemo gridu tramvajs, centrā galigs swiests izkāpt iekāpt nevar kā juglā. Jautājums tāds centrs uzrakts pārrakts naudu nav kur likt uztaisit nevar kā pie vef kultūras pils kārtigu asvaltu. Un jautājums velo ceļš tik uz papira barona iela nav sarkana asfalta un autiņi stāv tad sods jauzliek kas stāv uz velo ceļa???

Datora serviss

Datora serviss Iesakiet labu datora servisu Riga !

A Anton Jashan 05.09.2016
Komentāri 0 Datori

Sakrīt vārds un uzvārds ar kādu par kuru ir sūdzība.

Sveicināti. Es ierakstot savu vārdu un uzvārdu google.lv Valdis Rudzīts parādās sūdzība par neizvestu kravas preci, izrādās, ka man ir tāds pats vārds un nevēlos lai par mani krīt šādas aizdomas. Lūdzu, vai papildiniet to sūdzību (no kurienes viņš ir, vēl kko) vai arī izdzēsiet. Vai arī ir jāgriežas Policijā [slēpt]@inbox.lv

Papagaili

Papagaili Vai Latvija ir kāds labs veterinārārsts tieši papagailim ?

Nedara savu darbu i-veikals Tera.lv

Nedara savu darbu i-veikals Tera.lv Kur mana kafija johaidī, 4 dienas pagājušas pat Omnivai nav nodota, ka jau vajadzēja dpils pakomātā būt, nespēlēsim nekādas kowkas miwkas, ar policiju apciemošu!!! Pas. Num. Ir 6505889 Jacobs kafijas pupiņas 1kg.

lacrshoes.com

lacrshoes.com Vai kāds ir kaut ko iegādājies no i-neta mājas lapas www.lacrshoes.com ? Facebook pastāvīgi lec ārā reklāma, bet komentāri tiek izdzēsti un uz e-pastiem neviens neatbild.

T Tilde 21.08.2016
Komentāri 0 Apģērbs

Panda Cab Latvija - Algas konvertos maksa!

Algas konvertos maksa! Sveiks, gribeju pajautat vai algas darbiniekiem vel konvertos maksa vai Mihails palika godigs?

Avārija pie Degoles

Avārija pie Degoles Labdien,vēlējos uzzināt , kā var rādīt sižetu ja nav noskaidrotas elementāras ziņas par atgadījumu un personam kas tur atradās ? Runa iet par avāriju pie Degoles ar mazda auto. Cik personas atradās? VECUMS?