Uzdot jautājumu

Jautājumi

Sia Acorn - Jautājums

Jautājums Sveiki, gribēju pajautāt vai kādam ir pieredze, caur Acorn uz Uk viesnīcām braukt strādāt. Kādi apstākļi, algas, dzīvošana?

Krāpnieka mekle

Krāpnieka mekle Būšu pateicīgs tam cilvēkam kurš sazināsies ar mani" Krāpnieka" Artūra Mūrnieka meklēšanā,viņš dzīvo Liepājā.mans tel. nr.22489519

Norbygg.com/ Intresē cilvēku pieredze sakarā ar šo firmu - Bail vai nav krāpniecība

Bail vai nav krāpniecība Labdien vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo firmu? Darba iekārtošana Islandē-iedeva man adresi firmas nosaukums norbygg, (visticamāk Island klēju sakarību,ka firma šeit saucas vislande, kādreiz visticamāk saukusies SIA Norbigs. Itkā cilvēki tur strādājot daudz braucot un braucot,varbūt ir kāds kas tur jau strādā caur viņiem uz vietas,jo komentāri un atsauksmes dalās! Kāds var padalīties ar pieredzi vai arī iedot kādu kontaktu un varam sazināties parunāt,kas kur kā, jau iepriekš pateicos...

Ed edzus333 08.07.2016
Komentāri 7 Celtnieki

Protēze kājai

Protēze kājai Vai kāds invalīds var padalīties pieredzē un atsauksmē saistībā ar kājas protēzes izgatavošanu???LV ir septiņas firmas,kuras izgatavo protēzes,kā izvēlēties īsto firmu??? Kur labāki meistari,kvalitatīvāk izgatavo???

Sia grifico regulari krapj darbiniekus, neizmaksajot algas. -

Strādājam firma Grifico, firma nodarbojas ar tā saucamo darbinieku uzmešanu. Regulāri maina cilvēkus, ņem darboņus no ss.lv, jo tur vel viņus visi nepazīst. Taka ja gribat par brīvu strādāt, droši dodaties uz firmu Grifico ?

Kāds ir saskāries ar Skursteņslauķa Jāņa Vaska krāpniecību? - Krāpšana

Krāpšana Lūdzu atsaukties cilvēkus kuri būtu arī saskārušies ar Jāņa Vaska /Jānis Vaskis/ krāpniecību, viņš ir no dobeles puses, skursteņslauķis, Mūsu gadijumā paņem lielu naudu, lai veiktu skursteņu pārbūvi un visu laiku atliek savu ierašanos lai veiktu darbu!? Domāju ka tādam cilvēkam būtu jaatņem skursteņslauķa sertifikāts.

Megatel - Mobilie sakari Megatel

Mobilie sakari Megatel Vai ir kāds,kas kaut ko var pastāstīt par MEGATEL darbu? Sola lētākas maksas,bet kā ar kvalitāti?

Atslegas

Atslegas Labdien griežos ar lūgumu ...ir pazaudetas maśinas atslegas.Vai ir kads no darbiniekiem ziņojis???!!Par atrastam atslegam???Zvanit ludzams uz šo num.25981372

Dino Zoo - Klienta karte...

Klienta karte... Labdien, godātais Dino Zoo klient! Vēlamies informēt, ka Jūsu Dino Zoo pastāvīgā klienta karte ilgu laiku nav lietota. Ja vēlaties savu karti saglabāt aktīvu, aicinām Jūs to izmantot jebkurā no Dino Zoo veikaliem turpmākā mēneša laikā. Ja karti aktīvu saglabāt nevēlaties, Jums nekas nav jādara - šajā gadījumā pēc viena mēneša karte tiks deaktivizēta. Tomēr, ja pēc laika vēlēsieties atsākt deaktivizētas kartes izmantošanu, Jūs to varēsiet darīt, taču Jums tās aktivizācija būs jāveic no...

Vacija

Vacija SIA LatGer consulting Может кто-то поделится опытом с этой компанией по трудоустройству за границей.

Ro roma3654 31.05.2016

Lastmin.lv

Lastmin.lv Vai kāds nevar padalīties ar pieredzi par Lastmin.lv tūroperatoru?

Grāmatas

Grāmatas Cik jāmaksā pa grāmatu riekstiņa gungs

Algas

Algas Kāpēc Valmieras Maximās netiek paaugstinātas algas, lai gan citos veikalu tīklos tas ir izdarīts, algas ir palielinātas gan Mego, gan Top, gan Rimi tīklā. Manuprāt algas paaugstinājums būtu veids kā noturēt strādniekus un ja strādnieki nemainas tik biezi, darbs kļūst kvalitatīvāks.

Ja janka555 16.05.2016

Где и как?

Где и как? Где и как можно доказать что при покраски автомобиля работники схалтурили (коррозие стало появляться через 2 месяца) кажется что очень уж быстро.

Lattelecom darbs no mājam

Lattelecom darbs no mājam Labdien, kā ir ar darbu latellecom no mājām? Kādas tur algas un ko īsti jādara? Vai esot aizņemts visu dienu vai noteikts darba grafiks un vai var nodarboties ar savam lietam kamēr neviens nezvana?Vai ir arī jāzvana pašam?Pateikšos par informāciju!

Ir Irina69 11.05.2016

Internets - Wifi

Wifi Braucot ar Panda Taxi palūdzu ieslēgt wifi uz ko taksists atbildēja, ka šajā automašīnā šis pakalpojums nav iespējams (automašīnas numuru neatceros, bet borta numuriņš bija 431. Vai tad Panda Taxi nav visiem jābūt aprīkotiem ar Wifi ?

Sa sarmītep 11.05.2016
Komentāri 0 Datori

Par indieša izcelsmes personu

Par indieša izcelsmes personu Mans jautājums nav visiem apskatāms, tāpēc meklēju klātienes tikšanos. Jautājums ir saistība ar trešo valstu pilsoni. Tas ir jāapstādina. Mans e pasts. [slēpt]@inbox.lv vai tel29916677. Labprāt runātu ar likumsargu Jansonu.

Slimības lapas labošana

Slimības lapas labošana Ārsts noslēdza slimības lapu ar nepareizo datumu, vnk kļudījas, vai var cits ārsts no tas med. Iestādes veikt labojumu sl. Lapā?

Draugs pašnāvnieks! Kur vērsties?

Draugs pašnāvnieks! Kur vērsties? Sveicināti! Meklēju jebkuru noderīgu informāciju. Ko darīt ja draugs ir pašnāvnieks? Nevaru visu izstatīt jo tur ir patiesam smags gadījums. Mēģinu atbalstīt ka vien varu. Bet diemžēl katru bridi nevaru tur būt un es jau noķeru viņu pie viena mēģinājuma, pagaidām nekāda medicīniska kantori es nebiju. Negribu pagaidām viņam palikušo dzīvi iznīcināt. Bet nevaru viņu visu laiku kontrolēt un jau beigu beigas domāju ka vajadzīga konsultācija. Tik man tādu gadījumu vel nekad nebija. Un tagad patiesam...

NORDEA BANKA

NORDEA BANKA NORDEA BANKA - negodīga rīcība! Esmu ZELTA klients, bet kredītu man nelielai summai nepiešķir, kaut citas bankas piešķir!Kāds labums no NORDEA ZELTA klienta statusa, ja bankas politika nav elastīga?!Un tajā pašā laikā NORDEA BANKAS radiniekiem piešķir kredītus bez komisijas maksas. Vai hipotekārajam kredītam nav jāmaksā pirmā iemaksa!?

No NORDEA KLIENTE 28.04.2016
Komentāri 0 Bankas