Uzdot jautājumu

Jautājumi

Daudzdzīvokļu mājās... - Slikts serviss

Pastāstiet kā cilvēki var dzīvot bez ūdens,nu jau trešā nedēļa,saimniekam tiek nemitīgi ziņots,atruna ir viena,viņš nav vainīgs,vainīgs Rīgas ūdens,kur tālāk,ko darīt???

Aquadream SPA - Negodīgi

Negodīgi Nopirku 2 kuponus Aquadream spa, iztērēju ap 16 eiro, termiņš kuponiem bija 8 dienas, nepaspēju izmantot, pazvanīju uz iestādi un pajautāju vai varu atnākt pēc kupona derīguma termiņa, man teica, ka nevaru un naudu atpakaļ nedabūju. Tā kā lūdzu pievērsiet uzmanību kupona derīguma termiņiem, jo tieši šī firma izkrāpj naudu un nepagarina kuponus un tāda sajūta, ka speciāli dod īsus termiņus.

Ātrie kredīti un spams

Kā lai cīnās ar blogu un e-pastu piemēslotājiem jeb spameriem, kur lai sūdzās? Apnikuši jau tie kredītu salīdzinātāji, kas kā parazīti bāžās virsū un mēslo visās malās. Trakākais, ka viņi nenes nekādu morālo un tiesisko atbildību, tikai ievelk cilvēkus augļotāju tīklos. Varbūt LNKA, FKTK vai PTAC var palīdzēt?

Налоги

Где узнать сколько налогов я плачу с инвалидностью 2 группы?Кто знает скиньте ссылку

Pants

Man ir tads jautājums, ja man ir darba līgums uz nenoteiktu laiku, vai man vajag nostradāt vel mēnesi, ja es gribu aiziet prom no darbas? Un priekšniece draud atlaist ar pantu. Pat nezinot ar kādu pantu.

Sods par pārvestu pasažieri autobusā bez biļetes

Autobusa vadītājs bez biļetes veda uz darbu paša iestādē strādājošu darbinieku. Kontrole uzrakstīja aktu, pasažieris bez soda naudas nopirka biļeti, bet vadītājam draud naudas sods. Biļetes vērtība pat nebija 1. EUR. Mans jautājums: ''Cik liels naudas sods pienākas vadītājam par šo pārkāpumu?''

Налоги

Сколько налогов платит мои работодатель где узнать?

Bezakcīzes degviela lauksaimniekiem

Decembrī iegādājos marķēto degvielu Lukoil degvielas uzpildes stacijā. Uzpildījām traktorus un tad sākās tīrās šausmas . Traktori viens pēc otra atteicās strādāt, pat brīvgaitā noslāpa dzinēji. Filtri bija aizķepējuši ar ķīļveidīgas konsistences vielu. Nomainījām filtrus un iztīrījām degvielas sistēmu, un no jauna ielējām marķēto degvielu. Pēc pāris stundām traktor dzinējs atkal slāpa nost un raustījās. Atkārtoti nomainījām filtrus un iztīrījām degvielas sistēmu,bet šoreiz ielējām nemarķētu degvielu, traktors strādā bez problēmām. Varbūt vēl kāds ir saskāries ar nekvalitatīvu marķēto degvielu?

Vēlējos uzzinat

Sveiki. Vai kadam ir bijusi darbība ar darbā iekārtošanas aģentūru SIA " La Consult" ? Gribētu dzirdēt jūsu atsauksmes vai sūdzības par šo aģentūru.

Обман с зарплатой и неофициальная работа.

Почему эта фирма Агрегарее работает?И не платит штраф за неуплату налогов.Где же налоговая служба?Почему не проверяет эту фирму. SIA AGREGAREE LOJA

Krāpšana

Kā un kur var iesniegt sūdzību par naudas izspiešanu no ārzemju iedzīvotāju (BENINA)

Iv Ivan28 30.11.2015
Komentāri 3 Būvniecība

Naudas aizdevums!

Sveiki!Es vēlos zināt vai aizdevums no privātpersona ir prātīga lieta? Man ir nepieciešams aizdevums pāris tūkstošu apmērā, priekš firmas, lai nebankrotētu. Vēlos zināt vai ir kāda privātpersona ar kuru var noslēgt aizdevuma līgumu. Ja kāds spēj palīdzēt ar jebkādu informāciju būšu pateicīgs. [slēpt]@gmial.com

Ārstu maksas pakalpojumi

Labdien! Man kādreiz apm. 1984. G bija kr. Kājas apakšstilba 3a un 3b pak. Apdegums. Visu laiku strādāju un nebija sūdzības par apdegušo kāju, bet s. G. Okt. Man pārkāpjot dēlu kaudzi nejauši aizķeru ar kr. kājas priekšpusi viena dēla aso kaiti un tika nobrāzta ada kājas priekšpuse. Parasti tādiem sīkumiem nepievērsu uzmanību, jo parasti brūces sadzīst ātri, tomēr šoreiz abas brūces apm 4 - 5cm lieluma negribēja dzīt, tāpēc aizbraucu uz traumatoloģisko institūtu pie dr., bet reģistratūra man...

Interlux Travel

Gribēju pajautāt par Interlux - šobrīd tieši plānoju pirkt ceļojumu pie viņiem, bet nekādu informāciju nemāku atrast. Ja reiz šeit jau esat viņu ierakstu izņēmuši (es nezinu, kāds bija ieraksta saturs), tad varbūt zināt ko vairāk - vai ir droši tādiem pārskaitīt savu naudu? Mājas lapā rakstīts, ka darbojas no 2005.gada, bet nekādu atsauksmju nav nekur par viņiem. No pieredzes zinu, ka mazie tūrisma tirgus spēlētāji mēdz norādīt nepilnu tūrisma paketes cenu, lai cena būtu gana atraktīva un...

Videonovērošana

Cik lielveikalos ilgi glāba videonovērošanas video? Varbūt kāds zin..runa iet tieši par Tukuma lielo Maximu?

Cirsmas pārdošana izstrādei

Ko darīt ja esmu pārdevis cirsmas izstrādei un jau divus mēnešus neesmu saņēmis pieņemšanas nodošanas aktu un kokmateriālu pavadzīmi.

BESTWORK/KITESCHOOL

Kiteschool solīja manam draugam darbu Hanovera par apģērbu pakotāju pa 10 EUR stunda, nosūtīja uz desam, kur knapi saņem 5.00 EUR stunda, ko darīt?

Nauda nauda un vēlreiz nauda...

Mīļie cilvēki,varbūt kāds zina labāk par mani!Vai vispār eksistē pie mums tādas privātpersonas,kuras aizdod naudas summu uz procentiem?Es domāju,diezgan lielu summu un uz 3 gadiem piemēram.Paziņas saka,ka jābūt tādiem cilvēkiem,jo pelna ar to naudu,bet kā dabūt rokā diemžēl neviens nezina.Es domāju par tiem,kuri gatavi visu nokārtot oficiāli protams,ar notāru,visiem dokumentiem un visu nepieciešamo.Liels paldies par atbildēm.

vertulux обманывает

Всем добрый день!Друзья столкнулся с такой проблемой,у меня фирма в Финляндии,решил купить iphone 6s(6шт)в vertulux.Счет оплатил выставленый мне vertulux,уже больше месяца назад,но телефонов не получил.На звонки отвечает.Требую вернуть деньги,кормин завтрами.Подскажите,что делать,куда обращаться?

Videonovērošana