Uzdot jautājumu

Jautājumi

Kā izdzēst ierakstus?

Labdien, kā es varu izdzēst visus ierakstus, kas ir ierakstīti no šī profila un arī citus ierakstus, kur vairs neatceros ne epastu, neko, jo esmu ievietojusi 2008.gadā utt... dzīvē ir sanācis, ka biju iekodusi rokā, kas tagad mani baro. Kauns.

Varbūt kāds zina kaut ko par darbā iekārtošanas aģentūru Nordic Staff

Varbūt kāds var padalīties pieredzē par darbā iekārtošanas ağentūru ārzemēs Nordic Staff

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Zvaniju uz lmt, lai noskaidrotu vienu lietu. Beigās sāk man aizrādīt, gandrīz vai bļaut virsū, ka es tāds un tāds. Vaitad LmT darbiniekus nenoklausās? Tad lūdzu, lai paklausās un dara kas darāms. Paldies!

Zemes nodoklis

Man ir privatizēts dzīvoklis, atklajas ka zemes nodoklis jamaksā trijiem i'pašniekiem. Valstij, namu pārvaldniekam un baznīcai. Mājas zeme dalas tieši uz pusēm. Viena puse ir uz valsts zemes, bet otra puse baznicas. Par baznicas zemi jāmaksā arī tas daļas iedzivotājiem kuri ir uz valsts zemes. Man ir jauta'jums vai namu paŗvalde ir tiesiga pieprasi't šo nodokli no puses iedzīivotaju, kuri atrodas uz valsts zemes? Gaismas nav, lietus laikā māja slikst, neka'dus remontus netaisa. Vai varu pieprasīt no namu parvaldes zemes plaņojumu vai meŗijumus.

Iretaju tiesības

Labas dienas. Man jautājums sads~!!! A ireju 3 istabu dzivokli grausta kura majs jumts tek. , udens tikai aukstais un nav spiediena. , apkures nav. , ja kurina tad sajutas itka krasnij aizmurets skurstenis. , ipasnieks nereadze uz sudzibas aizbildinoties ar naudas trukumu. Bet manja ir 12 dzivokli kas maksa iri apsaimniekosanu un tt! Ko reali izdarit? Kam sudzeeties? ! Ir gruti atrast jaunu mitekli ar gimeni !!! Un viss tas process: (

Soraksans - Slikts serviss

Slikts serviss soraksans, Slikts serviss/ The guy waiter talks behind costumers back in russian. He should be fired!! Is that ok?

Pārtikas ražotāji - Māna cilvēkus

Māna cilvēkus Kas notika ar krējumu. Garša vairs nav kā krējumam, bet gan izstrādājumam. Ir skābena piegarša. Laikam vēl Limbažu krējumam palika normāla garša, bet jau šaubos. Tagad visi krējumi būs tādi?

Krējums

Kreditkartes

Man pazuda kredīkrte kā mantagad rīkoties

Пенсия: ошибка чиновников.

По поводу пенсии. Человек имел пенсию по инвалидности (II группа по движению). В 2012 году перевели на пенсию по старости. В Соцобеспечении инспектор старому человеку пообещал что он не потеряет в пенсии ни сантима. На днях пришло письмо что якобы с 2012 года ему выплачивали неверную пенсию, больше чем положено, но так, как ему могут выставить счёт за три года, то с 3.11.2013 до 31 декабря 2015 года он оказался должен 88,27 евро.Более того: система автоматически пересчитала пенсию за 2016 год...

Rolton zupiņas - necilvēcīga krāpšana

Nopirku, veikalā siera roltona zupiņu. Pārdevēja ļoti tizla un nekompetenta, nemācēja pateikt, kā zupiņu pagatavot. kad būs gatava Ko jūs ziniet par ROTLON zupiņām? Vai tās drīkst pirkt? Vai kāds strādā Rolton zupiņās? Kuras Rolton zupiņas Jums garšo vislabāk?

Business News - 1br radio

Business news radio - 1br. Ir vērts tur iet strādāt? Kāds ir bijis uz darba interviju? Kāda tur atmosfēra, sociālās garantijas, kāds ir atalgojums?

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Uborka ostanovok

Uborka ostanovok Pocemu ne ubiraetsja avtobusnaja ostanovka valsts arhiv, kipsala scistaja ili u nas tak prinjato?

Darba iekartosana arzemes - Firmas, kas iekarto darba arzemes latvija

Man ir vienkars jautajums. Ka vispar sie darba iekartotaji arzemes, kas itka nokas bargu naudu pa saviem pakalpojumiem iekartojot darba arzemes, beidzot darbu ejot ara no ofisa, nebaidas pamest tas telpas un noklut majas veseli.?

M moris 07.11.2016
Komentāri 1 Pakalpojumi

Rimi - Veikala atrasšanās vieta

Veikala atrasšanās vieta Kur pārcēlies veikals rēzeknē no T/C "rimi"

Jobcenters Hagladen . - Darbs. Holande

Jobcenters Hagladen. Sveiki, vai ir tads kas strādāja šajā firma? Vienkārši nākošnedēļ brauksim tur strādāt, paprika tomati auto detaļas, ir vajadzīga informācija!

Par apkuri

Labdien. Ludzu palīdziet ar tādu jautājumu risināšanu, mums ir 8 dzīvokļu maja ar krasns apkures sistēmu, es dzīvoju 2 stāva bet 1 stāva kaimiņi nekurina dzīvokli jo tur nedzīvo tur, mums majas traki auksti cik ilgi nekurini, kur rakstit sūdzību???

Darba iekartosanas agentura

Sveiki, vai kads ko zin par eurochange.lv, domaju caur so kantori brauk stradat. Vai var viniem ticet?

Workin.lv darbs Kiprā

Sveicināti! Vēlos uzzināt Jūsu viedokli par darba iekārtošanas firmu Workin. Varbūt kāds strādāja vai strādā Kiprā?

Labdien gribeju uzzinat vai ir kadi kas braukuši stradat arzemes caur šo firmu GP recruitment? - GP Rucruitment

Vai kas/a ir braucis strādāt ārzemes caur šo firmu: GP recruitment?? Ko jūs varat pastastīt par šo firmu?